×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Гнусна чалга и висока скорост: Мис Силикон пак фучи в София, този път с... депутатска кола


Гнусна чалга и висока скорост: Мис Силикон пак фучи в София, този път с... депутатска кола
„Мноу ми е гадну, да знаити”, закача се Катрин Йорданова под звуците на ориенталски ритми докато пак нарушава закона
12 Февруари 2024, Понеделник, 10:55 ч.
Автор: Флагман.БГ

Само преди месец тя отново се „похвали” с безразсъдно шофиране - по АМ „Тракия” с 256 км/ч. Явно се чувства недосегаема

Катрин Йорданова, позната с благозвучното прозвище „Мис Силикон” пак провокира последователите си в социалните мрежи. В китайската мрежа Тик-Ток, за чийто алгоритъм усилено се говори, че в Европа е настроен умишлено да развращава, Йорданова отново пусна видео как кара автомобил.

„Мноу ми е гадну, да знаити”, казва тя в клипа, смеейки се. Кадрите идват месец, след като същата пусна друго видео в началото на януари, на което се вижда как кара бясно по АМ „Тракия” с 256 км/ч., при позволени 140 км/ч. Това изглежда е повод за хвалба.

Този път обаче на новото видео се вижда любопитен стикер от лявата страна на предното стъкло. Той е със знамето на Република България и такива се издават на... депутатите. Тоест автомобилът, с който „Мис Силикон” се похвали, ѝ е даден от неизвестен народен представител.

@vitamincashnew #vitamincash #fyyyyyyyyyyyyyyyy #foryou #fy #gclass ♬ original sound - katrinyordanova77

Всъщност Тик-Ток каналът на „миската” е пълен с проницателни мисли и кратки видеа. Така например от там идва и следната крилата фраза:

„Някои хора казват, чи парити ни са най-важнуту нещу. Ама някак си са чувствам по-дубре, ако страдам в „Ге Класа”. Окадар (??) Ни съм ли права?!”

@vitamincashnew #vitamincash #fyyyyyyyyyyyyyyyy #foryou #fyyyyyyyyyyyyyyyy #vitamincash ♬ original sound - katrinyordanova77

Видно от облеклото на Йорданова в този и следващия клип, те са правени в един и същ ден. И докато кара същата кола. Друга гениална фраза е тази: „Във мен живеят три жини. Едната иска пустуянну кеш. Другата иска да отслабни до 42 килограма. Третата само ѝ са пие. Как да стани? Как?!”

@vitamincashnew #vitamincash #fyyyyyyyyyyyyyyyy #foryou #fy #vitamincash #fyyyyyyyyyyyyyyyy #fy ♬ original sound - katrinyordanova77

Носителката на титлата "Мис Силикон" 2022 г. Катрин Йорданова още в събота се похвали в социалните мрежи с безразсъдно шофиране, а за случая съобщи Диана Русинова от Европейския център за транспортни политики.

През януари на видео в инстаграм профила на миската се видя как Йорданова шофира "Мерцедес" с над 250 км/ч, а за фон звучи попфолк музика. Видеото бе заснето на магистрала "Тракия", където позволената скорост е 140 км/ч. Ето как реагира след публикацията Диана Русинова:

"Това девойче продължава да си прави каквото си иска. Днешният й клип е от бул. "История славянобългарска" (бившата 202-ра), гр. София. Там ограничението е 50 км/ч, тя кара с над 60 - написа днес Русинова - За протокола: при скорост от 60 км/ч., за 28 сек. колкото е продължителността на клипа, това момиче е изминало 467 m, в което разстояние тя няма никаква идея какво се случва около нея. Няма да коментирам кучето, което е в краката й, ако попадне между педалите какво ще се случи. Не коментирам и това, че над 500 m изобщо не държи волана с ръце, а си гали кучето, добре, че няма котка. Колкото до спекулациите, че това не била тя, а това не било същата кола, същото куче, дори ръката със специфичната татуировка не била същата, това е просто израз на очевидното безсилие на полицията и държавата да извади подобни джигити от пътя.

Не очаквам МВР да направи нещо, за да я озапти. Явно се чака да убие някого или себе си, преди да вземат мерки.

Преди да тръгнете да я защитавате, горещо ви насърчавам да се замислете, дали ако убие вас или ваш близък докато се снима, ще сте толкова благосклонни към тази т. нар. "инфлуенсърка". За да си инфлуенсър трябва да вдъхновяваш с примера си, а не с простотията и противобщественото си поведение".

 

 


В категории: Крими


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
39
Коментара
Емел МАХМУД До морето с кола излиза по-скъпо това лято До морето с кола излиза по-скъпо това лято 28/06/2026, Неделя 09:00 0
Тервел ИЛИЕВ 80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа 27/06/2026, Събота 21:50 0
39
Коментара по темата
39.
*********
12.03.2024 17:44:26
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
38.
Мишо
12.02.2024 17:17:08
0
24
Тая, че е евтина ескортница е ясно. Че го взима във всяка дупка е ясно. Че може и повече от един на веднъж е ясно. Общо взето порно схема до дупка и това въобще не е интересно!
Кажете кой е патенцето депутат или кои са и клиентите от парламента, ей туй ще да е новината!!!!
37.
Sepultura
12.02.2024 16:26:52
0
22
Ако баща и знаеше че ще се роди толкова тъпа,щеше да я смени с маймуна.
36.
:)
12.02.2024 15:56:37
1
22
и която и чалга мастия да тествате, тестовете ще са винаги положителни, всички карат дрогирани, няма как човек да пее и да харесва такава циганска музика и да не е наркоман, няма такъв случай, да не забравяме че чалгата е музиката на отайката на обществото. Ако видите човек който да слуша такава музика или да си припява, първото нещо с което трябва да го асоциирате е боклук и отрепка
35.
Истината
12.02.2024 15:37:48
2
17
В страната на боковците, кокорчовците, кирчовците, пеевците това е Нормалното поведение на Индивидите!
34.
Речника
12.02.2024 15:00:34
0
16
Няма лошо момичето яко бръмчи като има балъци що не, само обаче трябва да се научи да говори български защото се е докарала на вид ама като отвори тази уста с този речник и всичко свърша хахахахах
33.
ba
12.02.2024 14:38:23
1
8
pak da i nachupi nqkoi zabite molq
32.
Ганчо
12.02.2024 14:34:52
0
19
Абе каква депутатска кола? Сигурно е Г-класата на някой мутраген, който си е лепнал стикер, за да може да паркира навсякъде без пари. Такива индивиди без мозък, спечелили някой милион от нагласени поръчки или перачи на пари и мутрески тик токърки инфлуенсърки с лопата да ги ринеш.
31.
Дааа
12.02.2024 14:29:55
0
22
Слушането на чалга, те превръща в шибан идиот.
30.
Иван
12.02.2024 14:26:10
0
22
Много долен миндил, с кеф ще и се изпърдя в устата.
29.
XX
12.02.2024 14:04:10
28
3
Какво ревете бе, онанисти немощни?
Браво на жената, че успешно се справя с евродемокрацията за която ВИЕ гласувахте на 2 Април и е щастлива!
28.
Крис
12.02.2024 13:52:09
1
5
Взела е пример от Мсрто нотариуса, а той от другарите от ДС
27.
:(
12.02.2024 13:38:42
1
23
тая е мърша боклук като всички чалгаджиики и хората които харесват този тип циганска гнусна музика
26.
Ni ga znam taz
12.02.2024 13:24:59
0
23
A ся чак разбрах очилата били за подводен риболов
25.
Гери
12.02.2024 13:12:25
1
53
Момиче на повикване - просто и нагло. Какво да очакваме. Нищо повече!
24.
Паткан
12.02.2024 12:38:19
1
38
Просто проста курова изтривалка и спермояд гнусен!!!
23.
Боже
12.02.2024 12:34:27
1
42
На къде отиваме??? Деградирало общество далеч от Бог. Само боклуци
22.
23
12.02.2024 12:19:06
1
32
Една лопата зад врата !
21.
Сз
12.02.2024 12:17:28
2
30
ИЗЧАДИЕ ИКУРВАВЕНО
ОТРЕПКА НЕЩАСТНА
БОКЛУК ВМИРИСАН
ИЗРОД МРЪСЕН
20.
Мендили
12.02.2024 12:08:42
1
37
Мазен гнусен мендилллл
19.
Друг Бургазлия
12.02.2024 12:07:43
0
16
До Възмутен Бургазлия

Е, как бе? Това е Гинчето от с. Маринка! Не я ли знаеш? :DDD
18.
нб
12.02.2024 12:05:48
1
28
Всеки или почти всеки прави, каквото си поиска в тази държава, която е като разграден двор- чувство за безнаказаност или над закона !
17.
HатoпоpчеH
12.02.2024 12:02:12
2
23
Да й го набием угазу!
16.
Що съ прайти на ущипани?
12.02.2024 11:54:07
0
24
В редакцията сте само на подобна чалга сигур. Партитата ви и те са такива
15.
Луцифер
12.02.2024 11:51:23
2
19
Очакваме те скоро в Ада, муци! Порадвай се на новото возило. Тук е пълно със загорели дяволчета, които Ша ти пръснат силИконИя
14.
Хахахаха
12.02.2024 11:40:08
0
54
Това нещо ако е без грим или ако е видите като се събуди нищо женско няма в него пълен траверс сутрин ще е като мъж във главата.
13.
Окадар
12.02.2024 11:38:43
1
52
Мисля че престой в Сливенския затвор ще я вразуми. Примерно 6 месеца.
12.
Old school
12.02.2024 11:34:07
1
68
Ама какво и правите само реклама на тази проститутка неграмотна и проста
11.
Възмутен Бургазлия
12.02.2024 11:31:19
1
26
Днес 12.02.2024 г. смело мога да заявя, че флегимите удариха дъното на пошлостта със снимката на дърта разголена баба, качена в рубриката "КАФЕ".
ЗАКРИВАЙЙ!!!
10.
Бай Ганьо
12.02.2024 11:26:51
1
44
Тази глуповата п***а е тотал щета!
9.
Флагман
12.02.2024 11:24:17
36
3
Такива кретени, като коментиралия под ном.5 не ги ли триете !?
Този осмърдява всичко,или страда от запек или от диария , но не е нормален!
8.
Ciganeto s g class
12.02.2024 11:19:58
0
37
Това 3D o4ela li sa ili za zavarqvane
7.
Читател
12.02.2024 11:19:56
0
44
Ще стане някога на пощенска марка......дано само друг да не пострада.
6.
Дааа
12.02.2024 11:17:20
0
63
Тоя стикер на депутат на джама, трябва да се разследва, на кого е и да се забрани на такива боклуци да имат права да карат както си искат, ходила свирила на тромпета на някой и стикер да не спазва законите.
Депутатите трябва да са пример за спазване на законите, а не със вратички и стикери да ги нарушават.
5.
.
12.02.2024 11:17:11
0
77
докато има балъци които слугуват на такива мастии ,така ще е,на жена нищо не трябва да се купува ,да ходи да работи,пак тая фекалка кой знае е каква пръдня е без 2 санта грим
4.
така така
12.02.2024 11:14:27
0
62
ебаси гадното куче!
3.
Бургазлия
12.02.2024 11:06:46
2
83
Няма ли кой да му разбие гадните фалшиви джуки на тоя батал?
2.
1312
12.02.2024 11:05:46
2
55
Ma*ka ti prosta da e*a
1.
Злонамерен гъсок
12.02.2024 11:00:26
2
56
Препоръчително е като последвате примерът й, да шофирате без колан. Адреналинът ще е по-висок, науката го потвърждава. Приятно шофиране!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Трагедия в Айтоско: 56-годишен моторист загина при зловещ инцидент в село Чукарка Трагедия в Айтоско: 56-годишен моторист загина при зловещ инцидент в село Чукарка В момента тялото на загиналия мъж е откарано за съдебно-медицинска експертиза Смърт в багажника на път за морето: Хванаха дилъри с чудовищно количество фентанил на АМ Тракия Смърт в багажника на път за морето: Хванаха дилъри с чудовищно количество фентанил на АМ Тракия При зрелищна акция край Трилистник полицията иззе половин килограм прах с изключително висока токсичност, предназначен за Черноморието Ауди катастрофира на входа на Подземната улица в Бургас Ауди катастрофира на входа на Подземната улица в Бургас Щетите са изцяло материални Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки В неделя температурите ще стигнат до 37 градуса, а по Дунав до вторник се чакат 40 Почина бивш депутат Почина бивш депутат Последното сбогом с Юлий Славов ще бъде утре, 28 юни, от 12:00 часа в църквата на Централните пловдивски гробища Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Екссъпругата опитала тайно да изнесе оборудването на салона, а после да го продаде  Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Братя Диневи подходиха мъдро - пуснаха нисък наем и впериха всички погледи към хотела, сега ще имат възможността да проведат търг, да изберат наемател и осигурят пазарен наем за емблематичния обект Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд „За Бургас е чест и привилегия да бъде домакин на едно такова страхотно състезание", каза кметът Димитър Николов „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето От ръководството на клуба, в лицето на председателя на Управителния съвет Пламен Николов и изпълнителния директор Михаил Атанасов, благодариха на всички фирми и компании, подали ръка на клуба в тежките моменти Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче След завръщането си от фолклорния фестивал в съседното село Юпер, кметицата получава сигнал за изпаднало в беда щъркелче
Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Докато Каракас съобщава за малко над 1400 загинали, американските сеизмолози предупреждават за невиждана катастрофа от 123 години насам 80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа Това е истинско бижу, което се превърна в емблема за Италия Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Споразумение за мир между САЩ, Израел и Ливан бе подписано на 26 юни във Вашингтон   С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас Ако има трайно примирие в Близкия изток, цените може да паднат в разгара на лятото, прогнозират от петролната и газова асоциация  Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас  Бурак редовно играе срещу най-големите имена в муай-тай включително мач за титлата на RWS Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Рафтовете за охладени продукти – сирена, млечни стоки, тесто и готови храни – са брутално ометени до шушка Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори