Цитиридис тръгва на турне, пак става MC Greka
Нико сподели плановете си за бъдещето след края на телевизионната му авантюра в Би Ти Ви
Николаос Цитиридис тръгва на турне в цяла България със свое комедийно шоу, а освен това ще се завърне и към позабравеното си амплоа на рапър.
Цитиридис беше гост на новата водеща на „Вечерното шоу“ на Българската национална телевизия Андреа Банда Банда. Нико сподели плановете си за бъдещето след края на телевизионната му авантюра в Би Ти Ви.
Николаос се показа в много добра физическа форма. Разкри, че се поти сериозно във фитнеса и може да нарича себе си „нацепена варненска батка“. Цитиридис ще се върне към дните си на рапър, когато се подвизаваше с псевдонима MC Greka, предава secret.bg.
„Ще бъда барабанист“, заяви Цитиридис, като остави феновете си да се чудят, кои ще бъдат негови партньори в музикалното приключение, пише „България днес“.
Николаос се върна към първите си стъпки в телевизията. Комикът призна, че не е очаквал от Слави Трифонов да започне да се заяжда с него още преди да е влязъл за първото си шоу в Би Ти Ви.
„Ако бях на мястото на Слави, изобщо нямаше да се занимавам с някакъв си 25-годишен дебютант. Ние с него не се познавахме. Не разбирам защо Слави реши да се заяжда“, заяви Цитиридис.
Николаос открехна леко вратата и към личния си живот, като сподели, че връзката му с Боряна Братоева е започнала със съобщения в чата.
Както „България Днес“ първи писа, Николаос Цитиридис вече е сгоден. Малко преди Нова година той е дал пръстен на любимата си Боряна.
Николаос, който вече е на 30 години, няма против да бъде млад татко. Братоева му е кака – тя е на 34.
Това е втората сериозна връзка за комика. С предишната си любов дори се бил запътил към сватба. Гъркът и въпросната му избраница се сгодили и дори започнали да търсят място за сватба. Николаос бил само на 20 години, заради което променил решението си. С годеницата му се разделили без скандали. Тя открила любовта в лицето на приятел на Николаос. Нико се съсредоточил основно върху кариерата си.
„Сега съм лудо влюбен и това продължава доста. Никога не съм очаквал, че може да ми се случи“, изповяда се ексводещият. Е, да очакваме „Горчиво и наздраве“ до края на годината.
Европейските социалисти със силна подкрепа за Зарков и БСП за изборите
328 кг. пилешко месо и колбаси са открити без документи на Дунав мост при Русе
Бивша приятелка на Григор Димитров влезе в руски политически скандал след видео към Путин
Сигнал за бомба прекъсна работата на Съдебната палата в София
Сахарски прах над страната до петък
Силвия Христова: За прозрачно правосъдие, справедливост и ясни правила
Катаджии спасиха млада жена преди да скочи от 120 метра на "Хемус"
Първите румънски домати излязоха на пазара на цени от 20 евро за килограм
Гърция обсъжда връщането на помощ между 22 и 100 евро месечно според дохода
Спешно търсят кръводарители за жената, подпалена в Ситово
Трайчо Трайков: Силното участие на български компании в проекта за 7 и 8 блок на АЕЦ "Козлодуй" е много важно
Роналдо се приближи до нова титла

Тази Андреа Банда Банда снощи как беше изкарала нянкитии, малиии целио са удръвих да го е.а : D