×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Махнаха Тома Белев от съпредседателския пост в „Зелено движение“
  • Глобалният пазар на дентален туризъм се ускорява към 65 милиарда долара
  • Двама тийнейджъри са в болница след токов удар в района на старозагорската жп гара
  • Британският премиер подаде оставка
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Имал ли е оръжие загиналия след гонката с полицията в Стара Загора


Имал ли е оръжие загиналия след гонката с полицията в Стара Загора
Борислава Пенева и сестра ѝ Ивелина споделиха, че се надяват да се разбере истината за смъртта на баща им Павел Пенев и за полицаите от Стара Загора, които го пребиха
08 Януари 2024, Понеделник, 08:31 ч.
Автор: Флагман.Бг

 Дъщерите му са категорични, че никога не е носил нож в себе си

Баща ми не е носил оръжие в себе си, нито някога е проявявал агресия, особено към деца или младежи. Това каза в „Тази сутрин“ по бТВ Борислава Пенева от Стара Загора. Тя сподели, че преди гонката с полицията, младежи са хвърляли пиратки срещу баща ѝ и неговото кученце.  Най-вероятно оттам тръгва някаква идея за личностна саморазправа, коментира дъщеря на 58-годишния Павел Пенев, който почина, след като бе пребит от полицаи. 

„Искаме и настояваме да разберем истината. Борим се за това“, добавя тя. 

Според съдебно-медицинската експертиза мъжът се е задушил под тежестта на петима полицаи, които са легнали върху него, докато са го арестували. 

„Факт е, че след като колата е катастрофирала, той е бил изваден по особено жесток начин и не е имало медицински екип на място. Те са го извадили насилствено от колата. Начинът, по който той е изваден от колата си е недопустим“, каза пък другата дъщеря на загиналия Павел - Ивелина Пенева.

Тя и сестра й споделиха, че все още не знаят точните имена на всички полицаи, участвали в гонката.

„Опитват се да ни обяснят неща, с които ние не можем да се съгласим. До нас стига информация от различни ежеседмичници, където пише, че сигналът е подаден от дъщеря на някой от началниците на „Криминална полиция“, каза Борислава Пенева.

От НСлС и инспектората на МВР са се свързали с двете жени, но по думите им не са имали среща с ръководството на полицията в Стара Загора.


В категории: Стара Загора


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
7
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Уж издирваният Невзоров се появи пред собственици в Баба Алино Уж издирваният Невзоров се появи пред собственици в Баба Алино 22/06/2026, Понеделник 14:00 0
Георги РУСЧЕВ Арестуваха китайски шпионин в София Арестуваха китайски шпионин в София 22/06/2026, Понеделник 11:20 0
7
Коментара по темата
7.
Къмпинг Бояна
08.01.2024 12:16:52
2
6
Разбирам ги щерките, загубили са баща си. Но, стига вече...изкараха го най големия ангел, а старозагорските полицаи най големите дяволи.
С действията си, загиналият е провокирал малко по груби и по крайни действия от полицията. Да, можеше и вече след обезвреждането да са по внимателни, някой униформени, но никой не се е родил научен, всеки се учи, докато е жив.
Не казвам,че униформените са невинни, но ако си махнете 1312 очилата,ще разберете,че този освидетелстван,като параноиден шизофреник водач на МПС ,можеше да убие не един и двама цивилни и униформени, да не говорим и за деца....тогава друга песен ще пеете.
6.
ебаси държавата
08.01.2024 11:11:21
4
7
все гласност и популярност на някакви утайки с наркоман баща
5.
хм
08.01.2024 11:08:55
1
6
Тая слабичката става за праскане
4.
До 3
08.01.2024 10:06:51
7
10
Хахаха, ти се самоопределяш със собственоизречения епитет. Гони деца с нож, не се подчинява на полицейско разпореждане, бяга с превозно средство като създава опасност за околните, и полицаите трябва да го молят с хляб и сол.
На негово място никога няма да съм тъй като такива дивотии не правя. Просто съм нормален и изпълнителен.
3.
До 1
08.01.2024 09:43:05
11
11
Не смотльо, трябваше да не го убиват. Мисли малко. Утре ти може да си на негово място.
2.
Дааа
08.01.2024 09:08:23
5
11
Истината е, че който влезе в полицията се днята по бабаит и от мутрите, закона го пази.
а това, че трябва да спазва закона.... врата в полето.
птревърнали са се в наркоразпространители, рекетьори, изнудвачи, ескорти.
Е за част от тях.
Който се мутрее аут. АКО беше подаден сигнала от не роднина на полицая, даже нямсше да му обърнат внимание.
1.
Някой
08.01.2024 09:03:31
6
21
"58-годишния Павел Пенев, който почина, след като бе пребит от полицаи...."
Готови сме с експертизата и присъдата ли?
"„Искаме и настояваме да разберем истината. Борим се за това“, добавя тя...."
Последно, знае ли се "истината" или не???
"Според съдебно-медицинската експертиза мъжът се е задушил под тежестта на петима полицаи, които са легнали върху него, докато са го арестували....."
Това звучи по различно от "пребит до смърт"
"Те са го извадили насилствено от колата....."
Милия той,. насилствено го били извадили......! Ами може би трябваше да го оставят да хвърчи още 20 минути по улиците, докато сгази някой, а??? Пък после вече да го помолят да слезе с хляб и сол...!
Аман от псевдо моралисти!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
От „солени“ цени в евро до безплатна вечеря: Как приключи испанският фестивал в Бургас От „солени“ цени в евро до безплатна вечеря: Как приключи испанският фестивал в Бургас Докато мрежата гърми срещу калмари за 14 евро и сладолед за 8 евро, готвачите нахраниха без пари верните си фенове Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи Дипломатът и политик си отиде на 82 години Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници Зрелостниците от трите местни училища получиха своите дипломи за средно образование в препълнения салон на читалището Шоуто приключи! Ивелин Михайлов май закрива и „Величие“ след Историческия парк Шоуто приключи! Ивелин Михайлов май закрива и „Величие“ след Историческия парк Орязаната държавна субсидияпринуди партията да се свие до минимум, за да спаси оставащите хиляди евро ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи Футболистите на Димчо Ненов се събират на 29 юни за първа тренировка преди новия сезон в Трета лига Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата Всяка втора обява у нас е за търговски кадри или складови работници, като компаниите масово привличат служители с акции, ваучери и луксозни бонуси Холивуд на „Дондуков“: Гюров и Кандев влизат в кастинг за новите „Спасители на нацията“ Холивуд на „Дондуков“: Гюров и Кандев влизат в кастинг за новите „Спасители на нацията“ Доброто и лошото ченге на десницата или как искат да управляват държавата с лайкове и цепене на дърва Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет Невероятният морски танц се разиграл вчера привечер, секунди след като първият бозайник изплувал пред джета на Мартин Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите Общо 122-ма пияни и дрогирани водачи са задържани при мащабна акция на Европол, всеки втори проверен е в нарушение Огнен ад в Полски извор! Инвалид изгоря жив в къщата си Огнен ад в Полски извор! Инвалид изгоря жив в къщата си Жестоката трагедия се разиграла малко след полунощ, пламъците заклещили трудноподвижния мъж
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Любимият сериал от прехода остана само с един жив актьор, след като трагичната участ покоси почти цялото семейство Танер  
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Съпруга към съпруг:
- Днес, когато минавах през коридора, часовникът падна зад мен.
- Той винаги закъснява.
Виц на деня Виц на деня Студент влиза в женското общежитие. Портиерът го пита:
- При коя отивате?
- Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако Господ беше жена, всички мъже щяха да горят в ада, без дори да знаят за какво
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори