Нинова : Всяко решение на "сглобката" е по-лошо от предишното
Червената лидерка се среща с кметове на БСП
Всяко следващо решение на "сглобката" е по-лошо от предишното. Toва коментира пред журналисти в Стара Загора лидерът на БСП Корнелия Нинова преди срещата си с новоизбраните от името на партията кметове и общински съветници от Стара Загора, Бургас, Кърджали, Сливен, Смолян, Хасково, Ямбол.
Това е поредната дискусия, която от БСП организират след проведените в края на октомври местни избори, предава lupa.bg.
Очаква се по време на срещата да бъдат обсъдени бюджетът за 2024 г., както и общите задачи пред БСП в местната власт с акцент върху социалната политика и прозрачното управление на общините. Народният представител Румен Гечев ще постави акцент върху управлението на общинските финанси и отражението на политиките на местно ниво, с оглед на Бюджет 2024.
В срещата участват членове на Изпълнителното бюро и Националния съвет, народните представители от „БСП за България”, областни и общински председатели, координатори, кметове и общински съветници.
Песков потвърди тайната визита на шефа на ЦРУ в Москва, говорили ли са и за България?
Над 2000 студенти ще учат с държавно финансиране срещу минимум 5 години работа
Търсят футболисти в Бургас за филма за Стоичков, кастингът е на стадион Лазур
Депутатите се сдърпаха за Боташ, Лукойл и взривовете в ЕМКО
19-годишен е намушкан с нож след разправия с гайдар във Варна
Вълк всява страх в Монтанско: Кучета и кози изчезват едно след друго
Депутатите се връщат от ваканция: Бюджет 2027 и новият ВСС влизат във фокуса
Няма следа от 58-годишния мъж, отнесен при потопа в Пещера
Бедственото положение в Струмяни остава до 31 август, три села са без вода
12 нови влака вече са в България, първите два тръгват през септември
Търсят нови лица за българска комедия в Бургас, кастингът е за шест роли
Стресът удря и през менюто: Кои храни и напитки е добре да ограничим
