×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Община Созопол с нов заместник-кмет


09 Януари 2024, Вторник, 14:40 ч.
Автор: Флагман.бг

Андрей Николов заема мястото на д-р инж. Румен Кисьов

Андрей Златков Николов е новият заместник-кмет на община Созопол. Той беше представен днес на общинската администрация. Николов ще отговаря за няколко ресора: Устройство на територията, инвестиционна политика, екология и проекти; Управление на собствеността, туризъм и стопански дейности; Специални и контролни дейности; ОП „Общински гори и озеленяване" и ОП "Рибарски пристанища".

Андрей Николов е назначен на мястото на д-р инж. Румен Кисьов, който беше заместник-кмет в първия мандат на кмета Тихомир Янакиев. Той предаде щафетата с идеята да се даде път на по-младите специалисти. Андрей Николов е сред дейните общински съветници в местния парламент в Созопол. Той беше избран за втори мандат от листата на „БСП за България“. Сега неговото място в местния парламент заема Деница Георгиева. Той беше и кандидат за народен представител и събра най-много преференции по време на парламентарните избори през 2022г.

Андрей Николов е роден през 1991 година. Завършил е частната английска гимназия „Британика“, а след това и висше образование по специалността „Бизнес администрация“ в Бургаския свободен университет. В момента завършва мигистратурата си по специалността „Държавна и местна администрация“. Женен е, с две дъщери, които възпитава в духа на традиционните български ценности. Когато има свободно време, го посвещава на риболов.

За времето, в което се включи в политическия живот на Созопол, той се утвърди като едно от най-ярките и разпознаваеми имена в местната политика и доказа, че оправдава доверието на съгражданите си. Неговата цел е да разрешава проблемите им.

Андрей е син на бившия кмет Златко Николов, управлявал общината два мандата в най-трудния период от прехода – от 1994 до 2003 година. Местните го помнят като добър стопанин на общината и с това, че предаде Созопол на следващия кмет Веска Караманова в стабилно финансово състояние.


В категории: Созопол


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
17
Коментара
17
Коментара по темата
17.
???
10.01.2024 13:43:39
3
17
Кои сме ние, дето сме изгубили изборите? Толкова сте елементарни комунягите че разсъждавате само в черно и бяло. Щом критикуваме сме тези дето изгубиха изборите. Плоскоземци!
16.
Свитозара Пенкова
10.01.2024 11:47:08
14
3
Жалки сте всички които плюете анонимно. Но е нормално след като сте загубили изборите.
15.
До ?
10.01.2024 10:49:38
2
24
Доста хора се страхуват от местната "демократична" власт, която казва, че не е като предишната, но напротив - дори ще ги надминат по кражби и простотия. Примери много - food park, който си прави каквото иска, но знаем на кого, "ремонтите" из общината, слагането на "наши" хора, които нямат образование, но са верни, както и още много други "прекрасни" маневри на сегашната власт. Не малък брой от жителите гласуваха "правилно", защото им казаха, че след изборите са навън, ако друг управлява. И това поражда един логичен въпрос, имайки предвид написаното до момента - дали тези хора са наети заради професионални и лични качества, или защото са много "наши"?
14.
?
10.01.2024 09:04:06
16
6
В фейсбук 200 -300 лайка ,коментари "честито","успех " и т.н а тук само плюене
и изливане на злоба !
Защо не се покажете с лицата си и не пишете мнението си ,токова каквото го изразяване тук в фейса ?
13.
Ах
10.01.2024 01:10:45
7
12
Голям скок в община Созопол човек с огромен опит и безупречно образование Оксфорд за Югоизточна България РЕСПЕКТ
12.
Георги Симеонов (комшия)
09.01.2024 23:19:45
3
25
Който не може да се развие в живота с умения и интелект - става политик. Или още по-зле наследствен политик. Толкова може толкова прави... Роднина-милиционер-роднина.....и т.н.
11.
*********
09.01.2024 21:41:20
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
10.
*********
09.01.2024 21:33:06
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
9.
Бургазлия
09.01.2024 19:51:55
4
34
Вие нормани ли сте?
30 годишен назначен за зам .кмет , без никакъв опит и образование?
Свободен университет Бургас? Частно училище в Бургас?
Е ясно е , че е назначен за да изпълнява поръчки , но това гарантира само още корупция!
Докога връзкари ще бъдат слагани да управляват обществени средства и да се гаврят с България?
8.
Хахах
09.01.2024 19:16:12
3
13
Милчо, Юлия, много е смешно, когато един и същи неграмотник се пробва да пише от два ника.
7.
Милка
09.01.2024 19:13:57
4
30
Милчо, баща му на този кога беше шеф ВиК? Не беше ли по времето на Рейзи? Жената на Станимир Андонов откога работи в общината? Не е ли от времето на Рейзи? Колко от служителите останаха в общината от време оно? Хората ви избраха, защото искаха промяна. Промениха се само "твоите хора", с "моите хора" на места. С нищо не сте по-различни от Рейзи. Пълно разочарование.
6.
julia
09.01.2024 19:10:25
27
5
неблагодарници нагли ненаядени.засрамете се и се скрийте поне някъде докато Тихомир се мъчи и изнемогва да връща милионите изкрадени от вас.добре че хората се усетиха и не се поддадоха на лъжите и на обещанията ви и разбраха истината-кой с каква цел иска да е на власт.време е вече самозабравлия се феодал Рейзи да разбере че е политически труп-което важи и за Пинелов който се готвеше да го наследи но остана само с мечтите си.
5.
Милчо Георгиев
09.01.2024 18:59:25
26
7
спрете да плюете ида обиждате не ви ли омръзна-по щастливи ли сте като го правите?ясно е че няма как да се примирите с провала на изборите и умирате от яд и от злоба - но хората ясно ви посочиха кой е достоен да управлява общината и колкото и да не ви се иска длъжни сте да се съобразяватте.боли много-секнаха кражбите на свитата около Рейзи но поне бъдете благодарни че все още не сте в затвора а тайно кроите планове отново да се докопате до власта.не за да работите за Общината а зада крадете.
4.
Да питам
09.01.2024 17:37:14
2
28
С какво образование е младият комунист? Какво е работил досега?
3.
Доган
09.01.2024 16:37:43
2
22
Иска ми се другите политически лидери да вземат пример от това. Политическо назначение на млад човек. В Созопол всеки гледа себе си и затова не се развива. Да не говорим и за нивото на общинските съветници :((
2.
Созополски бадарак
09.01.2024 16:27:04
3
32
Типично партийно назначение!
Идеята е след време Николов (младши) да седне в кметското кресло, както на времето баща му Николов (старши) е бил кмет, та за това го правят зам. Друг е въпроса с образованито си от Асен Златаров, което не енито инжинерно и няма нищо общо с архитектурата. Дали това е редно?
Но в случая партията наделява, а не ценза на г-н Николов ; )
Успех все пак!
1.
Мутафчиев
09.01.2024 15:01:24
1
19
След малко пак ще изключите коментарите....
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Петър хвърли 10 плика с амфети пред полицаи, задържаха го в центъра на Бургас Петър хвърли 10 плика с амфети пред полицаи, задържаха го в центъра на Бургас 35-годишният бургазлия изхвърлил дрогата до ченгетата пред "TRIA" при рутинна проверка След инсулт, кома и години възстановяване: Горда бургазлийка пребори смъртта, за да покори морето и връх Ботев След инсулт, кома и години възстановяване: Горда бургазлийка пребори смъртта, за да покори морето и връх Ботев Позната с плувните си предизвикателства, Албена стигна до най-високия връх в Стара планина с тениска с надпис "Бургас" и послание към хората никога да не се предават Приморско отново дава старта на голямата колоездачна обиколка: Пелотонът поема към Бургас Приморско отново дава старта на голямата колоездачна обиколка: Пелотонът поема към Бургас 73-ото издание на Международната колоездачна обиколка на България започва от морския град, отборите ще бъдат представени на 28 август, а първият етап стартира ден по-късно Разследват длъжностно престъпление в МЗ заради лиценза на дентална клиника, в която почина дете Разследват длъжностно престъпление в МЗ заради лиценза на дентална клиника, в която почина дете Прокуратурата проверява действия и бездействия на длъжностни лица след констатации на Медицински надзор Община дава до 10 000 евро за трето и всяко следващо дете в битка с демографската криза Община дава до 10 000 евро за трето и всяко следващо дете в битка с демографската криза Елин Пелин отчита положителен прираст и растящ брой деца, а финансовата подкрепа за семействата не зависи от доходите им Гастроентерологът д-р Иван Сираков ще консултира пациенти в Бургас на 4  септември Гастроентерологът д-р Иван Сираков ще консултира пациенти в Бургас на 4 септември Специалистът по интервенционална гастроентерология идва в университетска болница "Дева Мария" Пожарникари и доброволци потушиха пожар, обхванал входа на созополското с. Зидарово (СНИМКИ) Пожарникари и доброволци потушиха пожар, обхванал входа на созополското с. Зидарово (СНИМКИ) Кметът Христо Бардуков благодари на хората, които се включиха в гасенето, а дъждът донесе допълнително облекчение след напрегнатите часове Малко Търново събира рок, спорт и Странджа: Сигнал дава тон на тридневния празник Малко Търново събира рок, спорт и Странджа: Сигнал дава тон на тридневния празник Рок легендите откриват големия уикенд, шосейният пробег събира атлети на 29 август, а финалът е с Църногоровския панаир и вековните традиции на планината „Връщам се, обесете ме на площада“: Стоян Колев идва в България, съдът го прати под стража задочно „Връщам се, обесете ме на площада“: Стоян Колев идва в България, съдът го прати под стража задочно Издирваният бургазлия пусна ново саркастично видео, докато Районният съд в Пазарджик затегна мярката му в негово отсъствие БАБХ потвърди антракс във ферма с 205 говеда край Ловеч БАБХ потвърди антракс във ферма с 205 говеда край Ловеч Огнището е в село Стефаново, двама животновъди са приети в болница със съмнение за инфекцията, а животните ще бъдат ваксинирани
Мечка откъсна бронята на кола, малките ѝ били край пътя Мечка откъсна бронята на кола, малките ѝ били край пътя Автомобилът с регистрация от Клуж бил блокиран в колона, а животното захапало задната броня и я отскубнало пред очите на останалите шофьори Търговската война удря и тоалетната хартия: Цените в САЩ удариха тавана Търговската война удря и тоалетната хартия: Цените в САЩ удариха тавана Канада отвръща на митата на Тръмп с тарифи до 50% върху близо 900 американски продукта от 8 септември Стюардеса на Air France спечели знаково дело: Съдът призна рака ѝ за професионално заболяване Стюардеса на Air France спечели знаково дело: Съдът призна рака ѝ за професионално заболяване 30 години нощни полети, йонизираща радиация и пасивно пушене са сред факторите, отчетени от съда в Байон Над 1,3 млн. българи пътуваха за три месеца, чужбина излиза по над 480 евро на човек Над 1,3 млн. българи пътуваха за три месеца, чужбина излиза по над 480 евро на човек Броят на туристите расте с 4,4% за година, а почивката и екскурзията остават водещата причина да стегнем багажа Земетресение с магнитуд 4,1 разтърси Централна Турция Земетресение с магнитуд 4,1 разтърси Централна Турция Трусът е регистриран край Пънарбашъ в окръг Кайсери на дълбочина 7 километра, след него последваха още няколко по-слаби земетресения Кой контролира Ормуз? Мините са обезвредени, обяви Тръмп, но протокът остава затворен Кой контролира Ормуз? Мините са обезвредени, обяви Тръмп, но протокът остава затворен Нито САЩ, нито Иран казват цялата истина, коментира бивш американски дипломат Стресът удря и през менюто: Кои храни и напитки е добре да ограничим Стресът удря и през менюто: Кои храни и напитки е добре да ограничим Кофеинът, алкохолът, големите количества захар и тежките мазни храни могат да засилят част от неприятните усещания в напрегнати периоди Почина легендарната певица Доли Партън на 80 години Почина легендарната певица Доли Партън на 80 години Семейството на кънтри иконата потвърди тъжната новина след продължителен период на здравословни проблеми Тотнъм плати 75 млн. паунда за Савиньо, Манчестър Сити счупи трансферния си рекорд Тотнъм плати 75 млн. паунда за Савиньо, Манчестър Сити счупи трансферния си рекорд С бонусите пакетът стига до 85 млн. паунда, а летните разходи на лондончани вече преминаха границата от 300 млн. паунда Гърция остава в капана на жегата: До 40 градуса днес, рискът от пожари расте Гърция остава в капана на жегата: До 40 градуса днес, рискът от пожари расте Северните ветрове в Егейско море достигат 7 по Бофорт, а високите температури ще се задържат и в сряда
Кирил ПЕТКОВ, лидер на ПП Кирил ПЕТКОВ, лидер на ПП Не се определям като ляв или десен - аз съм прагматик Виц на деня Виц на деня Свекърва буди снаха си:
- Хайде, снахо, ставай, твоите приятелки отдавна са будни и шетат.
- А твоите като са умрели отдавна, аз давам ли ти зор?!
Виц на деня Виц на деня - Напоследък толкова изчетох за вредата от пушенето и пиенето, че реших от утре да спра...
- Кое - пиенето или пушенето?
- Четенето!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Купих си апартамент в Центъра на 'зелена карта'. Вече 10 години е на 'жълти павета', ама поне майсторите казаха, че до 2030 г. ще са готови с банята
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори