Ако живеетe в жк "Меден рудник" - в близкия час няма да се приберете у дома
Верижна катастрофа блокира главния път за най-големия жилищен комплекс в Бургас
Ако се тръгнали в посока жк. "Меден рудник", по-добре се откажете, иначе ще останете поне 1 час в задръстването. Това съобщава читател на Флагман.бг, който в момента се намира по бул. "Тодор Александров".
Тежка верижна катастрофа е блокирала движението към най-големия жилищен комплекс и в момента трафикът е кошмарен. Повече от 10 коли са се нанизали една след друга в района на светофара с ул. "Спортна". Няма сериозни щети, но трафикът е затруднен дори през ул. "Индустриална", тъй като разбирайки за инцидента, много от шофьорите са избрали да минат от там.
Автомобилите едва се движат.
На място има и полицейски екипи. По първоначални данни, няма пострадали при ПТП-то, щетите са само материални.
Бъдете търпеливи, шофирайте внимателно и спазвайте необходимата скорост.
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Толкова ли не надживяхте това ви чувство за малоценност, че все още съдите за хората по местожителството им?
А че хората всеки ден висят в задръствания по два часа, не е важно.
Ямболски и сливенски, малко търновски и грудовски приходящи нови граждани да, но, бургазлии-НЕ.
Освен това, там са хора поначало с по ниски доходи, което от своя страна почти винаги означава и по-ниско интелектуално ниво!!!
Далече от този комплекс!!!
Как, тогава няма да се пререждат, блъскат и т.н.
Погледнете, стадо прасета в една кочина, дали нямат същото поведение???
Продадоха си деревните и си на купиха в "пампорово" а сега с новата магистрала се стига по бързо до там отколкото шилото.хахах
Не моа ги мисля всичките!
Чувай Боже и закриляй!
Да минава!