Защо в първия работен ден кметовете от Бургаско, а не от Варненско почерпиха Борисов с кафе
Лидерът на ГЕРБ сподели, че е посрещнал у дома Новата година, но не и какъв късмет му се е паднал от баницата
Защо в първия работен ден на новата 2024 година кметовете от Бургаска област, а не от Варненска почерпиха лидера на ГЕРБ Бойко Борисов с кафе. Той сподели, че е посрещнал у дома Новата година, но не и какъв късмет му се е паднал от баницата.
Точно в 11 часа днес Борисов пристигна на строителната площадка, където до около 10 дни ще започнат същинските дейности по изграждането на университетската педиатрична болница в двора на УМБАЛ-Бургас. Борисов бе придружаван от заместник-председателя на ПГ на ГЕРБ Теменужка Петкова и кметовете на Камено - Жельо Вардунски, на Айтос - Васил Едрев, на Поморие - Иван Алексиев, на Царево - Марин Киров, на Приморско - Иван Гайков, на Малко Търново - Илиян Янчев, които също дадоха отчет на проектите, които предстои да реализират.
„До Бургас си направихме магистрала и се пътува лесно. Ако трябваше да ходя до Варна, трябваше да си дойда утре. Сега ще свършим брифинга, ще ме почерпят по едно кафе кметовете, Теменужка ще им изнесе лекция как бързо да действат и да стане факт това, което обявяваме с Асен Василев“, обясни председателят на ПГ на ГЕРБ Бойко Борисов.
Очаквайте още подробности във Флагман.бг.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

Във Варна не смее да припари -много се е ос...л. и не му мълчим- а бай Ставри го зове!!!!
Има база-ремонтирай ,купи апаратура.Ама чак строеж-голяма кражба ще е пак.
Не ми се търси в мрежата, но го има наживо.
Така, че...
Каква ГОРДОСТ,каква"красота"какъв невероятен успех и напредък
Тамън ши са поклони на Альошата с вдигнатата ръка