Шокиращи разкрития за главорезите от „Хамас“, свидетели разказват за брутално сексуално насилие
Разкриват детайли за изнасилвания, обезобразяване, осакатяване и екзекуция
Израелската полиция публикува шокиращи свидетелски разкази за сексуално насилие от страна на терористите от „Хамас“ по време на атаката на 7 октомври, съобщава БНТ.
Видеопоказания на свидетели на трагичните събития по време на музикалния фестивал Нова разкриват детайли за изнасилвания, обезобразяване, осакатяване и екзекуция.
Видеокадри и снимки свидетелстват за брутално сексуално насилие. Израелската полиция разполага с множество свидетелски разкази.
Малко са оцелелите при сексуалните извращения, съобщават израелските власти и добавят, че всички те в момента са в клиники за психиатрично лечение.
Израелският премиер Бенямин Нетаняху призова правозащитни организации да предприемат действия.
Няма място, до което не може да стигнем, заяви Нетаняху по повод разширяването на операцията на израелската армия в Газа, която вече е в сърцето на град Хан Юнис в южната част на Ивицата.
От „Хамас“ се заканиха, че няма да има освобождаване на още заложници, докато не спрат военните действия в Газа.
"В един момент те я накараха да се наведе и тогава осъзнах, че я изнасилват. После я прехвърлиха на друг човек. Стоеше на крака, кървеше. Не знам какво се е случило с нея. Дърпаха косата ѝ, беше гола", казва съпругът на една от жертвите.
Наркоудар за милиони на „Дунав мост“: Как спипаха камион с тайник в Русе
Крум Зарков и кубинският посланик обсъдиха тежкото американско ембарго и консолидацията вляво
Футуролози и ректори в Синеморец: Изкуственият интелект вече улавя мислите ни
С роботи и научни експерименти откриха нов STEM център в Поморие
След взрива на морски дрон в Румъния: Урсула фон дер Лайен предупреди за пряка заплаха по източната граница
ВМС на САЩ задържаха супертанкер с ирански петрол в Индийския океан
Поздравителни адреси до Флагман.бг
Тобиас Замет преди концерта на Avantasia в София: Забравяме за политиката и лошите новини за 150 минути
Една от водещите компании за осветление в България откри нов шоурум в София
Направи си сам: Как да сглобим велосипед от нулата?

не че защитавам или харесвам арабелите , просто не искам да ни занимават а и целите останал свят, бих ги депортирал чуишите и арабелите на самотен остров в Тихия океан , без танковете и самолетите братчедите да се оправят сами...