Ако живеетe в жк "Меден рудник" - в близкия час няма да се приберете у дома
Верижна катастрофа блокира главния път за най-големия жилищен комплекс в Бургас
Ако се тръгнали в посока жк. "Меден рудник", по-добре се откажете, иначе ще останете поне 1 час в задръстването. Това съобщава читател на Флагман.бг, който в момента се намира по бул. "Тодор Александров".
Тежка верижна катастрофа е блокирала движението към най-големия жилищен комплекс и в момента трафикът е кошмарен. Повече от 10 коли са се нанизали една след друга в района на светофара с ул. "Спортна". Няма сериозни щети, но трафикът е затруднен дори през ул. "Индустриална", тъй като разбирайки за инцидента, много от шофьорите са избрали да минат от там.
Автомобилите едва се движат.
На място има и полицейски екипи. По първоначални данни, няма пострадали при ПТП-то, щетите са само материални.
Бъдете търпеливи, шофирайте внимателно и спазвайте необходимата скорост.
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина
ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света
Айтоският стрелец Иван Георгиев спечели бронз на националния турнир - влезе във финалната шестица за състава на България
Цигарите поскъпват от август, след това и от март догодина
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Проф. Ива Христова: Еболата няма да се разпространи в Европа
„Тихият убиец“ се подмладява: Ракът на дебелото черво засяга все повече българи под 50 години

Толкова ли не надживяхте това ви чувство за малоценност, че все още съдите за хората по местожителството им?
А че хората всеки ден висят в задръствания по два часа, не е важно.
Ямболски и сливенски, малко търновски и грудовски приходящи нови граждани да, но, бургазлии-НЕ.
Освен това, там са хора поначало с по ниски доходи, което от своя страна почти винаги означава и по-ниско интелектуално ниво!!!
Далече от този комплекс!!!
Как, тогава няма да се пререждат, блъскат и т.н.
Погледнете, стадо прасета в една кочина, дали нямат същото поведение???
Продадоха си деревните и си на купиха в "пампорово" а сега с новата магистрала се стига по бързо до там отколкото шилото.хахах
Не моа ги мисля всичките!
Чувай Боже и закриляй!
Да минава!