Защо в първия работен ден кметовете от Бургаско, а не от Варненско почерпиха Борисов с кафе
Лидерът на ГЕРБ сподели, че е посрещнал у дома Новата година, но не и какъв късмет му се е паднал от баницата
Защо в първия работен ден на новата 2024 година кметовете от Бургаска област, а не от Варненска почерпиха лидера на ГЕРБ Бойко Борисов с кафе. Той сподели, че е посрещнал у дома Новата година, но не и какъв късмет му се е паднал от баницата.
Точно в 11 часа днес Борисов пристигна на строителната площадка, където до около 10 дни ще започнат същинските дейности по изграждането на университетската педиатрична болница в двора на УМБАЛ-Бургас. Борисов бе придружаван от заместник-председателя на ПГ на ГЕРБ Теменужка Петкова и кметовете на Камено - Жельо Вардунски, на Айтос - Васил Едрев, на Поморие - Иван Алексиев, на Царево - Марин Киров, на Приморско - Иван Гайков, на Малко Търново - Илиян Янчев, които също дадоха отчет на проектите, които предстои да реализират.
„До Бургас си направихме магистрала и се пътува лесно. Ако трябваше да ходя до Варна, трябваше да си дойда утре. Сега ще свършим брифинга, ще ме почерпят по едно кафе кметовете, Теменужка ще им изнесе лекция как бързо да действат и да стане факт това, което обявяваме с Асен Василев“, обясни председателят на ПГ на ГЕРБ Бойко Борисов.
Очаквайте още подробности във Флагман.бг.
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

Във Варна не смее да припари -много се е ос...л. и не му мълчим- а бай Ставри го зове!!!!
Има база-ремонтирай ,купи апаратура.Ама чак строеж-голяма кражба ще е пак.
Не ми се търси в мрежата, но го има наживо.
Така, че...
Каква ГОРДОСТ,каква"красота"какъв невероятен успех и напредък
Тамън ши са поклони на Альошата с вдигнатата ръка