Ако живеетe в жк "Меден рудник" - в близкия час няма да се приберете у дома
Верижна катастрофа блокира главния път за най-големия жилищен комплекс в Бургас
Ако се тръгнали в посока жк. "Меден рудник", по-добре се откажете, иначе ще останете поне 1 час в задръстването. Това съобщава читател на Флагман.бг, който в момента се намира по бул. "Тодор Александров".
Тежка верижна катастрофа е блокирала движението към най-големия жилищен комплекс и в момента трафикът е кошмарен. Повече от 10 коли са се нанизали една след друга в района на светофара с ул. "Спортна". Няма сериозни щети, но трафикът е затруднен дори през ул. "Индустриална", тъй като разбирайки за инцидента, много от шофьорите са избрали да минат от там.
Автомобилите едва се движат.
На място има и полицейски екипи. По първоначални данни, няма пострадали при ПТП-то, щетите са само материални.
Бъдете търпеливи, шофирайте внимателно и спазвайте необходимата скорост.
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец
Млади борци от САЩ и Айтос премериха сили в приятелски международен турнир
Лекуват в Бургасмед дама след катастрофа в „Меден рудник“

Толкова ли не надживяхте това ви чувство за малоценност, че все още съдите за хората по местожителството им?
А че хората всеки ден висят в задръствания по два часа, не е важно.
Ямболски и сливенски, малко търновски и грудовски приходящи нови граждани да, но, бургазлии-НЕ.
Освен това, там са хора поначало с по ниски доходи, което от своя страна почти винаги означава и по-ниско интелектуално ниво!!!
Далече от този комплекс!!!
Как, тогава няма да се пререждат, блъскат и т.н.
Погледнете, стадо прасета в една кочина, дали нямат същото поведение???
Продадоха си деревните и си на купиха в "пампорово" а сега с новата магистрала се стига по бързо до там отколкото шилото.хахах
Не моа ги мисля всичките!
Чувай Боже и закриляй!
Да минава!