Този клип взриви мрежата - шофьор влачи с БМВ-то си полумъртво куче
Не е ясно дали животинчето е живо, задържаният твърди, че избягало
Клип на мъж, влачещ кучето с колата си, взриви днес социалните мрежи. На кадрите се вижда, че четириногото е полумъртво, но водачът на лекия автомобил БМВ изобщо не се трогна и не спира колата си. Номерът на автомобила е ясно различим.
Часове след като се вдигна шум полицията задържа водача. Преди това полицаите открили и провели беседи с автора на видеото, както и със собственика на возилото. Според информация на колегите от Трафикнюз това е Искрен Тухчиев, който току-що бил задържан с 24-часова мярка. Той така и не могъл да отговори дали животното още е живо. Твърди, че нищо му нямало - отвързало се и избягало.
В момента на записа шофьорът на автомобила не е бил сам, а с жена. Неговата версия е, че той е видял кучето на центъра на Панагюрище с висящ синджир. Помислил, че е домашно и решил да го завърже за колата си, за да го откара до вкъщи и да го нахрани.
Вижте видеото:
Тази зодия ще има голям късмет в началото на май
Хрупкави пържени картофи като в ресторант: тайната е в тази лесна техника
03/05/2026, Неделя 14:15
0
Бургаски талант защити черен колан
От властите с позиция за огромното свлачище на пътя Смолян - Пампорово
Зинедин Зидан отряза Реал Мадрид
Българин закъса жестоко в Солун
Радев действа като класически генерал, Борисов е свръхимпровизатор
Молдовци и узбекистанци ще ни обслужват в морските курорти на България
Втора поредна година бедствие: Сланата унищожи черешовата реколта в Кюстендилско
"Имунизиран" ли е Биткойн от геополитиката
БАБХ спря 18 тона опасни фъстъци от Египет
Как немски дрон-камикадзе стана оръжие на апокалипсиса

А и не е толкова просто,Брат!
Ама,за едно си прав: животът е само един миг и една суета и да го пропиляваш с грешните хора се е едно "ЧИСТО БЕЗУМИЕ"
И това ще стане, докато туморът не рецидивира и пусна разсейките навсякъде.....
А тя да си ходи при майка си и брат си.
Изядоха ми парите.....
Горкото животинче, бедна душица,нещастна и безпризорна!
Вместо тази душица....да беше закачил моите душмани,Брато!
На не