27-годишен шофьор камион удари кола на МВР във Великотърновско и избяга
Инцидентът е станал в град Стражица
Шофьор на камион блъсна патрул на полицията и избяга. Инцидентът е станал във вторник в околностите на град Стражица.
Полицаите тръгнали към село в района по сигнал за намерен мъж в безпомощно състояние на спирка. По пътя патрулката застигнала камион и започнала да го изпреварва. Шофьорът изненадващо засякъл и ударил колата на МВР.
Впоследствие униформените догонили пеша двама мъже, единият от които признал, че е седял зад волана. Казал, че се паникьосал, защото не бил минал годишен технически преглед. Това разказа началникът на РУ на МВР – Горна Оряховица Мариян Лонгинов, предава NOVA.
На 27-годишния водач ще бъде наложена административна санкция. Той има 33 фиша и 8 наказателни постановления. 31 от тях все още са неплатени.
Тръмп дава на Украйна правото сама да произвежда ракети Пейтриът
България се покланя пред Иван Вазов 176 години след рождението му
Почина Надежда Захариева
Два свята в четвъртък: Бури и градушки в България, историческа жега в Испания
Десислава Атанасова извади официална справка от Истанбул, за да обори Демерджиев за полетите с Пеевски
Седем кораба получаваме от Белгия и Нидерландия заради мините в Черно море
Пожар на метри от релсите блокира влаковете край Петрич
Пиян шофьор погуби тийнейджърка, влиза в затвора
Световен колос обяви трансфер на Мони Николов
Как да направим перфектни пържени картофи
17 години затвор за жестоко убийство

С, туй биритчеда?