Тази силиконка проговори за голяма грешка
Многодетната майка призна още, че в семейството тя е лошото ченге
Светлана Гущерова се разкая за грешка от миналото си. Ако можеше да върне времето назад, милионерската съпруга призна, че би се старала повече в училище.
„Не съм била добра в училище, затова ще се постарая децата ми да са много добри ученици, да учат в най-добрите училища. Даже ми се иска да бъдат страшни зубъри – нещо, което аз не съм била. Плановете ни с Хриси са те да учат във Виена, а след това и в Швейцария. И един ден, дано стигнат и до „Кеймбридж“, сподели мечтите си Гущерова пред бТВ.
Многодетната майка призна още, че в семейството тя е лошото ченге: „Децата ми, да са живи и здрави, слушат тати, а мама я правят на дива. Мама забранява и се кара, не дава сладко, не дава таблети…“.
Двойник пял вместо Шакира
Правителството на САЩ спира достъпа до ИИ модели
Канада и Босна и Херцеговина завъртяха първото равенство на Мондиала
Космически тузар: Знаете ли колко милиона прибира Роналдо на година
Сладкарско съвършенство: Тайните на копринено гладкия крем карамел
Две деца в "Пирогов" след кошмар с ел. тротинетка
12/06/2026, Петък 20:40
1
Зловеща легенда: Древна мумия, потопила "Титаник"
Млад баща вилня в болница
Варненски рибари уловиха и пуснаха 280-сантиметрово "чудовище"
Ефективно почистване: Трикът с лед, който премахва залепнала дъвка от всяка тъкан
Какво похапва Хари Кейн, за да е в супер форма
Зам. областният управител на Бургас Георги Маджаров: Инцидентите с тротинетки изискват незабавни мерки
