×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Джигит с лъскав джип БМВ изпревари шофьорка на АМ "Тракия", последвалото е шокиращо


Джигит с лъскав джип БМВ изпревари шофьорка на АМ "Тракия", последвалото е шокиращо
Ключови думи: бмв, тракия, джигит, ам тракия
03 Февруари 2024, Събота, 10:59 ч.
Автор: Флагман.бг

По думите на жената водачът на тузарското возило е започнал да присвятка с фаровете още от далече, а щом я изпреварил набил спирачки и изхвърлил боклуци по нея

Шофьор демонстрира безотговорно поведение на пътя. За това сподели жена, пътувала по автомагистрала „Тракия“, цитирана от GlasNews.bg. По думите ѝ водачът на джип с марка „БМВ“ е започнал да присвятка с фаровете още от далече.

За мнозина посланието е ясно – има намерение да изпревари, тъй като се движи с висока скорост и е необходимо останалите автомобили да се отместят вдясно, за да му направят път.

Именно това е направила и жената. И вместо това да се приключи историята, водачът на немската кола застанал пред нея и започнал да натиска спирачката. За капак изхвърлил и отпадъци по колата ѝ, твърди още тя.

„Здравей, пич! Много си готин и дано се познаеш и да си в групата.

Изпреварва ме и от 1000 км. си почнал да светкаш с фаровете и да натискаш клаксона все едно си на сватба. Прибрахме се, за да ти направим път, при което ти отби пред нас и започна да набиваш спирачки.

В рамките на 3 минути набиваш спирачки и СИ ПРЕДПОСТАВКА ЗА ПТП в средната лента на МАГИСТРАЛАТА (защото се движим с 20 km/h.) За върха на всичко си изхвърли бутилките и всички боклуци по нашата кола.

ВОЗИШ ДЕТЕТО СИ В КОЛАТА! КАКЪВ ПРИМЕР ЩЕ МУ ДАДЕШ ТИ? БЪДЕТЕ СМИРЕНИ!

П.С. Едва ли този пост ще те промени, но поне да те накара да се замислиш за безопасността на семейството си,“ написа Милена Стоянова в социалната мрежа.

„На 112 звъннахте ли за агресивен и неадекватен шофьор и с останалата информация, която е описана?,“ питат я хора.

„Ако пътя е кофти и си возя детето, и с 50 ще карам, ако трябва целия път, а такива татикати къде светкате най-ви обичам, седите и чакате докато не се преместя,“ написа шофьор.

„Човекът кара БМВ, софийска регистрация... Мисли се за недостижим. Нищо, че е най-обикновен селтак с привкус на олигофрен. Ако беше с друга регистрация, софиянци веднага щяха да се хванат за това.

Но щом е от София, може. Точно заради ей такива стават катастрофите и убиват невинни хора. Полицията обаче нехае. Затова... Т2 и си решаваме проблема.“

„Не оправдавам действията на въпростният човек, но вие изказвате само вашата гледна точка. Едва ли това ще е причината да бъде провокиран да прави такива неща.“


В категории: Пловдив


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
11
Коментара
Владислав БОНЕВ Абитуриенти, проверете осигуровките си! Абитуриенти, проверете осигуровките си! 09/08/2026, Неделя 21:30 1
11
Коментара по темата
11.
Al
03.02.2024 21:37:52
0
1
То за тия с черните джипки"" закона и толерантността '"са чужди!!!!!!
10.
Българин
03.02.2024 18:32:56
0
3
Абе тоя чекиджия е видял че жена шофира .Пич следващия път пробвали смет просто щети пръсна мозъка
9.
Станчев
03.02.2024 17:43:30
0
3
До ММ333
А вие знаете ли как е описана в правилника за движение по пътищата дефиницията "ИЗПРЕВАРВАНЕ"???Защото това е лента за изпреварване а не за движение!!!
8.
Мм333
03.02.2024 16:52:03
1
2
Ами ако си се шматкал или шматкала в лентата за изпреварване ,ще ти святка да се прибереш ,какво друго да те прави ,да те блъсне ли Лявата лента е за изпреварване ,а не за разходки,ама ти откъде да знаеш.Някои хора си се движат по лентата за изпреварване все едно имат нотариален акт за нея.Ти си по виновна от него.А той или тя ти е показар по този начин ,че не спазваш правилника и създаваш предпоставки за катастрофи.Но виждам ,ме от случката вместо да се научиш нещо само злобата ти е станала повече.
7.
Гост
03.02.2024 16:17:37
0
6
Тъп комплексар с малка пи..а
6.
Аз ако
03.02.2024 14:11:16
1
15
Бях , когато е пред мен и умишлено и рязко намалява скоростта щях да дам газ и да го блъсна . Имах случай като описания в статията но на околовръстния път за Меден Рудник без да си хвърля боклука . От тогава съм се зарекъл ,че следващия нагъл с кола за няколко десетки хиляди лева пък може и стотици , който ми набива спирачки така ще го блъсна отзад . Пред КАТ ще напиша , че от стреса съм объркал педала . Два пъти са ме блъскали отзад със много скъпи коли и мога да ви кажа ,че като слязоха от колата първото което чух от шофьорите беше молба да не се вика КАТ . Чуя ли такава молба викам веднага КАТ . И при двата случая бяха с алкохол над 0.5 промила . Трябваше жената да се обади веднага на 112 . Щяха да го спрат на първата отбивка и да го тестват за алкохол и наркотици. А тя да си подаде жалба в полицията без значение в кое РПУ за да има черно на бяло за пред съда ако нещата стигнат до там. Пък и нека олигофрена трупа черни точки в МВР .
5.
Паткан
03.02.2024 13:11:29
1
18
Затова с камера на предното стъкло и после със записа в КАТ да го сапунисат
4.
Ватсон
03.02.2024 12:42:42
2
19
Размишлявам дали щофьорът е примат или парапитек.
Но все пак ще се радвам и близките на самозабравилият се, да го разпознаят.
3.
Gost
03.02.2024 12:19:24
0
16
Флагман, кой хванаха преди 2 дни в Поморие и му конфискуваха служебния бус ?
2.
Лик
03.02.2024 11:54:05
3
24
Катажиите да се самосезират и да си свършат работата.
1.
Ую
03.02.2024 11:47:04
2
37
Поредния комплексар.
Ако го питаш какво точно е постигнал с тази си изцепка едва ли ще може да даде смислен отговор.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Когато спортът се превърне в съдба: Анонимен ангел дари 5 000 евро за болно момиче от Бургас Когато спортът се превърне в съдба: Анонимен ангел дари 5 000 евро за болно момиче от Бургас Бойната верига продължава социалната си мисия, давайки надежда на семейства в нужда Абитуриенти, проверете осигуровките си! Абитуриенти, проверете осигуровките си! Завършилите училище, които още не работят и чакат началото на следването си, сами покриват здравните си вноски в периода между двата статута В пет български общини няма нито една медицинска сестра В пет български общини няма нито една медицинска сестра Опан, Трекляно, Копривщица, Дългопол и Ковачевци са останали без нито един специалист по здравни грижи, а в други 104 общини работят най-много по десет Хиляди българи в Гърция с важно предупреждение: Red Code за пожари, вятърът стига до 9 бофорта Хиляди българи в Гърция с важно предупреждение: Red Code за пожари, вятърът стига до 9 бофорта Атика, Крит, Цикладите и редица егейски острови са сред рисковите райони, извънредната готовност остава в сила и в понеделник Всички искат Бургас! Дори и софиянци са категорични: Евровизия 2027 трябва да е край морето (ВИДЕО) Всички искат Бургас! Дори и софиянци са категорични: Евровизия 2027 трябва да е край морето (ВИДЕО) Екипът на "Въй, Бургас" акостира на Морска гара броени дни преди историческото решение за града-домакин на музикалния гигант Кошмар на АМ Тракия: Катастрофи и аварирали коли направиха километрична тапа между Нова и Стара Загора Кошмар на АМ Тракия: Катастрофи и аварирали коли направиха километрична тапа между Нова и Стара Загора Колоните се движат с едва няколко километра в час, полиция регулира трафика, няма данни за тежко пострадали Хотелиерите по морето: Плащаме по 2000 евро, за да докараме един работник, а визата идва накрая на сезона Хотелиерите по морето: Плащаме по 2000 евро, за да докараме един работник, а визата идва накрая на сезона Киргизстан, Узбекистан и Украйна вече осигуряват голяма част от персонала в Слънчев бряг, докато бизнесът настоява държавата да ускори процедурите за кадрите от трети страни Костадинов: Казахме първи, че дронът край Кардам е украински Костадинов: Казахме първи, че дронът край Кардам е украински Лидерът на Възраждане говори за акт на агресия, докато Министерството на отбраната не открива данни за преднамерена атака срещу България Само във Флагман.бг: Кървавата драма край Кошарица е заради пристрастия към Путин Само във Флагман.бг: Кървавата драма край Кошарица е заради пристрастия към Путин Спор за войната в Украйна бързо прераснал във физическа сблъсък, 56-годишният украинец, който подкрепял Русия, взел нож от масата и прерязал гърлото на 50-годишния си авер Левски излетя за Казахстан с огромния Airbus, който вози ЦСКА до Баку Левски излетя за Казахстан с огромния Airbus, който вози ЦСКА до Баку Сините наеха Airbus A330-203 за дългия чартърен полет до Туркестан преди решителния реванш с Кайрат
Москва видя промяна при Радев: България вече говори по-сдържано за Русия Москва видя промяна при Радев: България вече говори по-сдържано за Русия Руското външно министерство приветства новия тон на София за войната в Украйна, но смята, че е рано за възстановяване на двустранните отношения Полудяха ли германците или те дойдоха - има 14 хил. сигнала за НЛО Полудяха ли германците или те дойдоха - има 14 хил. сигнала за НЛО Небето над Германия предизвика невиждан интерес, но експертите имат земно обяснение за огромната част от загадъчните светлини Кой е Тесак и защо символът му се появи на снимка с пребития Георги Кузев Кой е Тесак и защо символът му се появи на снимка с пребития Георги Кузев Историята води към руското движение Оккупай-педофиляй и модел на саморазправа, превърнат в интернет зрелище Над 1 млн. души евакуирани в Китай, тайфунът "Долфин" удари с ветрове до 151 км/ч Над 1 млн. души евакуирани в Китай, тайфунът "Долфин" удари с ветрове до 151 км/ч Стихията достигна провинция Чжъцзян, затвори транспортни връзки и повиши риска от наводнения и свлачища Яйца полетяха по Албин Курти в парламента на Косово (ВИДЕО) Яйца полетяха по Албин Курти в парламента на Косово (ВИДЕО) Опозиционната депутатка Тиме Кадрияй атакува премиера в оставка след поредно искане за отсрочка на заседанието 1,3 тона кетамин за 100 млн. евро откриха на кораб край Индонезия 1,3 тона кетамин за 100 млн. евро откриха на кораб край Индонезия 65 чувала с дрога били скрити на борда, службите следели кораба още от февруари Бащата на "примамката" от пловдивското убийство - русофил, любител на коспиративни теориии и още... Бащата на "примамката" от пловдивското убийство - русофил, любител на коспиративни теориии и още... Как онлайн фрустрацията и семейната среда отгледаха децата-убийци от Пловдив Как живее Роман Абрамович след Челси: Турция, суперяхти и край на футболните вечери Как живее Роман Абрамович след Челси: Турция, суперяхти и край на футболните вечери 59-годишният милиардер почти изчезна от публичността, състоянието му остава около 9,3 млрд. долара, а Великобритания се готви за съдебна битка за £2,5 млрд. Xiaomi вади гигантски SUV със салон като луксозен хол Xiaomi вади гигантски SUV със салон като луксозен хол SkyNomad N90 Max върви на електромотори, а бензинов двигател произвежда ток при дългите пътувания След повече от 25 години заедно: Ники Кънчев и Даниела се разделили тихомълком След повече от 25 години заедно: Ники Кънчев и Даниела се разделили тихомълком Според близки до телевизионния водещ двамата са поели по различни пътища още миналото лято, но са запазили добри отношения заради дъщеря си Мари-София
Илияна ЙОТОВА, президент Илияна ЙОТОВА, президент Потресена съм от примитивната политическа употреба на инцидента с дрона Виц на деня Виц на деня - Киро, забелязъл ли си, че твоята тъщата има златен зъб?
- Отдавна, ама все не намирам повод.
Виц на деня Виц на деня - Какво е мъдрост?
- Това е, когато сам стигаш до мисълта, че се занимаваш с глупости...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Това което не се решава с добра дума, се решава с добра дума и пистолет в ръка
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори