МВР с официална позиция за блокадите на ПП "Възраждане", ще има ли арестувани политици?
От партията се заканиха и утре да протестират, но нямат разрешение за това
Министерството на вътрешните работи порица действията на ПП "Възраждане" по граничните пунктове на страната и излезе с призив към хората да спазват закона.
В позиция изпратена до медиите от ведомството посочиха, че ще спират други подобни прояви.
Ето и цялото съобщение:
Относно проведените днес, 10.02.2024 г., нерегламентирани протести на няколко гранично-пропускателни пункта в страната от привърженици на политическа партия, Министерството на вътрешните работи призовава всеки български гражданин към спазването на Закона за събранията и митингите.
Предвид нарушаването на обичайния ритъм на работа и на реда около граничните пунктове Лесово, Кардам и Калотина, полицията си запазва правото да предприеме мерки за предотвратяване и недопускане на следващи подобни противозаконни прояви.
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост

Хората се страхуват, че на следващият ден ще са безработни и с по няколко викания в МвРто.
Втора политическа сила.
Огромен ръст на избиратели.
Ала бала и накрая им ходят два асансьора хора по протестите.
То не бяха ваксини, не бяха паметници, не беше КС. Където и да се обърнеш едва събират 200 човека.
Кога ли полицията ще започне да "пипа" по-сериозно? Не може шепа хора незнаещи каквто точно искат да тероризират цяла държава. Костадинов 30 души група в НС не може да управлява, тръгнал държава да води. С кухи фрази и опорки не става пич, иска се можене за тази работа. И екип.
Духай на Пеевски и Кирчо !