Царево сбъдва мечтата си за модерен Медицински център – приоритет номер 1 на Общината
Извършват се и основен ремонт на улици - със смяна на водопровод, нови тротоарни настилки и асфалт
Довършването на сградата за Медицинския център в Царево е водещ за общината приоритет в Бюджет 2024. Това каза кметът Марин Киров, който днес инспектира строителните дейности, които ще превърнат старата занемарена сграда в модерно лечебно заведение. Заедно с него бе и управителят на Медицинския център д-р Николай Гавраилов.
В момента текат довършителните работи по първия договор, който е за основен ремонт. Предстои обявяване на обществена поръчка за останалите дейности, които включват саниране, оборудване и паркинг.
Предвидени са кабинети за всички общопрактикуващи лекари, стоматологични кабинети, рентген, лаборатория, кабинет за неотложна помощ, кардиолог, невролог, хирург и др.
Кметът Марин Киров посети още обекти, които в момента се реализират. Става въпрос за ремонт на ул. „Грънчар“. Предстои още през тази седмица да стартират дейностите и на ул. „Дълга поляна“ и ул. „Зеленика“.
“Поехме ангажимент да обърнем внимание и на периферните части на гр. Царево и населените места от общината. Затова поетапно и планувано се подменя водопровод и се ремонтират улици и тротоарни настилки”, каза градоначалникът.
Ул. „Папия“ ще бъде ремонтирана след предстоящата подмяна на водопровода.
След приемането на Бюджет 2024 ще започне и поетапно асфалтиране в други части на града и общината, увери Марин Киров.
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец
Млади борци от САЩ и Айтос премериха сили в приятелски международен турнир

Защото ако тях не оправим навреме, медицинският център бързо ще се напълни !
Щото баба Злата от село Кюприя се "специализирала" в тази област от Онкологията!
PS: укусури яловото останало до днес днешен до гъза й сакън некоя булка да не си събуе чехличките и влезе наготово в хотела от Соца с пристроени нужници,стерилизира го ГОРКОТО,с тампони със спирт в ушите му, щото болнаво излезе и така си остана,горкото!
Чувай Боже и закриляй!
Да минава!