МВР с официална позиция за блокадите на ПП "Възраждане", ще има ли арестувани политици?
От партията се заканиха и утре да протестират, но нямат разрешение за това
Министерството на вътрешните работи порица действията на ПП "Възраждане" по граничните пунктове на страната и излезе с призив към хората да спазват закона.
В позиция изпратена до медиите от ведомството посочиха, че ще спират други подобни прояви.
Ето и цялото съобщение:
Относно проведените днес, 10.02.2024 г., нерегламентирани протести на няколко гранично-пропускателни пункта в страната от привърженици на политическа партия, Министерството на вътрешните работи призовава всеки български гражданин към спазването на Закона за събранията и митингите.
Предвид нарушаването на обичайния ритъм на работа и на реда около граничните пунктове Лесово, Кардам и Калотина, полицията си запазва правото да предприеме мерки за предотвратяване и недопускане на следващи подобни противозаконни прояви.
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение

Хората се страхуват, че на следващият ден ще са безработни и с по няколко викания в МвРто.
Втора политическа сила.
Огромен ръст на избиратели.
Ала бала и накрая им ходят два асансьора хора по протестите.
То не бяха ваксини, не бяха паметници, не беше КС. Където и да се обърнеш едва събират 200 човека.
Кога ли полицията ще започне да "пипа" по-сериозно? Не може шепа хора незнаещи каквто точно искат да тероризират цяла държава. Костадинов 30 души група в НС не може да управлява, тръгнал държава да води. С кухи фрази и опорки не става пич, иска се можене за тази работа. И екип.
Духай на Пеевски и Кирчо !