Отведоха този известен рапър с белезници от церемонията за наградите "Грами", вижте защо
Рапърът Килър Майк спечели три отличия на церемонията, но завърши деня в ареста
Американският рапър Килър Майк беше отведен с белезници, след като спечели три награди "Грами", Съобщи Пи Ей Мидия/ДПА. Видеозапис, направен от журналист на "Холивуд рипортър", беше публикуван в социалната мрежа Екс, предаде Ти Ем Зи. Според източници на медията полицията се е намесила, след като Килър Майк е имал физическо съприкосновение със служител на охраната.
Видеото показва арестувания 48-годишен изпълнител, съпроводен от полицаи. Килър Майк спечели в категориите за най-добър рап албум за шестия си албум Michael, за най-добра рап песен - Scientists And Engineers, заедно с Андре 3000, Фючър и Ерин Алън Кейн, и за най-добро рап изпълнение на същата песен.
Говорител на полицията в Лос Анджелис обяви пред Пи Ей нюз, че по време на церемонията по награждаването е арестуван мъж, без да се съобщава самоличността му.
"Около четири часа следобед заради физически сблъсък в "Крипто арена" е задържан мъж. Той е отстранен от събитието и се разпитва от длъжностните лица."
"Това е за всички, които смятат, че някой може да бъде прекалено стар за рап (...) Ние пазим хип-хопа жив. Никога не спирайте да го правите", каза на сцената Килър Майк, докато получаваше наградите си. "Не ми казвайте, че мечтите не се сбъдват", добави още рапърът.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
