×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • АПС ще сезира Конституционния съд за промените в ИК
  • Бившият премиер на Норвегия е в болница заради стрес от скандала с Епстийн
  • Турски F-16 се разби след излитане, пилотът загина
  • Мадрид е избран за най-добра европейска дестинация за 2026 г.
  • Прокурорската колегия на ВСС избира нов ръководител на СРП
  • Депутатите обсъждат ветото на президента върху промените в Изборния кодекс
  • На 25 февруари, от 11 ч. до 14 ч. за кратки интервали от време ще се ограничава изцяло движението по Дунав мост край Русе
  • Повече чужденци, отколкото българи, учат медицина у нас
  • Очаква се служебният кабинет да приеме удължаването на удължителния закон за бюджета
  • Депутатите изслушват министър Дечев и ръководители на служби в МВР заради натиск по "Петрохан"
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Горя заведението на плувния басейн Флора в Бургас


Горя заведението на плувния басейн Флора в Бургас
Причините за инцидента, както и стойността на нанесените щети са в процес на установяване
10 Януари 2024, Сряда, 09:03 ч.
Автор: Флагман.бг

Изгоряла е част от дървен бар-плот на външно заведение в района на плувния комплекс, засегнато е и кухненско оборудване

Пожар е лумнал снощи в заведението във Флората, съобщават от ОДМВР-Бургас. Около 20.55 ч. в Пето Районно управление – Бургас е получено съобщение за пламъците в плувен комплекс "Флора" в Морската градина.

Изгоряла е част от дървен бар-плот на външно заведение, разположено в района на плувния комплекс. От инцидента е засегнато и кухненско оборудване. Огънят е потушен от един противопожарен екип. Причините за инцидента, както и стойността на нанесените щети са в процес на установяване. Работата по случая продължава от служители на Пето Районно управление – Бургас.


В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
14
Коментара
Емел МАХМУД Ryanair орязва полети Ryanair орязва полети 25/02/2026, Сряда 17:20 0
Флагман.БГ Вижте Стоян от Ергенът с коса Вижте Стоян от Ергенът с коса 25/02/2026, Сряда 16:40 0
14
Коментара по темата
14.
До 13
10.01.2024 19:09:47
5
1
стига църка ве мишок аре пали
13.
No12
10.01.2024 19:01:05
2
5
Тихо ве папагал
12.
GF97
10.01.2024 17:11:19
9
2
мрън мрън Бургас тва Бургас онова. Ми кво правите тука ве кауни? Айде продавайте си копторите и ходете някъде дето не било на 17-о място по заплати и другите ви мрънкания, Кой ви е спрял м?
11.
Бургазлия
10.01.2024 16:47:36
2
7
Всичко да изгаря.
То сума ти пари се хвърлиха там преди години и всичко бе лъскаво и хубаво , но с всяка изминала година става пълен Батак.
Не се поддържа от общината и наемателите , руши се всичко , боклуци , смеади мухал енавсякъде .
Всичко е така в тоя град . След първия нандат на кмета Слънце вече нищо не му пука и се кара по инерция. Страшно мизерно и противно срава в Бургас всяка година.
10.
*********
10.01.2024 13:55:05
1
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
9.
Без изненади
10.01.2024 12:36:19
4
5
Прогнозата за ниски температури ги е накарало да вземат мерки , няма да стоят на студено !
8.
бургазлия
10.01.2024 12:05:40
0
23
Да бяха пламнали и съблекалните, че последното лято като ходих веднъж, вътре в съблекалните, където е 5 квадрата макс, имаше мухъл и мирешеше, а отвън някакви дето се водиха на работа, се бяха събрали на тълпа и водиха празни разговори чакайки краят на работният ден! Как да отидеш на басейн в Бургас, скъпо и мръсно. Построено с евросредства нещото, а от обшината и работниците им се иска толкова малко да е хубаво и красиво, но уви!
7.
Кой го пална?
10.01.2024 11:46:26
2
14
При кучешкият студ снощи, с усещане за минус 15 градуса, станало пожар. Дооообре!
6.
Ха Ха Ха
10.01.2024 11:25:08
3
4
Любовна драма,като че ли има там
5.
Крадем ток
10.01.2024 11:23:05
3
21
Когато крадете ток слагайте по-корави кабели
4.
до 4
10.01.2024 10:30:32
0
18
тренировка по какво? гледане на телефона ли хаха
3.
123
10.01.2024 10:04:19
9
19
Сега горките майки няма къде да си пият кафетата с цигарка и след това към обяд уморени от тежките тренировки да починат на сянка ...Въй....голям зян!
2.
ГОШО АВТОМАТА
10.01.2024 09:27:59
2
31
сигурно пак за 150 лева някоя бедна мишка пали
1.
Редно е
10.01.2024 09:25:54
3
36
В такива случаи Флагман да даде инфо и дали въпросното заведение работи в зимния сезон !?
Ако не работи, е близо до ума , че пожара е дело на клошари, защото ако е конкуренция нямаше да го пали през януари, а през април-да няма време да го възстанови!
Важното е че сега "работата по установяване на щетите и причините " ще продължи поне 3 години!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Цветанка Ризова към Балабанов: Ваш министър се прегръщаше с приятел преди бруталния скандал с д-р Хасърджиев Цветанка Ризова към Балабанов: Ваш министър се прегръщаше с приятел преди бруталния скандал с д-р Хасърджиев  Разкритията на Георги Клисурски за обществената поръчка, подписана в последния ден на управление на Силви Кирилов, е грандиозна лъжа, твърди депутатът Историческа стъпка за здравеопазването в Бургас, започна изграждането на Кръвен център Историческа стъпка за здравеопазването в Бургас, започна изграждането на Кръвен център Започна изграждането на дългоочаквания Кръвен център в двора на УМБАЛ Бургас Йотова освободи главния секретар на МВР Мирослав Рашков Йотова освободи главния секретар на МВР Мирослав Рашков Президентът подписа указ за прекратяване на правомощията му Класират наново вече одобрени 2500 блока за санирани заради преоценка Класират наново вече одобрени 2500 блока за санирани заради преоценка Засегнати ще бъдат и резервните списъци От утре влизат продажбите на картите за градски транспорт в Бургас на цена от 1 евро От утре влизат продажбите на картите за градски транспорт в Бургас на цена от 1 евро Мярката е по предложение на кмета Димитър Николов и цели да насърчи учениците и студентите да използват повече обществения превозвач Трима от ДПС Ново начало подкрепили ветото на Йотова, защото се объркали Трима от ДПС Ново начало подкрепили ветото на Йотова, защото се объркали Иво Цанев, Николай Златарски и Надя Петрова се разсеяли от шума в залата Бургаският държавен университет отбеляза Международния ден на редките болести Бургаският държавен университет отбеляза Международния ден на редките болести По данни за България, при население от около 7,5 милиона души, се очаква пациентите с редки болести да са над 400 000 Служебното правителство: дойдоха за избори, започнаха с репресии* Служебното правителство: дойдоха за избори, започнаха с репресии* Вместо да се фокусира върху организирането на честен вот, кабинетът се зае с кадрови чистки и конфронтация Служебният кабинет проверява поръчка за тестове за рак на цена до 10 пъти над пазарната Служебният кабинет проверява поръчка за тестове за рак на цена до 10 пъти над пазарната В последния ден на предишния здравен министър е възложена поръчка за 10 млн. евро, сигналите ще бъдат изпратени на АДФИ ГЕРБ-СДС се регистрира за участие в изборите на 19 април ГЕРБ-СДС се регистрира за участие в изборите на 19 април Коалицията внесе 9999 подписа в ЦИК и заяви готовност за нова кампания
Ryanair орязва полети Ryanair орязва полети Очакваната промяна ще доведе до премахването на близо 3 милиона места Колко плаща шефът на ChatCPT на ключови служители, базови заплати до 685 000 долара годишно Колко плаща шефът на ChatCPT на ключови служители, базови заплати до 685 000 долара годишно Федерални документи показват колко получават изследователи, инженери и продуктови специалисти в компанията на Сам Алтман Корнелия Нинова се скарала с Крум Зарков заради "третия пол" Корнелия Нинова се скарала с Крум Зарков заради "третия пол" Разделихме се колегиално и възпитано, но заради сериозни различия във вижданията ни по политически въпроси, призна Нинова  Русия разруши щаба на Черноморския флот в Севастопол Русия разруши щаба на Черноморския флот в Севастопол Сградата беше бомбардирана от Украйна още през 2023 г., но руснаците не я пипаха като символ на „града герой“  Демократите в САЩ признаха, че нелегалните чужденци са им по-важни от американците Демократите в САЩ признаха, че нелегалните чужденци са им по-важни от американците Според Тръмп правителството трябва да защитава гражданите на САЩ, а не незаконните имигранти Турски изтребител се разби до магистрала (Видео) Турски изтребител се разби до магистрала (Видео) Министерството на отбраната обяви пилота за „мъченик“  Мигрант нокаутира бяла ирландка в центъра на града (Видео) Мигрант нокаутира бяла ирландка в центъра на града (Видео) Полицията е в задънена улица. Моли за помощ при издирването му  Песента „Югославия“ предизвика политическо напрежение преди сръбската селекция за Евровизия 2026 Песента „Югославия“ предизвика политическо напрежение преди сръбската селекция за Евровизия 2026 Социалната мрежа X профил с името „Eurovision Kosovo“ обвини Сърбия, че не може да отдели политиката от конкурса Млади палестински художници превръщат руините на Газа в изкуство Млади палестински художници превръщат руините на Газа в изкуство Паралелно с уличното изкуство, други творци търсят алтернативни пространства за изява Спират Messenger от април 2026 г. Спират Messenger от април 2026 г. Историята на чатовете може да бъде възстановена на различните устройства чрез използването на персоналния ПИН код
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Пеевски е притеснен. Превърнал е хотел ''Берлин'' в бункер, в който хока хора от съдебната система Виц на деня Виц на деня На презокеански кораб:
- Защо обличаш дамска нощница, нямаш ли пижама?
- Имам, но нали по време на корабокрушение спасяват първо жените!
Виц на деня Виц на деня - Г-не, гледам Ви талона и виждам, че често имате вземане-даване с КАТ!?
- Напротив, само даване съм имал, вземане не съм имал никога...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук В семейство на потомствени дърводелци, първите десет пръста са млечни.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори