МВР с официална позиция за блокадите на ПП "Възраждане", ще има ли арестувани политици?
От партията се заканиха и утре да протестират, но нямат разрешение за това
Министерството на вътрешните работи порица действията на ПП "Възраждане" по граничните пунктове на страната и излезе с призив към хората да спазват закона.
В позиция изпратена до медиите от ведомството посочиха, че ще спират други подобни прояви.
Ето и цялото съобщение:
Относно проведените днес, 10.02.2024 г., нерегламентирани протести на няколко гранично-пропускателни пункта в страната от привърженици на политическа партия, Министерството на вътрешните работи призовава всеки български гражданин към спазването на Закона за събранията и митингите.
Предвид нарушаването на обичайния ритъм на работа и на реда около граничните пунктове Лесово, Кардам и Калотина, полицията си запазва правото да предприеме мерки за предотвратяване и недопускане на следващи подобни противозаконни прояви.
Любен Дилов-син е обявен за почетен гражданин на София
Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда
"Маркет линкс": Кабинетът „Радев“ бележи лек спад на доверието, Делян Пеевски с нов антирекорд
Разходите за заплати в държавния бюджет се свиват с 629 млн. евро
Закопчаха 64-годишен крадец минути, след като задигна автомобил в Бургас
Бургас и морето ще се проведе на 1 август, вижте кои са песните
Константин Стойков с дебют на ринга на ELITBET MAX FIGHT 66 в Бургас срещу опасния Чарли Даинес
Челен сблъсък между две тротинетки в Оризаре прати 16-годишен в болница със счупена ръка
Нелепа драма в Приморско: 85-годишен турист се опита да плува и се удави в басейн
Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Дневен хороскоп за 26 юни 2026: Важни решения за Девата, късмет за Рибите

Хората се страхуват, че на следващият ден ще са безработни и с по няколко викания в МвРто.
Втора политическа сила.
Огромен ръст на избиратели.
Ала бала и накрая им ходят два асансьора хора по протестите.
То не бяха ваксини, не бяха паметници, не беше КС. Където и да се обърнеш едва събират 200 човека.
Кога ли полицията ще започне да "пипа" по-сериозно? Не може шепа хора незнаещи каквто точно искат да тероризират цяла държава. Костадинов 30 души група в НС не може да управлява, тръгнал държава да води. С кухи фрази и опорки не става пич, иска се можене за тази работа. И екип.
Духай на Пеевски и Кирчо !