×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Тя твърди, че е спечелила "Сървайвър" не защото е гей, а заради волята и смелостта си


12 Февруари 2024, Понеделник, 14:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Люси Дяковска грабна голямата награда от 100 хил. евро

Германската публика избра мен не защото съм гей, не защото изглеждам добре, не заради музика, не заради точки - гласуваха за моя характер, за мен като личност, за волята и смелостта ми. Беше водещо това, което съм. В това предаване се отива с цялото знание какво може да се случи с теб. Реших да вляза, защото съм човек, за който победите и предизвикателствата са много важни.

Това сподели Люси Дяковска пред bTV за първи път, след като се върна като победител в немското тв риалити "Аз съм звезда - изкарай ме оттук". Българската певица стана Кралица на джунглата със 100 хил. евро, след като яде тарантула, скорпион и свинска матка в Австралия. Тя обясни, че е влязла в предаването за открие себе си.

Тя сложи в малкия си джоб всички германци, отмъкна им награда от 100 хил. евро

"Много рядко ми е давано потвърждение, че нещата, които правя наистина са добри. Има много малко хора в живота ми, които са успявали да ме предизвикат да работя върху себе си и да ставам по-добър човек. Цял живот съм опитвала да се доказвам. особено пред майка ми. С нея имахме сблъсквания дори относно моята сексуалност", каза още Люси Дяковска.

Тя призна, че има връзка, но реши да запази в тайна името на партньорката си, като обясни: "Не искам нещо толкова красиво да бъде изложено на публичност." Популярната българска певица бе обявена за победителка в неделя вечерта на живо в шоуто, след като зрителите гласуваха масово именно за нея. Шоуто е от типа на "Сървайвър", в него 12 популярни личности изкараха няколко седмици в австралийската джунгла, подложени на всякакви екстремни преживявания.

До финала стигнаха 47-годишната Люси Дяковска, която стана известна в Германия като член на вече несъществуващата момичешка група "Ноу ейнджълс", 23-годишният инфлуенсър Twenty4Tim и 27-годишната риалити звезда Лейла Лахуар. Тримата трябваше да се справят с различни предизвикателства.

Последното изпитание за българката беше доста отвратително. Тя трябваше да яде тарантула и скорпион, коктейл от смлени рибешки, камилски, свински и говежди очи, а накрая ѝ сервираха свинска матка. Люси успя да преглътне и последната хапка от всички гадости. Twenty4Tim трябваше да изкара пет минути легнал в яма, пълна със змии. Той също издържа своете изпитание. Лейла Лахуар обаче се провали и не можа да издържи определеното време, покрита с месни отпадъци и милиарди брашнени червеи, които пъплеха по цялото ѝ тяло. Зрителите трябваше да изберат между Люси Дяковска и Twenty4Tim кой да грабне чека за 100 хил. евро. И най-много гласове получи българката.

Първото, което тя изкрещя, чувайки, че е Кралицата на джунглата, бе: "Мамо!" и вдигна поглед към небето. А след това избухна в сълзи. Вчера, ден след победата ѝ, се навършват 4 години от загубата на майка ѝ.


В категории: Лайфстайл


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
6
Коментара
Владислав БОНЕВ ЕС произведе 3,44 млрд. литра сладолед ЕС произведе 3,44 млрд. литра сладолед 19/08/2026, Сряда 19:00 0
Владислав БОНЕВ Румъния остава №1 по инфлация в ЕС Румъния остава №1 по инфлация в ЕС 19/08/2026, Сряда 18:30 1
Владислав БОНЕВ ChatGPT пуска реклами в 31 европейски държави ChatGPT пуска реклами в 31 европейски държави 19/08/2026, Сряда 18:00 1
Владислав БОНЕВ Макрон подписа закона за евтаназия във Франция Макрон подписа закона за евтаназия във Франция 19/08/2026, Сряда 15:30 1
6
Коментара по темата
6.
Екзорсист
12.02.2024 15:49:50
0
5
Благодаря, че ме извикахте. Реагирах при първа възможност. Реакцията при обявяване на победителя е била неволно подписване на пакт за извършване на сатанински ритуал с цел призоваване духът на покойната майка. Нека знае, че духовното същество, с което разговаря, няма да е родната й майка, а зловеща еманация, плод на усилията на Дявола, манифестираща се пред нея с цел, да я накара да изпълнява безропотно волята му!
5.
Бай....
12.02.2024 15:41:19
4
0
Lucy in the sky with a diamond !
4.
йй
12.02.2024 15:00:12
1
17
махайте го тоя рижав урод писна ми да го гледам
3.
Чоко
12.02.2024 14:26:52
5
10
Бих я напълнил, тая маймунка
2.
pff
12.02.2024 14:19:40
3
23
баш щото е мазна халка затова спечели, нали виждаме как лансират всички уроди навсякъде
1.
Не е гей
12.02.2024 14:13:29
3
21
Женски пидирас е
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Преди "Евровизия": Предлагат градския транспорт на Бургас да влезе в Google Maps Преди "Евровизия": Предлагат градския транспорт на Бургас да влезе в Google Maps Идеята е маршрутите и разписанията да се виждат директно в най-популярната навигационна платформа, без гостите на града да търсят отделни приложения Бедстващ щъркел падна на Северния плаж край бар „Кариби“ Бедстващ щъркел падна на Северния плаж край бар „Кариби“ Птицата е обезводнена и изтощена, добри хора са й сложили чаши с вода на пясъка, чака се реакцията на институциите Първият Дом Роналд Макдоналд в България е планиран до Детската болница в Бургас Първият Дом Роналд Макдоналд в България е планиран до Детската болница в Бургас Проектът предвижда 15 семейни стаи за безплатно настаняване, а фондацията ще поеме изцяло строителството, оборудването и издръжката Ще ви изненада за какво е създадена автомобилната жабка Ще ви изненада за какво е създадена автомобилната жабка Днес държим в нея документи и дребни вещи, но първите шофьори са имали съвсем конкретна причина да разполагат с това отделение Край на имотната еуфория: Сделките паднаха със 17%, но цените още растат Край на имотната еуфория: Сделките паднаха със 17%, но цените още растат Купувачите се отдръпват, спекулативният интерес отслабва, а Бургас записва слабо шестмесечие въпреки силното поскъпване на жилищата Стоян Колев твърди, че 2000 евро са изчезнали от сметката му, докато бил задържан Стоян Колев твърди, че 2000 евро са изчезнали от сметката му, докато бил задържан Банката му предложила възстановяване на около 500 евро, а произходът на останалите спорни операции засега остава неясен 124 хил. млади българи бездействат: България е над средното ниво за ЕС 124 хил. млади българи бездействат: България е над средното ниво за ЕС Делът им достига 13,8%, а демографът проф. Спас Ташев настоява за дългосрочна национална политика Кметът на Найден Герово: Митко обирал Тодор Лапков поне три пъти, веднъж го ударил с дърво Кметът на Найден Герово: Митко обирал Тодор Лапков поне три пъти, веднъж го ударил с дърво Атанас Арабаджийски твърди, че младият мъж нападал и самотни пенсионерки, а полицията многократно се отзовавала на сигнали за кражби Побеснял дядо с пушка заплаши инкасатори в Каблешково, опита да ги спре да му отчетат водомера Побеснял дядо с пушка заплаши инкасатори в Каблешково, опита да ги спре да му отчетат водомера 73-годишният каблешковец налетял на работниците с пневматичното оръжие още от входната врата БФВ наказа братя Братоеви след екшъна на корта в Бургас БФВ наказа братя Братоеви след екшъна на корта в Бургас Дисциплинарната комисия прие, че Валентин е проявил неспортсменско поведение, а Георги е нахлул на корта и е направил опит за физическа саморазправа
Румъния остава №1 по инфлация в ЕС Румъния остава №1 по инфлация в ЕС Евростат отчита 4,4% годишно поскъпване у нас през юли, при 3% средно за Европейския съюз ChatGPT пуска реклами в 31 европейски държави ChatGPT пуска реклами в 31 европейски държави OpenAI разширява рекламната си система в Европа от следващата седмица, като рекламодателите няма да получават достъп до разговорите на потребителите Средиземно море прегря: Водата мина 30 градуса, расте рискът от мощни бури Средиземно море прегря: Водата мина 30 градуса, расте рискът от мощни бури Продължителните горещини, високото атмосферно налягане и слабият вятър задържат топлината във водата и ограничават естественото ѝ размесване Макрон подписа закона за евтаназия във Франция Макрон подписа закона за евтаназия във Франция Пълнолетни с тежки и нелечими заболявания ще получат достъп до смъртоносно вещество при строго определени условия Рокът загуби още една легенда: Почина барабанистът на ZZ Top Франк Биърд Рокът загуби още една легенда: Почина барабанистът на ZZ Top Франк Биърд Били Гибънс се сбогува с дългогодишния си приятел и обяви, че групата ще продължи напред, както Биърд би искал Абас Арагчи: САЩ молят за преговори, след като не успяха да ни принудят да се предадем, Тръмп отрича Абас Арагчи: САЩ молят за преговори, след като не успяха да ни принудят да се предадем, Тръмп отрича Само шест товарни кораба са преминали през Ормуз вчера, а напрежението изстреля Brent над 91 долара за барел Бойка Николас спечели Международния литературен конкурс „Изящното перо – 2026“ в Чикаго Бойка Николас спечели Международния литературен конкурс „Изящното перо – 2026“ в Чикаго Писателката впечатли международното жури със стихотворението „Живец“ от книгата си „Морето ми каза“ Най-добрите аматьори в България се събират в Бургас за ERA Black Sea Open Най-добрите аматьори в България се събират в Бургас за ERA Black Sea Open Сред участниците са Михаил Гочев, Радослав Владимиров, Иван Притъргов и Марк Хаджижеков Хеликоптер евакуира жена с 65% изгаряния, след като колата ѝ пламна на бензиностанция Хеликоптер евакуира жена с 65% изгаряния, след като колата ѝ пламна на бензиностанция Валери Божинов се връща във Флоренция за вековния юбилей на Фиорентина Валери Божинов се връща във Флоренция за вековния юбилей на Фиорентина Българинът получи покана за празника на „виолетовите“, а на „Артемио Франки“ се събират Батистута, Баджо и още големи имена от историята на италианския футбол
Бойко Борисов Бойко Борисов Всички сме хора, всички правим грешки, важното е да не са фатални. Виц на деня Виц на деня Клиент към сервитьора:
- До сега не бях ял нещо по-твърдо, от това пиле!
- Тогава Ви съветвам да опитате нашите пръжоли...
Виц на деня Виц на деня Една тинейджърка се приготвя за дискотека и майка и казва:
- Никъде няма да ходиш, обличай се и си лягай...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук ърся си работа като 'наблюдател на багери'. Имам 15 години опит в гледане на строежи през оградата.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори