Чалга, уиски и салфетки за футболните ни националки след 2:2 със Северна Македония (СНИМКИ)
Партито продължи до сутринта
Третото полувреме се оказа най-силно за националките по футбол на България. С диво чалга парти съотборничките отпразнуваха равенството 2:2 със Северна Македония у дома. Нощният разгул се състоя в сърцето на Студентски град в дискотеката на популярния фолкаджия Константин.
Оказа се, че жените не остават по-назад от колегите си в мъжкия футбол и са усвоили някои "тънкости" в занаята като мятане на салфетки и надигане на чаши. Уискито се лееше на корем, а футболистките бяха получили команда "свободно" от своята треньорка Силвия Радойска, която също присъства на купона. Плътно до звездите от женския национален отбор силиконов бюст вееше и скандалната интернет сензация Ивка Бейбе.
Партито продължи до сутринта, а сред най-активните бяха 5-кратната футболистка №1 на България Евдокия Попадинова, Леонора Желева, Мариела Недева, Лора Петрова. "Лъвиците" поливаха достигането си до плейоф за Лига "Б" в Лигата на нациите. Равенството срещу македонките се оказа достатъчно за второто място в група от три отбора. Първи са дамите на Косово.
"Отборът ни е много млад и перспективен. Момичетата работят много за постигането на тези резултати. Малки крачки са, но да не бързаме с желанието за големи резултати, защото всяко нещо с времето си. Момичетата са талантливи, просто им трябва спокойствие", обяснява селекционерът на женския ни национален отбор Силвия Радойска. Наздраве, момичета!
Къде отиват изгубените вещи в градския транспорт на София
Семерджиев осъди затвора, бил държан в карцер месеци наред, което му причинило душевни терзания
Преди 23 години убиват във влака бащата на Илияна Йотова
Почитаме паметта на две светици, ето кой има имен ден на 24 януари
Русата Златка се издържала сама
Деца участвали в десет грабежа
Последните думи на Калин Терзийски: Никой не иска да умре, но се налага!
Нов старт за 3 зодии, време е за решителни стъпки и личен растеж
Като на баба: Най-добрата рецепта за пилешка супа срещу грип
Спорната общественост у нас подкрепи Ивет Лалова за допинг скандала
Пребиха водещ журналист пред дома му
Габриела Петрова защити Ивет Лалова

И те ми били спортистки!!!!
И сигурно ходят със сламки на групички до тоалетната.