Мъж подаде сигнал, че липсват 22 хил. евро от якето му, полицията ги откри и му ги върна
Парите изчезнали, докато бил в заведение на Прохода на Републиката
В понеделник в РУ-Казанлък е получен сигнал от мъж за липса на 22 хиляди евро от якето му, изчезнали от заведение на Прохода на Републиката, съобщават от пресцентъра на ОДМВР в Стара Загора.
В хода на проведените оперативно-издирвателни мероприятия по случая е установено, че парите са намерени от шофьор на тежкотоварен автомобил. Служителите на старозагорската дирекция са установили, че местонахождението на превозното средство е на територията на ОДМВР-Хасково.
След бърза координация с хасковските служители, превозното средство и водача са били локализирани и парите са били предадени с протокол на полицейските служители. По случая в РУ-Казанлък е започнато досъдебно производство.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Трябва да са изпаднали от якето му или пък да са си тръгнали сами на някъде ?!
А как изпадат няколко пачки пари ?
И по 100 евра да са били, пак трябва да са били 220 банкноти ?!Поне 4 пачки!
Освен да са били по 500 евра?! Тогава са само 44 банкноти-една пачка?!
Казва ли ти някой ?