Защо в първия работен ден кметовете от Бургаско, а не от Варненско почерпиха Борисов с кафе
Лидерът на ГЕРБ сподели, че е посрещнал у дома Новата година, но не и какъв късмет му се е паднал от баницата
Защо в първия работен ден на новата 2024 година кметовете от Бургаска област, а не от Варненска почерпиха лидера на ГЕРБ Бойко Борисов с кафе. Той сподели, че е посрещнал у дома Новата година, но не и какъв късмет му се е паднал от баницата.
Точно в 11 часа днес Борисов пристигна на строителната площадка, където до около 10 дни ще започнат същинските дейности по изграждането на университетската педиатрична болница в двора на УМБАЛ-Бургас. Борисов бе придружаван от заместник-председателя на ПГ на ГЕРБ Теменужка Петкова и кметовете на Камено - Жельо Вардунски, на Айтос - Васил Едрев, на Поморие - Иван Алексиев, на Царево - Марин Киров, на Приморско - Иван Гайков, на Малко Търново - Илиян Янчев, които също дадоха отчет на проектите, които предстои да реализират.
„До Бургас си направихме магистрала и се пътува лесно. Ако трябваше да ходя до Варна, трябваше да си дойда утре. Сега ще свършим брифинга, ще ме почерпят по едно кафе кметовете, Теменужка ще им изнесе лекция как бързо да действат и да стане факт това, което обявяваме с Асен Василев“, обясни председателят на ПГ на ГЕРБ Бойко Борисов.
Очаквайте още подробности във Флагман.бг.
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника
Мениджърът Иван Иванов стана лидер на ГЕРБ в Айтос
Древен „египетски метод“ помага да заспим лесно в жегата
Kаруца блъсна 12-годишно момиче на пътя между две села край Стара Загора
Спортно училище „Юрий Гагарин“ в Бургас открива обновената си учебна сграда и модернизирано общежитие
Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа

Във Варна не смее да припари -много се е ос...л. и не му мълчим- а бай Ставри го зове!!!!
Има база-ремонтирай ,купи апаратура.Ама чак строеж-голяма кражба ще е пак.
Не ми се търси в мрежата, но го има наживо.
Така, че...
Каква ГОРДОСТ,каква"красота"какъв невероятен успех и напредък
Тамън ши са поклони на Альошата с вдигнатата ръка