Кола се хвърли в канавката между Бургас и Средец! Пътят е ледена пързалка, алармират шофьори (СНИМКИ/ВИДЕО)
Инцидент има и край Отманли, шофирайте внимателно
Лек автомобил се е хвърлил в канавката на пътя между Бургас и Средец. Инцидентът е станал около 20 ч. в района на село Константиново. Това съобщават читатели на Флагман.бг, които ни изпратиха снимки и видео. Няма информация за пострадали.
„Шофьорът вероятно е загубил управление заради хлъзгавия път. Участъкът буквално се е превърнал в ледена пързалка. Не спира да вали, а през целия път не видяхме нито една снегопочистваща машина“, пише читателят в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН.БГ“.
От Областното пътно управление-Бургас отговориха, че две машини обработват участъка Средец-Бургас. Оттам съобщиха още, че пътищата са третирани с пясък и сол превантивно. Общо 8 машини са били на терен
Катастрофа е станала и на пътя Созопол-Бургас, в района между спирка Моряк и отбивката за Отманли.

Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор

Като Дед Хасан от Таджикистан.
Който не иска да вижда сняг по пътя да ляга до майка си . От тук нататък така ще е .
Не ги чистят добре A1 A2
PS: че старата Зла,ще идва в Големия град ...и да не падне и счупи "горката" некой кокал!?
Гледал е филма Бързи и яростни и със сигурност е бил със летни гуми.