Кола се хвърли в канавката между Бургас и Средец! Пътят е ледена пързалка, алармират шофьори (СНИМКИ/ВИДЕО)
Инцидент има и край Отманли, шофирайте внимателно
Лек автомобил се е хвърлил в канавката на пътя между Бургас и Средец. Инцидентът е станал около 20 ч. в района на село Константиново. Това съобщават читатели на Флагман.бг, които ни изпратиха снимки и видео. Няма информация за пострадали.
„Шофьорът вероятно е загубил управление заради хлъзгавия път. Участъкът буквално се е превърнал в ледена пързалка. Не спира да вали, а през целия път не видяхме нито една снегопочистваща машина“, пише читателят в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН.БГ“.
От Областното пътно управление-Бургас отговориха, че две машини обработват участъка Средец-Бургас. Оттам съобщиха още, че пътищата са третирани с пясък и сол превантивно. Общо 8 машини са били на терен
Катастрофа е станала и на пътя Созопол-Бургас, в района между спирка Моряк и отбивката за Отманли.

Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма

Като Дед Хасан от Таджикистан.
Който не иска да вижда сняг по пътя да ляга до майка си . От тук нататък така ще е .
Не ги чистят добре A1 A2
PS: че старата Зла,ще идва в Големия град ...и да не падне и счупи "горката" некой кокал!?
Гледал е филма Бързи и яростни и със сигурност е бил със летни гуми.