Мъж нахлу в детски парти център, опря пистолет в главата на жена и...
Той заявил, че ще я простреля
Мъж е задържан, след като е влязъл въоръжен в парти център в Сандански, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Благоевград. Задържаният е 43-годишен жител на Сандански. По обед на 9 февруари е влязъл в парти център, опрял е пистолет в главата си пред 34-годишна жена, която е работела там, и е заявил, че ще се простреля.
Жената е успяла да отнеме пистолета от мъжа. Не е възпроизведен изстрел. Мъжът е бил във видимо нетрезво състояние.
Полицията е установила, че мъжът няма регистрирано законно притежавано огнестрелно оръжие, както и няма издадено разрешително за притежаването на такова. По оръжието не са установени надписи или сериен номер. В него не е имало патрони.
За случая е уведомена компетентната прокуратура и е започнато разследване. Мъжът е настанен в Център за психично здраве – Благоевград.
ChatGPT пуска реклами в 31 европейски държави
Бедстващ щъркел падна на Северния плаж край бар „Кариби“
Ще ви изненада за какво е създадена автомобилната жабка
Средиземно море прегря: Водата мина 30 градуса, расте рискът от мощни бури
Край на имотната еуфория: Сделките паднаха със 17%, но цените още растат
Макрон подписа закона за евтаназия във Франция
124 хил. млади българи бездействат: България е над средното ниво за ЕС
НАТО вдигна десетки самолети около Калининград, сред тях F-35 и машина за електронна война
Кметът на Найден Герово: Митко обирал Тодор Лапков поне три пъти, веднъж го ударил с дърво
БФВ наказа братя Братоеви след екшъна на корта в Бургас
75-годишна румънка се удави пред спасителен пост в Слънчев бряг
Шофьор блъсна възрастен мъж на зебра в Карнобат, пешеходецът се оказа пиян
