Най-секси бабата влиза в "Един за друг"
Съпругът ѝ вече има опит в риалити форматите
Най-сексапилната баба в България влиза в най-романтичното шоу – „Един за друг“. Става дума за гримьорката Христина Герасимова. Мацката, която гони 50-те години, има зашеметяващ външен вид и може да сложи в джоба си дори и два пъти по-млади от нея девойки.
За да изглежда по този начин, Христина се подлага на корекции. Разбира се, майсторката на макиажа изпъква с едни гърди пред останалите, за което спомага силиконът в пазвите й.
Христина ще влезе в шоуто, което ще е водено от Мария Игнатова и Емо Чолаков, с половинката си Ивайло. Съпругът на сочената за най-сексапилна баба вече има опит в риалити форматите. Ивайло Герасимов бе част от „Фермата“ през 2021 г. и отпадна на крачка от големия финал, пише „България днес“.
Христина е доста по-възрастна от партньора си. Силиконовата бомба има пораснала дъщеря, която преди години я направи баба. За Ивайло пък бракът с Христина е номер 3.
Тунингованата брюнетка редовно се грижи за външния вид на топмацки като шефката на силиконките Мариана Маринова, плеймейтката Деси Димитрова, певицата Бони и редица миски.
Ивайло от своя страна е работил не за кого да е, а за бай-бързия човек в света – Юсеин Болт. Риалити героят е управлявал заведения в Лондон, а едно от тях е на световния рекордьор на 100 и 200 метра.
Семейство Герасимови няма да бъдат единствената позната двойка в „Един за друг“. В шоуто влиза Ивайло Крушарски, който изгря в първия сезон на „Сървайвър“ след завръщането му на екран, и любимата му Ваня. Разликата между двамата в годините също е голяма – тя е на 46, а той на 30.
Септември започва с жеги, времето ще е идеално за плаж
Ще схрускат ли „акулите“ „Пирин“, осигурен е безплатен транспорт за феновете им до Благоевград
469 жертви след потопа в Непал, нова заплаха надвисна над опустошените райони
ЦСКА отпадна от Лига Европа, феновете поискаха оставката на Христо Янев
Доц. Ангел Кунчев ли ще е кандидатът за президент на ГЕРБ
Не бъди детектив в собствената си връзка!
Ново изпитание за Тибет: Земетресение удари района след опустошителните наводнения
САЩ пращат атомния самолетоносач Теодор Рузвелт в Близкия изток за поне 7 месеца
Обратното броене започна: Ето колко дни остават до лятото
Тянко хвърли бомба в „Къщата на инфлуенсърите“: Има ли тайна афера с женен футболист на „Левски“?
София с бюджет от 1,54 млрд. евро за 2026 г., над 300 млн. евро отиват за инвестиции
Украинските дронове удариха тежко „Лукойл“: Трите най-големи рафинерии в Русия спряха
