Григор Димитров е на 1/4-финал в Ротердам
Българинът направи по един пробив в двата сета и спечели за 90 минути на корта
Григор Димитров победи Мартон Фучович на осминафиналите на турнира от сериите АТР 500 в Ротердам. В зала "Ахой" световният №13 надигра съперника си с 6:3, 7:5 и подобри баланса между двамата на 3:2 победи.
Българинът направи по един пробив в двата сета и спечели за 90 минути на корта. В първия сет Димитров проби и поведе с 5:3, след което спечели на свой сервис. Във втория сет в десетия гейм Фучович имаше сетбол. Гришо отрази точката за пробив, след което проби и приключи срещата на свой сервис с втория си мачбол при 7:5.
Григор е във върхова форма, като това бе неговата 12-ата победа от началото на сезона. Следващият съперник на българина ще бъде третият в основната схема Холгер Руне от Дания или Александър Шевченко от Казахстан. Григор, който миналата година достигна до полуфиналите на турнира, е поставен под №6 в основната схема.
Адреналин на макс в Бургас: Световният елит на аквабайка превзема Сарафово, Евроспорт излъчва на живо
Пореден ужас на пътя: Лекари се борят за живота на 9-годишно момче
Ужас в жегите: 49-годишен мъж се удави в неохраняем водоем
Трагедия в Ибиса: Млад бохем почина внезапно
Брутално убийство се разплете след 42 години! Застаряващи братя до живот в затвора
Министър Илин Димитров: България и Турция могат да постигнат много повече в туризма
Млад музикант издъхна след фатално падане от балкон
Не е модерно, но защо Макрон продължава да носи слънчеви очила на закрито
Кокаинов удар във Варна: ГДБОП закопча 7 души в две спецакции
Министър Илин Димитров: Работим за повече полети и повече германски туристи в България
Тъжна развръзка: Разкриха от какво е починала Едже Иртем от „Шербет от боровинки“
Турски митничари хванаха 1,2 тона дрога в два ТИР-а, влезли откъм България
