×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Дизелът надмина 1,60 евро за литър
  • Волейболът с рекорден бюджет от €8 млн.
  • КЗК пита в ЕС за екотаксите и електронните отпадъци
  • Иран с нова ракетна атака срещу Израел, мощна експлозия в Йерусалим
  • Дания избира нов парламент, Фредериксен се бори за трети мандат
  • Военен самолет C-130 се разби в Колумбия, най-малко 66 души са загинали
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Харесва ли ви? Така ще изглеждат българските евромонети


13 Февруари 2024, Вторник, 10:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Дизайнът възпроизвежда настоящите символи, изсечени върху българските разменни монети

Българската народна банка приключи процеса по съгласуване и одобрение на дизайна на българските евромонети. Това е следващата стъпка, която институцията изпълни при подготовката за пълноправно членство на страната ни в еврозоната.

Дизайнът възпроизвежда настоящите символи, изсечени върху българските разменни монети (Мадарски конник – на монети от 1, 2, 5, 10, 20 и 50 евроцента; Св. Иван Рилски – на монета от 1 евро; и Паисий Хилендарски – на монета от 2 евро).


В категории: Политика


7
Коментара
Флагман.БГ Леща яхния като едно време Леща яхния като едно време 24/03/2026, Вторник 21:30 0
Тервел ИЛИЕВ След 19 години брак, Кийт Ърбан пое по нов път След 19 години брак, Кийт Ърбан пое по нов път 24/03/2026, Вторник 20:18 1
Тервел ИЛИЕВ Христо Стоичков скърби Христо Стоичков скърби 24/03/2026, Вторник 18:20 0
Тервел ИЛИЕВ Зидан прие историческо предложение Зидан прие историческо предложение 24/03/2026, Вторник 18:10 1
7
Коментара по темата
7.
До 6
13.02.2024 11:32:59
8
2
Тези които кретат все още с национална валута Не го правят от любов към нея А защото не могат да постигнат критериите за еврото Най вече 3 % дефицит защото огромни кредити теглят и имат голям бюджетен дефицит..Извън Еврозоната им е по удобно и безконтролно за това. Това са само 7 държави в ЕС от 28. Но никоя от тези държави не отрича еврото Чехия една от 7 те реши скоро да затегне дефицита За да постигне 3% дефицит Същото казаха и румънците на скоро Кой няма да иска да има може би най силната валута в света като национална ? Даже черна гора и косово страни извън ЕС вече имат тяхно евро..
6.
Преигравате
13.02.2024 11:09:33
9
10
Вече всичката мара втасала- еврото какво щяло да бъде. Еврото като го въведем, защото сме най-хитри от всички държави в Европа, които все още си кретат със собствените национални валути, ще станем най-сетне истински европейци, каквото и да значи това. Да- няколко десетки хиляди хора ще умрат докато умуват ток или храна предпочитат, ще спадне покупателната способност на българите с 25-30%, гъзари които до вчера са се фукали с мазерати и лодки, ще се фукат с хляб и шунка, лихвите ще паднат, таксите някои изцяло се премахват, ЕЦБ ще придобие инструмент за по-стриктен контрол над финансовите потоци в милата ни Родина... Ганьо къде го търсиш при баламите Чехи, Румънци, Швейцарци и други, които недолюбват свещеното евро. Ганьо най-много да му хвъкне главата, но той има 2 като мисли само с 1, а другата е за равновесие
Изроди предателски -.-
5.
Хахо
13.02.2024 10:42:31
3
4
Хубави са и на коцето му харесват Много ги обича и им се радва като се увеличават в банката .
4.
за номер 3
13.02.2024 10:28:07
5
6
ех, Флагмане, сложете реакции като във ФБ че тоз е точно за смях
3.
Дааа
13.02.2024 10:16:53
14
17
Не неми харесват и нещем еврото ще умрем от глад всичко ще стане двойно а заплатите същите и сме обречени на глад и мизерия.
2.
Флагманджия каламар
13.02.2024 10:14:03
3
4
Зависи кой ше ги произвежда

Ние бг гражданите нямаме сметки в бг банки така че не на топлят как ша зглеждат
1.
1
13.02.2024 10:05:45
4
7
абсолютно адекватни дизайни
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ф-Студио: Крум Зарков за честта да оглави листата на БСП в Бургаска област Ф-Студио: Крум Зарков за честта да оглави листата на БСП в Бургаска област Той си дава ясна сметка защо поема Столетница в този ключов и опасен за държавата момент БСП в Бургас пое тази вечер твърдо уверена в добрия резултат на 19 април БСП в Бургас пое тази вечер твърдо уверена в добрия резултат на 19 април Президентът Георги Първанов (2001-2012) убеден, че Зарков ще надмине него самия в политиката, активът благодари на инж. Петър Кънев за отдадеността му към бургаската организация през последното десетилетие  Тревога сред шофьорите и в КЕВР заради войната с Иран, токът и парното поскъпват Тревога сред шофьорите и в КЕВР заради войната с Иран, токът и парното поскъпват Председателят на КЕВР Пламен Младеновски е притеснен Шофьорите да карат с повишено внимание при 51-вия км на АМ „Хемус“  Шофьорите да карат с повишено внимание при 51-вия км на АМ „Хемус“  До 16:00 часа на 26 март в платното за Варна се възстановяват ограничителни системи, а трафикът преминава с ограничение до 70 км/ч Гърция издирва с ЕЗА Асен от Равадиново за кражба на "Моторола" и 400 евро преди 17 години Гърция издирва с ЕЗА Асен от Равадиново за кражба на "Моторола" и 400 евро преди 17 години През септември 2009 година 37-годишният мъж нападнал и ограбил гръцка гражданка, грози го затвор до 15 г. Прокурори от Бургас предупредиха ученици в Средец за дрогата и наказанията след 14 години Прокурори от Бургас предупредиха ученици в Средец за дрогата и наказанията след 14 години Над 70 гимназисти чуха как дилърите примамват деца, какви са рисковете от вейповете и какви присъди следват при престъпления с наркотици ЕК активира евро механизма за защита на вота в България преди изборите на 19 април ЕК активира евро механизма за защита на вота в България преди изборите на 19 април Системата за ранно предупреждение ще действа до 26 април Крум Зарков след обиколка в Бургаско: Залогът вече е България! Крум Зарков след обиколка в Бургаско: Залогът вече е България! Лидерът на БСП предупреди своите в Созопол за сериозен риск от нов цикъл избори и призова за реален дебат опонентите  НАП започва всеки ден да публикува средните цени на дизела и бензин А95 НАП започва всеки ден да публикува средните цени на дизела и бензин А95 Данните ще се изчисляват от фискалните бонове, а при цена от 1,60 евро за литър в три поредни дни част от гражданите ще имат право на месечна компенсация Медицинският хеликоптер кацна в Бургас заради 39-годишната Анна (ОБНОВЕНА) Медицинският хеликоптер кацна в Бургас заради 39-годишната Анна (ОБНОВЕНА) Тя е пациент на отделението по хематология, била с много рядка болест
Техеран с нов удар по бизнеса: Иска по $2 милиона на танкер Техеран с нов удар по бизнеса: Иска по $2 милиона на танкер Спират и доставките на втечнен природен газ Мадуро се чувства добре в затвора в Ню Йорк и тренира всеки ден Мадуро се чувства добре в затвора в Ню Йорк и тренира всеки ден Това заяви сина му, преди новото съдебно изслушване в САЩ  Разбиха печатница за фалшиви евро в Румъния след арестите в София Разбиха печатница за фалшиви евро в Румъния след арестите в София Властите удариха международна група за фалшифициране на пари, а при акцията са иззети над 1,2 млн. фалшиви евро Дете на 14-години е било принудено износи близнаците на майка си и приятеля ѝ Дете на 14-години е било принудено износи близнаците на майка си и приятеля ѝ И двамата са обвинени в сексуално насилие над дете Орбан: ЕС няма пари, но тегли милиарди за Украйна Орбан: ЕС няма пари, но тегли милиарди за Украйна Италия се справя фантастично, десницата е впечатляваща“, а италианският вицепремиер Матео Салвини е най-силният управляващ фактор на патриотите в Западна Европа. Но италианските патриоти са принудени да правят непрекъснати компромиси с Брюксел, каза той Държавата и бизнесът синхронизират действията си за успешен летен туристически сезон Държавата и бизнесът синхронизират действията си за успешен летен туристически сезон „Важно е да имаме ясна картина за записванията, да чуем препоръките на бизнеса и да реагираме навреме. България трябва да бъде позиционирана като сигурна и предвидима дестинация за предстоящия летен сезон“, заяви министърът на туризма Ирена Георгиева Автомобил с българска регистрация се вряза в кафене в Атина Автомобил с българска регистрация се вряза в кафене в Атина Един човек е леко пострадал, а шофьорът е отведен от полицията след инцидента на оживено кръстовище Тези зодии ще забравят за проблемите си Тези зодии ще забравят за проблемите си Промени обещават да обхваната всички сфери на живота им Убиха 20-годишен футболист, било грешка, смятат разследващи Убиха 20-годишен футболист, било грешка, смятат разследващи „Работим в широк периметър, за да проследим информация, която сочи в различни посоки. Повечето данни обаче говорят за мотив, при който планираната жертва е била някой друг“, заявява Йонас Лунд Защо всички на Уолстрийт отново говорят за 2008 г. Защо всички на Уолстрийт отново говорят за 2008 г. Лойд Бланкфейн, бившият главен изпълнителен директор на Goldman Sachs, който ръководи инвестиционната банка през глобалната финансова криза
Иво СИРОМАХОВ Иво СИРОМАХОВ Ще реша за кого да гласувам, след като изгледам всички интервюта на Мон Дьо Виц на деня Виц на деня Разговарят две секретарки:
– Директорът ми повиши заплатата, защото кръстих сина си на него.
– А моят затова, че не кръстих сина ни с неговата фамилия!
Виц на деня Виц на деня Студент към красивата си колежка:
- Как успя да вземеш този труден изпит!?
- Ами... мога да ти кажа, но се съмнявам, че и при теб ще се получи по този начин.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Добрия любовник е като добрия прах за пране. Ухае приятно, прониква в дълбочина и не оставя следи от петна след себе си.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори