Ще оставят ли в ареста задържания за шпионаж антимафиот?
Мъжът е комуникирал със служител на ДАНС, но дали той му е изнасял информация - тепърва ще се установява
Очаква се съдът да гледа мярката на задържания за шпионаж служител на ГДБОП. Антимафиотът беше арестуван във понеделник за 72 часа, но прокуратурата ще поиска постоянното му задържане, съобщава БНТ.
Арестуваният е 57-годишният Георги Караколев, който работи в системата на МВР от 1993 година. Все още не е ясно кога е влязъл в контакт със службите.
От прокуратурата и ДАНС съобщиха, че е предоставял чувствителна информация и документи на руски разузнавателни служби. Данните засягат не само български институции, но и партньорски чуждестранни организации.
Мъжът е комуникирал със служител на ДАНС, но дали той му е изнасял информация - тепърва ще се установява, включително и чрез детектор на лъжата. Стана ясно, че работата по случая е започнала в средата на миналата година, като разработка на ДАНС.
Ходенето - най-простото и най-силно оръжие за здраво сърце
Излязоха подробности за кървавия инцидент в германски влак
Мъж получи 12 години затвор за убийството на братовчед си във Варна
Българин е задържан с над 6 килограма хероин в Гърция
Пеликанът Стойчо предизвика нова драма във Варна
Божидар Божанов: Борисов лъже за Борда на Тръмп и САЩ, и ЕНП
Бургазлийката Мария Бакалова отправи спортен призив
Тайните за красота на Мишел Пфайфър
Как да предотвратим свиването на дрехите при пране - полезни съвети за всяка материя
Външно: Няма информация за пострадали българи при атентата срещу джамия в Исламабад
4 зодии, за които съдбата ще се обърне след 15 февруари: идва време на стабилност, успех и вдъхновение
Президентът Илияна Йотова до Джей Ди Ванс в Милано
