Февруарското лято примами бургазлии на плажа
По улиците на града днес гледката бе интересна - имаше хора със зимни палта, по ризи, по блузи, по къси панталони и потници
24-25 градуса през февруари - дали някой вярва, че навън още сезонът се води зима? Неочакваното лятно време примами бургазлии да напълнят плажа. Заведенията, които днес работеха на алеята край морето, счупиха оборота.
Не са ли на работа тези хора, питат се хората в социалните мрежи, които в момента стоят в офисите си и няма да успеят да се насладят на жегата навън.
Очевидно вече е време да вадим банските костюми. По улиците на града днес гледката бе интересна - имаше хора със зимни палта, по ризи, по блузи, по къси панталони и потници. Големи групи ученици се забелязваха навсякъде на открито. Днес е последният ден от грипната ваканция и те очевидно бяха излезли да му се порадват на слънчице и докато си пият на открито кафето и енергийните напитки.
По плажа обаче и немалко спортни ентусиасти, които стягат телата за летните емоции, които наближават.
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято

------
Какъв костюм може да е сиджимката минаваща през Сливница и Дупница бре? Хахахахаха
Като изключим пенсионери и ученици , над половината народ в Бургас просто бездейства
По добре на плажа хахаха