Кола се хвърли в канавката между Бургас и Средец! Пътят е ледена пързалка, алармират шофьори (СНИМКИ/ВИДЕО)
Инцидент има и край Отманли, шофирайте внимателно
Лек автомобил се е хвърлил в канавката на пътя между Бургас и Средец. Инцидентът е станал около 20 ч. в района на село Константиново. Това съобщават читатели на Флагман.бг, които ни изпратиха снимки и видео. Няма информация за пострадали.
„Шофьорът вероятно е загубил управление заради хлъзгавия път. Участъкът буквално се е превърнал в ледена пързалка. Не спира да вали, а през целия път не видяхме нито една снегопочистваща машина“, пише читателят в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН.БГ“.
От Областното пътно управление-Бургас отговориха, че две машини обработват участъка Средец-Бургас. Оттам съобщиха още, че пътищата са третирани с пясък и сол превантивно. Общо 8 машини са били на терен
Катастрофа е станала и на пътя Созопол-Бургас, в района между спирка Моряк и отбивката за Отманли.

Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела

Като Дед Хасан от Таджикистан.
Който не иска да вижда сняг по пътя да ляга до майка си . От тук нататък така ще е .
Не ги чистят добре A1 A2
PS: че старата Зла,ще идва в Големия град ...и да не падне и счупи "горката" некой кокал!?
Гледал е филма Бързи и яростни и със сигурност е бил със летни гуми.