Задържаха мъж за серия от кражби от коли, паркирани пред детски градини в Русе
Той не е местен жител и не е пребивавал постоянно в града
Задържаха 38-годишен мъж за серия от кражби от коли, паркирани пред детски градини в Русе, съобщиха от полицията. Той е заловен, след като е извършил кражба от автомобил, паркиран до детска градина на ул. "Рига".
Мъжът е реализирал посегателството, използвайки специално устройство, което да не позволява алармата да се активира и колата да се заключи, предава lupa.bg.
От месец февруари до момента на залавянето му той е извършил още пет кражби по идентичен начин, от автомобили паркирани до детски градини.
Той не е местен жител и не е пребивавал постоянно в града, а се е придвижвал с влак до Русе, като е извършвал подобни посегателства и в други градове на страната.
Мъжът е известен на органите на реда. Първоначално е арестуван за 24 часа, а след това предаден на прокуратурата, като предстои искане на мярка.
Жената, която подари вечност на Ван Гог
Бургаска художествена галерия „Петко Задгорски“ чества 80 години от създаването си на 7 април
Забравете за козунацитя и яйцата: Тези пет неща са по-важни, трябва да ги направите преди Великден
Бургас се утвърждава като водеща СПА дестинация
Котка изчезна мистериозно при полет от Кипър до Гърция
Синът на Арнолд Шварценегер тръгна по неговите стъпки, спечели първото си състезание по бодибилдинг
Нови мерки затягат правилата за хранителните отпадъци и удрят all inclusive моделa
Много вкусен и ефектен чийзкейк с шамфъстък - като от сладкарница
Бургаският майстор на илюзиите Зайн е отличен с „ИКАР“
Община Несебър предоставя безплатни паркинги за Великденските празници
Този трик с ориз прави най-красивите великденски яйца
17 са обвиненията срещу д-р Хасърджиев и компания за секс скандала
