Ужасяваща находка край открит пазар в Бургас! Тялото на млад мъж лежи безжизнено на земята
Не е установена самоличността на починалия
Труп на млад мъж шокира бургазлии край пазара „Краснодар”, съобщават за Флагман очевидци. Тялото е било открито около 10:50 ч. от южната част на открития маркет - на ул. „Цариградска”.
Касае се за тялото на човек на видима възраст около 30-35 години, което е лежало безжизнено с опряна в земята глава. Все още не е установена самоличността на починалия. Той е облечен в червено яке, с дънков панталон.
Според хора, живеещи в района, в последните седмици мъжът е бил забелязван да гравитира около компанията бездомници, която се върти от години около „Краснодар”. Няма данни човекът да е починал вследствие на скандал, не са установени травми по тялото, които да сочат за насилствена смърт. Работи се по няколко хипотези, като главната от които е прекомерна употреба на алкохол.
Трупът бе откаран с линейка към УМБАЛ-Бургас, където в отделението по съдебна медицина предстои да бъде извършена аутопсия.
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето

"И това са хора все в активна възраст , какво им е активното, смученето на алкохол ли?!" - демократи бе, ходят активно да гласуват ЕС да им даде МРЗ.
"... но приятелката й каза , че са добре и нямало проблем " - и ти взе да се водищ по акъла на 14 годишната и приятелка наркоманка... аз кат ви казвам, че 85% сте про'с'таци - не вярвате.
"Само наркомани, просяци и самоубийци." - ТИ от кои си?
"Така се получава когато управляващите си гледат само техните облаги. Държавата загива малко по малко." - какво са ти криви управляващите бе? Все някой трябва да ви е крив, че сте неграмотни и некадърни про'с'таци.
Дано Тагарев организира бърза мобилизация на про'с'таците дет искат да получават "европейска МРЗ" и ги прати на фронта. Те самите му дадоха мандат за това.
вервайте ми
Всичко заради тея помиари от пазара.
Спрете да ги храните и ще се махнат малоумници.
След като се напият агресират срещу възрастни , жени и деца.
Серат и пикаят на всякъде около пазара.
Тея от рибата, месото и сергиите просто спрете да им давате пари и да си ходят от където са изпълзели тея долни плъхове
Тоя град все по-зле върви. Само наркомани, просяци и самоубийци.
Кога едно време умираха млади хора?
30 години демокрация и нито работа ми даде държавата нито образование нито пари в кеш! Скапана държава, скапан ЕС. Докато ни съ присъединим към Путин, така ще е.
:*
И това са хора все в активна възраст , какво им е активното, смученето на алкохол ли?!