МВР с официална позиция за блокадите на ПП "Възраждане", ще има ли арестувани политици?
От партията се заканиха и утре да протестират, но нямат разрешение за това
Министерството на вътрешните работи порица действията на ПП "Възраждане" по граничните пунктове на страната и излезе с призив към хората да спазват закона.
В позиция изпратена до медиите от ведомството посочиха, че ще спират други подобни прояви.
Ето и цялото съобщение:
Относно проведените днес, 10.02.2024 г., нерегламентирани протести на няколко гранично-пропускателни пункта в страната от привърженици на политическа партия, Министерството на вътрешните работи призовава всеки български гражданин към спазването на Закона за събранията и митингите.
Предвид нарушаването на обичайния ритъм на работа и на реда около граничните пунктове Лесово, Кардам и Калотина, полицията си запазва правото да предприеме мерки за предотвратяване и недопускане на следващи подобни противозаконни прояви.
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи

Хората се страхуват, че на следващият ден ще са безработни и с по няколко викания в МвРто.
Втора политическа сила.
Огромен ръст на избиратели.
Ала бала и накрая им ходят два асансьора хора по протестите.
То не бяха ваксини, не бяха паметници, не беше КС. Където и да се обърнеш едва събират 200 човека.
Кога ли полицията ще започне да "пипа" по-сериозно? Не може шепа хора незнаещи каквто точно искат да тероризират цяла държава. Костадинов 30 души група в НС не може да управлява, тръгнал държава да води. С кухи фрази и опорки не става пич, иска се можене за тази работа. И екип.
Духай на Пеевски и Кирчо !