Кола се хвърли в канавката между Бургас и Средец! Пътят е ледена пързалка, алармират шофьори (СНИМКИ/ВИДЕО)
Инцидент има и край Отманли, шофирайте внимателно
Лек автомобил се е хвърлил в канавката на пътя между Бургас и Средец. Инцидентът е станал около 20 ч. в района на село Константиново. Това съобщават читатели на Флагман.бг, които ни изпратиха снимки и видео. Няма информация за пострадали.
„Шофьорът вероятно е загубил управление заради хлъзгавия път. Участъкът буквално се е превърнал в ледена пързалка. Не спира да вали, а през целия път не видяхме нито една снегопочистваща машина“, пише читателят в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН.БГ“.
От Областното пътно управление-Бургас отговориха, че две машини обработват участъка Средец-Бургас. Оттам съобщиха още, че пътищата са третирани с пясък и сол превантивно. Общо 8 машини са били на терен
Катастрофа е станала и на пътя Созопол-Бургас, в района между спирка Моряк и отбивката за Отманли.

Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Дневен хороскоп за 22 юни 2026: Късмет за Рибите и Рака
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид

Като Дед Хасан от Таджикистан.
Който не иска да вижда сняг по пътя да ляга до майка си . От тук нататък така ще е .
Не ги чистят добре A1 A2
PS: че старата Зла,ще идва в Големия град ...и да не падне и счупи "горката" некой кокал!?
Гледал е филма Бързи и яростни и със сигурност е бил със летни гуми.