МВР с официална позиция за блокадите на ПП "Възраждане", ще има ли арестувани политици?
От партията се заканиха и утре да протестират, но нямат разрешение за това
Министерството на вътрешните работи порица действията на ПП "Възраждане" по граничните пунктове на страната и излезе с призив към хората да спазват закона.
В позиция изпратена до медиите от ведомството посочиха, че ще спират други подобни прояви.
Ето и цялото съобщение:
Относно проведените днес, 10.02.2024 г., нерегламентирани протести на няколко гранично-пропускателни пункта в страната от привърженици на политическа партия, Министерството на вътрешните работи призовава всеки български гражданин към спазването на Закона за събранията и митингите.
Предвид нарушаването на обичайния ритъм на работа и на реда около граничните пунктове Лесово, Кардам и Калотина, полицията си запазва правото да предприеме мерки за предотвратяване и недопускане на следващи подобни противозаконни прояви.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Хората се страхуват, че на следващият ден ще са безработни и с по няколко викания в МвРто.
Втора политическа сила.
Огромен ръст на избиратели.
Ала бала и накрая им ходят два асансьора хора по протестите.
То не бяха ваксини, не бяха паметници, не беше КС. Където и да се обърнеш едва събират 200 човека.
Кога ли полицията ще започне да "пипа" по-сериозно? Не може шепа хора незнаещи каквто точно искат да тероризират цяла държава. Костадинов 30 души група в НС не може да управлява, тръгнал държава да води. С кухи фрази и опорки не става пич, иска се можене за тази работа. И екип.
Духай на Пеевски и Кирчо !