Ай стига, бе! Доц. Мангъров си сложи ваксина: Набоцках се и съм защитен
Докторът е един от най-яростните противници на ваксините против коронавируса, за грипа явно не е така
Доц. Атанас Мангъров си постави противогрипна ваксина и съобщи това пред медиите. За огромно съжаление нашумелият против пандемията инфекционист не успял да убеди близките си да последват примера му.
"Набоцках се и се чувствам защитен. Уви, хората от семейството ми не ме послушаха и отказаха да постъпят като мен. Дано да се разминат с грипа тази зима", сподели пред в. "Уикенд" докторът, който е един от най-яростните противници на ваксините против коронавируса, но за грипа явно не е така.
И допълни, че редовно плува по 2,5 километра в столичен басейн с олимпийски размери. Ходел и на фитнес, където навъртал минимум 5 километра на пътека тренажор.
Петкова към ПП-ДБ: Вие провалихте ПВУ, ние поправихме всичко за 11 месеца!
Студенти по медицина към БДУ се включиха в семинара на Националния алианс на хора с редки болести
Малък самолет падна върху кола на натоварена магистрала във Флорида
Парламентът решава съдбата на кабинета „Желязков“ утре - дебатите приключиха
В столицата се блокира центъра на 10 декември - забранява се престой, паркиране и движение заради антиправителствения протест
МЗ обяви програма за подкрепа на специалистите по здравни грижи: ще стигнат ли обещаните 1550 евро?
Още едно момиче почина след тежката катастрофа между Мартен и Сандрово край Русе
Томас Маркъл след ампутация: „Искам да видя дъщеря си още веднъж, преди да умра“
Италианската кухня получи статут на световно културно наследство от ЮНЕСКО
Изпитана рецепта за кроасани, приготвени с нежно маслено тесто
Мъж почина от бяс след трансплантация на бъбрек от заразен донор в САЩ
Попова от АМБ: препоръчва потребителите да избират българско месо, когато е налично
