Татяна Дончева избухна: Управляват ни безмозъчни, ще тънем в мизерия
Радев не може да направи политически проект, отсече устатата юристка
Хора, които нямат и ден стаж и нищо не разбират от правосъдие, се опитват да правят промени в Конституцията. Това отсъди Татяна Дончева пред БНТ тази сутрин. Христо Иванов и Явор Божанков нямат никакво понятие от правосъдие. Едно е да четеш книжки, друго е да си в практиката, отсъди Дончева.
Явор Божанков е практикувал няколко месеца само в кантората на баща си, подигра се устатата юристка. Навремето шефове на Окръжни съдилища бяха шерпи, припомни времената от 90-те ексдепутатката. Управляват ни безмозъчни хора, посредствени хора, те нямат понятие на кой свят са, изригна Дончева.
И призова в политиката да влизат грамотни и качествени хора. Президентът Румен Радев не може да направи партия, той просто не може, около него някакви кълват по някакъв проект, иронизира шефката на "Движение 21".
Унищожени са останки от дрон, с взривно вещество, близо до Елените
Нов обрат с времето: скоро идва топлото, термометрите ще показват 33 градуса
Тръмп: Не съм доволен от последния разговор с Техеран
Президентът Илияна Йотова обяви кога започва консултации с партиите
Мъртво пиян катастрофира пред полицията
АПИ с информация за критичния пътен участък Смолян - Пампорово
Крум Зарков на Първи май: Втори живот и втора държава нямаме!
Подробности за пожара в Мол
Румен Радев: Благодарност към поколенията, съградили днешна България
В пекарната струват центове, а аз правя от тях закуска за милиони! Пълнени хлебчета – сочни и зверски вкусни
Психолог направи на пух и прах ергените
Активисти по цял свят излязоха на протестни шествия на Първи май
