Ужасяваща находка край открит пазар в Бургас! Тялото на млад мъж лежи безжизнено на земята
Не е установена самоличността на починалия
Труп на млад мъж шокира бургазлии край пазара „Краснодар”, съобщават за Флагман очевидци. Тялото е било открито около 10:50 ч. от южната част на открития маркет - на ул. „Цариградска”.
Касае се за тялото на човек на видима възраст около 30-35 години, което е лежало безжизнено с опряна в земята глава. Все още не е установена самоличността на починалия. Той е облечен в червено яке, с дънков панталон.
Според хора, живеещи в района, в последните седмици мъжът е бил забелязван да гравитира около компанията бездомници, която се върти от години около „Краснодар”. Няма данни човекът да е починал вследствие на скандал, не са установени травми по тялото, които да сочат за насилствена смърт. Работи се по няколко хипотези, като главната от които е прекомерна употреба на алкохол.
Трупът бе откаран с линейка към УМБАЛ-Бургас, където в отделението по съдебна медицина предстои да бъде извършена аутопсия.
Тръмп изригна срещу Техеран: Още една грешка и заличавам Ислямската република от картата!
Как да използваме климатика през лятото, за да пестим енергия и да не се развали
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго
Вижте как шофира този безразсъден водач
Имотният октопод във Варна е огромен, имаме три следи за Пепи Еврото: Проговори главният секретар на МВР
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота

"И това са хора все в активна възраст , какво им е активното, смученето на алкохол ли?!" - демократи бе, ходят активно да гласуват ЕС да им даде МРЗ.
"... но приятелката й каза , че са добре и нямало проблем " - и ти взе да се водищ по акъла на 14 годишната и приятелка наркоманка... аз кат ви казвам, че 85% сте про'с'таци - не вярвате.
"Само наркомани, просяци и самоубийци." - ТИ от кои си?
"Така се получава когато управляващите си гледат само техните облаги. Държавата загива малко по малко." - какво са ти криви управляващите бе? Все някой трябва да ви е крив, че сте неграмотни и некадърни про'с'таци.
Дано Тагарев организира бърза мобилизация на про'с'таците дет искат да получават "европейска МРЗ" и ги прати на фронта. Те самите му дадоха мандат за това.
вервайте ми
Всичко заради тея помиари от пазара.
Спрете да ги храните и ще се махнат малоумници.
След като се напият агресират срещу възрастни , жени и деца.
Серат и пикаят на всякъде около пазара.
Тея от рибата, месото и сергиите просто спрете да им давате пари и да си ходят от където са изпълзели тея долни плъхове
Тоя град все по-зле върви. Само наркомани, просяци и самоубийци.
Кога едно време умираха млади хора?
30 години демокрация и нито работа ми даде държавата нито образование нито пари в кеш! Скапана държава, скапан ЕС. Докато ни съ присъединим към Путин, така ще е.
:*
И това са хора все в активна възраст , какво им е активното, смученето на алкохол ли?!