Трагична катастрофа! Жена загина в Сунгурларско след удар в дърво, двете ѝ внучета са пострадали
Едното дете, на 11 години, е със счупен череп
Жена на 58 години от руенското село Везенково загина дни преди нова година в тежка самостоятелна катастрофа на път за дома си, а две деца – нейни внучета, са пострадали тежко. Катастрофата е станала около 14:30 ч. на пътя между селата Садово и Везенково.
Водачката на автомобил Мазда е загубила контрол над возилото и е излязла от пътя. Там, за съжаление, се е блъснала в дърво. 58-годишната жена е починала на място. Двете деца – момченца на възраст съответно 9 и 11 години са откарани в МБАЛ-Сливен.
Те са в съзнание и са адекватни, но за 11-годишното има данни, че е със счупен череп и е с опасност за живота. Двете деца са се возили на задната седалка без обезопасителни столчета.
Черно море блокира търговията с жито: Пшеницата удари тригодишен връх
Стискате зъби насън? Челюстта издава проблема, преди да го осъзнаете
Лятото отказва да си тръгне: Септември идва с жега до 36 градуса
Валентин Люцканов покори морето край Приморско и грабна Купа „Генчо Павлов“
Екотаксите падат четири пъти, рециклаторите предупреждават: България рискува сметка до 600 млн. евро
Братът на Анджелина Джоли разкри, че е гей след анулиран брак от едва 15 дни
Брад Пит отново пие след 7 години трезвеност: „Няколко пъти се надцених“
Щерката на Доган си търси гадже в Тиндър
Салма Хайек стана баба
Нешка Робева разкри как Ванга я спряла да напусне България
20 000 души на ръба на водна криза: Помпена станция край Лом е пред разруха, губят 77% от водата
30/08/2026, Неделя 17:31
2
Как глупостта превзе британските университети

2. Община Руен се намира в Югоизточна България и е една от съставните общини на област Бургас. На запад граничи с община Сунгурларе
-----
Не пренебрегвайте детските столчета и обезопасителните колани! Спасяват животи.
Все пак добре, че не са сложили снимка на паднал самолет или потънал кораб
Везенково било руенско село според журналиста на Флагман,а трагедията в Сунгурларско.Поредна малоумщина на журналист на Флагман!