Ето откъде Леонардо ди Каприо си намира красиви жени
Гръмна скандал в Щатите, който уличи топмоделките на Холивуд, че продават скъпо телата си. Хора от екипа на екшъна „Кървав диамант“, пожелали анонимност, разкриха, че носителят на „Оскар“ е имал списък с моделки и млади актриси, от който си избирал попълнения за кревата
Гръмна скандал в Щатите, който уличи топмоделките на Холивуд, че продават скъпо телата си. Хора от екипа на екшъна „Кървав диамант“, пожелали анонимност, разкриха, че носителят на „Оскар“ е имал списък с моделки и млади актриси, от който си избирал попълнения за кревата.
Каталогът му бил предоставен от продуцентите на филма. Момичетата си имали тарифи – някои откровено се продавали за пари, макар и скъпо, а други – за роли и участия. Това твърди сензационно в своя публикация в. „Сън“.
„Става дума за една папка, подвързана и украсена със скъпоценни камъни, която Леонардо ди Каприо криеше в караваната си по време на снимките в Южна Африка. Веднъж успях да го издебна и да надникна в каталога и направо ми падна шапката!“ – твърди човек от екипа на продукцията.
На всяка страница имало по едно момиче с няколко снимки, кратка биография, както и контакти с мениджъра и цена за услугата.
„Уверявам ви, че въобще не става дума за симпатични непознати девойки. В папката имаше имена, които днес не слизат от първите страници на светските хроники“ – твърди източникът.
В каталога той с очите си видял, че фигурират половината „ангели“ от топ манекенската агенция „Виктория сикрет“, три певици с награди „Грами“ и куп млади кино и тв звезди. Според източника нито една от красавиците не била над 25 години, което подсказва, че списъкът е изготвен специално за Лео, който е известен, че рядко си ляга с момиче над тази възраст. Това вече дава обяснение как ди Каприо не остава без младо момиче в леглото...
А дали скандалът ще се превърне в цунами за Холивуд, предстои да видим...
Източник: „Уикенд“
Черноморец изпусна победата срещу Етър в Несебър
Гордост! Бургаските кикбоксьори се завърнаха с купи и медали от Европейската купа в Хърватия
АТВ се вряза в зрители на автомобилно шоу, има загинали (ВИДЕО)
България е в най-лошата си фискална позиция от началото на хилядолетието, алармират от ИПИ
Над 42% по-скъп ток за бизнеса от днес
Лошо време скова Турция: Бурни ветрове и майски сняг
Бивш кмет на Ню Йорк и бивш съветник на Тръмп е в болница в критично състояние
Кога президентът ще връчи първия мандат
СЗО бие аларма! Идва ли нова епидемия? Трима души са загинали на борда на круизен кораб
Самолетът на испанския премиер кацнал принудително в Анкара
Синоптици: Седмицата започва със слани, но се гответе за...
Дневен хороскоп за 4 май 2026: Лъвовете да внимават с думите си

Това е някакъв майтап , нали?
За какво му е на Леонардо каталог?
хахахахаха
Да не би да ползва тефтерчето на Митю Пищова? хахахахахаха