Защо държавата е безсилна към такива "същества" и докога Мис Силикон ще хвърчи по улиците ни
Силиконката Катрин, фучала с над 250 км по АМ "Тракия", пак гази закона и изобщо "не й е гадно"
Ново безрасъдно шофиране на инфлуенсърка и носителка на титлата „Мис Силикон“ за 2022 бе публикувано в социалната мребжа ТикТок. Поведението на Катрин Йорданова бе разкритикувано от пътният експерт Диана Русинова.
Според Русинова държавата е безсилна към такива "същества" и е странно, че обществото възхвалява лица, които "утре може да ни убият". "Девойката с маникюра, която летеше с над 250 по АМ Тракия, продължава да си качва най-необезпокоявано клипове в социалните мрежи и продължава да се снима и да шофира.
Мис Силикон 2022 се оказа истински джигит, фучи с 258 км/ч. по магистралата
На поредния клип ясно се вижда, че е в населено място и кара не с 50, а със 70-80 км/ч, което е не по-малко опасно. При скорост от 75 км/ч. се изминават 21 м в секунда. Клипът е 25 секунди или в продължение на близо половин километър, това същество не знае какво се случва с автомобила, защото е ангажирана да се снима. За това време много неща могат да се объркат и всичко да завърши фатално. Явно срещу нея и такива като нея държавата е безсилна.

За жалост из социалните мрежи е пълно с всякакви подобни хулигани и полицията няма ресурс и очевидно желание да се справи с тях. Попадала съм на брокери на недвижими имоти, “инфлуенсъри” и пр. с подобни клипове. Когато им направиш забележка те наричат “слабоумен, прост”, смеят се, подиграват се и пр. Уви накрая слабоумните са те, защото или убиват себе си или някой невинен.
Силиконката Катрин се жалва пред ченгета, не била тя зад волана на Мерцедеса
Това общество толерира пътното хулиганство и дори го харесва и споделя, няма как да очакваме жертвите и ранените да намалеят, когато държавата не прави нищо, а простотията ни стига да там, че да възхваляваме нещо, което утре може да ни убие.", написа Диана Русинова, цитирана от GlasNews.bg.
@vitamincashnew #vitamincash #fyyyyyyyyyyyyyyyy #foryou #fy #gclass ♬ original sound - katrinyordanova77
Съдът отсече за Кръв и чест: Ивайло Колев остава зад решетките, баща и син излизат срещу гаранции
Нетаняху с шокиращо разкритие: Иран се е опитал да убие един от синовете ми
Бивш топ полицай влезе в затвора
Предстои международен детски футболен турнир "Купа Черно море" в Несебър
Тръпката оживява на 28-и август! Свара и Табла идват в efbet.com
Земетресение с магнитуд 4,7 разлюля Вранча, трусът е само на 190 км от Русе
Лисабон вече гони 7000 евро на квадрат, а луксозните имоти стигат 35 000 евро
Жена удуши котка, глобиха я с 30 000 евро
13-годишно момче подпали 14 000 декара край Хасково, огънят стигна и до военен полигон
Нов удар срещу спекулата: Санкциите могат да стигнат милиони евро
Бургас чертае бъдещето си: Общинският съвет гласува първия „Дом Роналд Макдоналд“ у нас
Проф. Касчиев: Унгарците правят бент и спират водата към нас, стига бодряшки изказвания

И защо да е разпоретина ?
Такива същества винаги излизат от ситуация , след като безпогрешно се ориентират към точния човек , в точното време и точното място .
Където първокласно правят фелацио и ... минават метър .
ВИНАГИ !