Огънят е опожарил шест стаи на 9-ия етаж на Психото, пациентите са евакуирани
42-ма са общо обитателите на сградата, един е откран в УМБАЛ-Бургас
В 19:07 е избухнал пожарът на 9-ия етаж на Психодиспансера в Бургас. Шест стаи са опожарени. Щетите са само материални, предава репортер на Флагман.бг от сградата, намираща се в Морската градина на Бургас.
Един от пациентите на лечебното заведение е откаран с линейка към УМБАЛ-Бургас за преглед. Пострадалият е обгазен, с леки изгаряния, но общото му състояние е стабилно.
Не е ясно каква е причината за пожара, но версията за късо съединение не е възможна, посочиха от ръководството на Психото.
На място пристигнаха кметът на Бургас Димитър Николов, директорът на Регионална дирекция пожарна безопасност и защита на населението комисар Николай Николаев и управителят на Психодиспансера "Проф. д-р Иван Темков" д-р Надя Желязкова.
103-ма са общо обитателите на сградата. 42-ма пациенти ще бъдат разместени по етажите, тъй като в момента 9-и етаж е изолиран.
"Крайно време е община Бургас да си поиска собствеността върху тази сграда, за да можем да участваме по-активно в проекти и да се грижим за нея", каза кметът на Бургас Димитър Николов.
В южното крило на 9-ия етаж е имало мека мебел, не е изключено пожарът да е лумнал оттам. Другият вариант е незагасен фас.
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Любимото ми.
Много спомени,много поздрави на колегите от Психото.
Скоро ще идвам на гости.
Поздравявам всички лекуващи лекари със Свети Валентин.
Поздравявам охраната на входа.
Искаше си от мене ,ама нямаше пари
Иначе арената я построихме, че даже почваме и да я ремонтираме.
А вие си спорете още чия е.
Преди време Психото беше във сегашната Втора поликлиника - срещу Транспортна болница.
После го преместиха в партийната школа, сегашната сграда. Там е поне 30 години.
12.02.2024 20:24:01
Болницата е общинска, но сградата е държавна - толкова ли е трудно за разбиране?!