×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваучерите за храна вече достигат до близо 900 000 работещи
  • Цената на петрола скочи с над 10%
  • Китай призова за спиране на бойните действия в Близкия изток
  • Американски изтребители се разбиха близо до военна база на САЩ в Кувейт
  • Иран атакува с ракети Тел Авив, Хайфа и Източен Йерусалим
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Това либералният бай Ганьо няма как да го знае


Това либералният бай Ганьо няма как да го знае
Навсякъде по света храмове и обекти на културата да се осветляват отвътре, а не обратното - заслепяваща светлина от грамадни прожектори като на стадион
11 Декември 2023, Понеделник, 18:30 ч.
Автор: Кристиян ШКВАРЕК

Почти няма разлика между провинциалното момченце, дошло да следва нещо в София преди 5-6 години и "простия таксиджия" или роднините му на село, посочва политическият анализатор Кристиян Шкварек

Когато много спешно ти се иска да покажеш резултати и промяна, но от бързане работата стане както винаги. Не знам точно кой лате-селяндур от ПП-ДБ-СС е отговорен за новото осветление на храм-паметник „Свети Александър Невски“ и защо смята, че да сложиш чобанската 12 грамадни, стадионни прожектора, които да засипят сградата с ярка светлина като че е на разпит е "стилно".

Причината навсякъде по света храмове и обекти на културата да се осветляват отвътре, по самата фасада или насочено, е за да се подчертават и засилват архитектурните ѝ елементи. Придавайки ефекта, че светлината извира от нея самата, а не обратното - заслепяваща светлина от грамадни прожектори да обсипва сградата като игрището на футболен стадион.

Но това либералният бай Ганьо няма как да го знае.

Провинциалното момченце, дошло да следва нещо в София преди 5-6 години и станало активист на ДБ, ПП или "Спаси София", за да се докаже какъв е софиянец вече, не се различава съществено от "простия таксиджия" или роднините му на село, от които отчаяно се опитва да се разграничи. Освен по претенциите де, те са му до небесата.

В България всичко е толкова бутафорно, че дори "либералният, градски елит", за когото често говорим, не е нито градски, нито елит, ами най-обикновени селяндури и посредственици с претенция за класа и ерудиция, изпаряващи се в момента, в който се доберат до някаква власт.

Автор: Политическият анализатор Кристиян Шкварек


В категории: София


Кристиян ШКВАРЕК Автор
Кристиян ШКВАРЕК
12
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ 82-годишен маратонец с показатели като на 20-годишен 82-годишен маратонец с показатели като на 20-годишен 02/03/2026, Понеделник 12:40 0
Светлозария КИДЕРОВА Колите на Google Street View тръгват из България от 5 март Колите на Google Street View тръгват из България от 5 март 02/03/2026, Понеделник 12:40 0
Светлозария КИДЕРОВА Цената на петрола скочи с над 10% след ескалацията около Иран Цената на петрола скочи с над 10% след ескалацията около Иран 02/03/2026, Понеделник 11:26 1
Тервел ИЛИЕВ Верижна катастрофа на АМ Тракия, има пострадали Верижна катастрофа на АМ Тракия, има пострадали 02/03/2026, Понеделник 10:51 0
12
Коментара по темата
12.
Кой и защо дава трибуна на тоя маргинал
12.12.2023 08:23:36
5
5
Нема нужда
11.
Защо
12.12.2023 01:36:31
4
9
Някой моля да ми обясни как се става политически анализатор.
Всяка леля на пейката пред блока говори като него,значи и те са политически анализаторки
10.
Ъп
11.12.2023 23:09:25
9
13
Както винаги болезнено точен. Трезвомислещ човек.
9.
Брус Ли от Меден Рудник
11.12.2023 20:28:49
20
8
Тос пък освен сиренето по циганскоте чурки кво знае?
8.
Leko
11.12.2023 19:55:47
29
18
Тоя не е виждал "къщичките" на "Тройката" и не е усетил интелектуалния привкус на свински ушички с чесън и грилован бахур с праз, допълващ атмосферата на градския площад, затулен от сгради и Дядо Коледа в краката на Альошата.
7.
Анонимен
11.12.2023 19:55:47
34
19
Кристиян Шкварек, ти си поредният простак в българското политическо пространство!
6.
Капитан Морган
11.12.2023 19:06:32
28
8
До 2, Драг-шоуто го гледам откак се помня, защото най-големите травестити, меки китки, проститутчици и страхливи мишленца са именно биещите се в гърдичките мъженчовци / разбира се, с очевидна латентна хомосексуалност/, които обясняват как ще режат глави, ще бият /бият най-много жените си, ако имат/, обявяват войни и превземат света; но са наведени мишлета, страхливи, бъзливи мухльовци, от които по дефолт нищо не става. Продължавай да се плюнчиш по форумите и да ходиш тихичко по улиците с наведена, празна главичка, с 50 стотинки в джоба.
5.
Бургазлия
11.12.2023 19:04:39
39
12
Тоз не беше ли "Специалист по джендъри"?
Сега и осветител ли стане?
Ибаси специалиста!
Го назначим за президент на БФС!
4.
Сз
11.12.2023 18:56:12
45
19
Автора на тази тъпотия е празноглав субект и е толкова политически анализатор.....колкото краварите са
стъпвали на луната.....
Интересно...колко ли прост може да е
продажния драскач ???
Сигурно повече от "простия таксиджия "
Със сигурност..
3.
Капитан Морган
11.12.2023 18:55:16
50
15
Но не този под мен, провокатора от сайта.
Не обиждайте нас ганьовците 80% русофил дебилите, опазил ни Господ да сме либерали! Как иначе взехме оръжието и изгонихме НАТО?
А вие от сайта сте позор за матушка Россия и мутрофанова! Забравихте братята ни от Хамас или не ви платиха за тази музика?
Давят се в тунелите,Цахал пълнят тунелите с вода и вчера 150 терористи от Хамас се предадоха и изненада.
Някои се оказаха руски наемници.
Веднага напишете как терористите от израелската армия плениха братушките от Хамас! Бог Путин ще ви съди!
2.
До 1
11.12.2023 18:52:12
17
48
Капитан на либерастите ли си бре паляк?
Драг шоу ще има като завършек на промяната!
Тези мекокитковци са с претенции вселенски, а манталитет махленски!
Васко Ухото се разкри като латентен педал...за мис Бони няма съмнение, той е като братчето си - швестър!!!
1.
Капитан Морган
11.12.2023 18:44:44
55
29
Прав е, но незнайно защо изключва себе си и останалите комични консерватори от цялостната бутафория.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Баничарка се заби в стълб на бул. проф. "Яким Якимов" в Бургас Баничарка се заби в стълб на бул. проф. "Яким Якимов" в Бургас Инцидентът е станал преди минути в посока кръговото на магазин "Метро" при входа на града Безпрецедентен куриоз: Мъж се жалва в полицията, че са му откраднали пикото Безпрецедентен куриоз: Мъж се жалва в полицията, че са му откраднали пикото Непознати мъже са заплашили с нож него и намиращия се в апартамента 18-годишен младеж да предадат им наличните наркотични вещества Перфектна рецепта за понеделник - Фарината с маслини и червен лук Перфектна рецепта за понеделник - Фарината с маслини и червен лук Златиста италианска палачинка с плътен вкус и деликатен аромат Цената на петрола скочи с над 10% след ескалацията около Иран Цената на петрола скочи с над 10% след ескалацията около Иран У нас се очаква поскъпване на горивата с около 2 евроцента за литър в следващите седмици Нова нишка за „Петрохан“: Хората на Иво Лама са били активисти на „Антифа“ Нова нишка за „Петрохан“: Хората на Иво Лама са били активисти на „Антифа“ Опасността да бъдат екстрадирани в САЩ е една от версиите за груповото самоубийство и двете убийства  Димитър Бербатов призна, че е получил предложение за спортен министър Димитър Бербатов призна, че е получил предложение за спортен министър Назначеният за съветник на премиера заяви, че ще работи за спортa като национален приоритет Рекордно много българи избират предсрочна пенсия с намален размер Рекордно много българи избират предсрочна пенсия с намален размер Инвалидните пенсии вече се изравняват по брой с тези за стаж и възраст Как от турбо чалгата стигнахме до Бангаранга. Изненадохме дори баба Ванга Как от турбо чалгата стигнахме до Бангаранга. Изненадохме дори баба Ванга Бангаранга е напълно подходяща, за да се опише положението в България Радостин Василев се оказа заклещен в Дубай Радостин Василев се оказа заклещен в Дубай Политикът и благоверната му половинка се оказаха неволни пленници на последиците от ударите на Израел и САЩ срещу Иран Ето как Бургас ще отбележи 148-та годишнина от Освобождението Ето как Бургас ще отбележи 148-та годишнина от Освобождението Празничната програма на този знаменателен за българската нация ден ще започне от  09.00 часа  в зоната за обществен достъп на Пристанище Бургас до Морска гара – Бургас
Тези двамата смятат, че светът се върти около тях, обяви Азис Тези двамата смятат, че светът се върти около тях, обяви Азис Рачков ме дразни много, призна поп фолк изпълнителят Верижна катастрофа на АМ Тракия, има пострадали Верижна катастрофа на АМ Тракия, има пострадали Инцидентът станал малко след 06.00 часа, в района на км 123, в посока Бургас Хотелите в Дубай и Абу Даби удължават безплатно престоя на блокирани туристи Хотелите в Дубай и Абу Даби удължават безплатно престоя на блокирани туристи Емирствата поемат разходите за нощувки, храна и презаписване на полети Иран удари петролен гигант в Саудитска Арабия Иран удари петролен гигант в Саудитска Арабия Според източниците, пожелали анонимност, възникналият на мястото пожар е овладян и е под контрол. Към момента пресцентърът на „Сауди Арамко“ не е предоставил официален коментар по случая 26-годишен почина в Бургас, пушил цигара, напоена с упойка за коне и белина 26-годишен почина в Бургас, пушил цигара, напоена с упойка за коне и белина Първоначалните данни сочат, че смъртта е настъпила заради остро отравяне и тежки мозъчни увреждания, предизвикани от системната консумация на токсичния коктейл Делян Добрев: Новият аятолах изкара по-малко от Цицелков Делян Добрев: Новият аятолах изкара по-малко от Цицелков Единственият успех на иранците е, че потопиха кораб, обаче той се оказа братски - от сенчестия руски флот Как ще се отрази затварянето на Ормузкият проток Как ще се отрази затварянето на Ормузкият проток Прекъсване на корабоплаването в Ормузкия проток за повече от две седмици би имало много тежки последствия за света Джефри Сакс: Малката банда на Тръмп и Израел запалиха буре с барут, което ще загасне с техния край Джефри Сакс: Малката банда на Тръмп и Израел запалиха буре с барут, което ще загасне с техния край Тази война е част от световна война, която САЩ водят. Тя стигна до Венецуела, ще стигне до Куба, каза проф. Сакс в интервю за подкаста на Глен Дизен От последните минути: Новото ръководство на Иран поиска преговори със САЩ От последните минути: Новото ръководство на Иран поиска преговори със САЩ Те искат да говорят и аз се съгласих, трябваше да го направят по-рано, обяви американският президент И новият ръководител на Иран е убит? И новият ръководител на Иран е убит? Информацията не е официално потвърдена, но по-рано днес Тръмп обяви, че 48 ирански лидери са били "отстранени с един размах"
Делян ДОБРЕВ Делян ДОБРЕВ Арабският свят спасен от американско ПВО, Русия е със сериозни загуби Виц на деня Виц на деня - Муцка, вярно ли е, че си се омъжила за депутат?
- Да!
- И как е?
- Не съм много доволна!
- Защо?
- Цяла вечер обикаля около леглото, маха с ръце и ми разправя, колко ще ни е хубаво в леглото!
Виц на деня Виц на деня - Иванчо, ти кого слушаш повече, мама или татко?
- Повече слушам мама!
- Защо?
- Ами тя повече говори!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Кавалерство - отношението на един мъж към жената на друг мъж!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори