България стартира с гостуване на Беларус в Лигата на нациите
Първото ни домакинство е срещу Северна Ирландия
Българският национален отбор ще стартира участието си в тазгодишното издание на турнира УЕФА Лига на нациите на 5 септември. Тогава селекцията на Илиан Илиев ще гостува на Беларус, а началният час е 21:45 часа.
Три дни по-късно националите приемат Северна Ирландия от 19:00 часа. Октомврийската сесия започва на 12 октомври от 19:00 часа, когато в България ще пристигне Люксембург, а на 15 октомври тимът има визита на Северна Ирландия, предава dnes.bg.
Гостуването в Люксембург е насрочено за 15 ноември от 21:45 часа, а програмата завършва с домакинство на Беларус на 18 ноември от 21:45 часа.
Напред в по-горно ниво продължава директно победителят във всяка група, а вторият ще играе бараж за изкачване.
Третият тим ще играе бараж за запазване на мястото си, а последният изпада. Баражите ще се играят през март 2025-а година, а жребият ще се изтегли през март догодина.
След катастрофата с директора на НП "Рила": Кръвната проба за алкохол е по-висока от полевия тест
Двама пострадали за последното денонощие при катастрофи в Бургаско
Джей Ди Ванс: Американската мощ ще защитава Гренландия
Брутален бой в дискотека. Кристиян твърди, че е завързан с белезници и ритан в главата
Четири поредни опита депутатите не успяха да съберат кворум
Депутатите с четвърти опит за разглеждане на промените в Изборния кодекс
Иван Демерджиев заяви готовност да бъде служебен министър
КС гласува дали да приеме оставката на президента Румен Радев
Професор Рачев с оптимистична прогноза: Идва пролетно време в България
Blue Origin премина през линията на Карман и успешно върна екипажа от ръба на Космоса
Крум Зарков каза дали ще стане дясна ръка на Румен Радев
Гъста мъгла и опасни пътища в Бургаско
