Опитайте в Бургас "Спанак с картофи" с Иво Аръков, Антоан Петров и Кирил Ефремов
Постановката ще се играе в деня след Никулден - 7 декември
Гледайте в Бургас театралната постановка "Спанак с картофи". Това е комедия, написана от Золтан Егреши и поставена под режисурата на Богдан Петканин. Продуцент на спектакъла е ДКТ "Константин Величков".
В тази забавна комедия актьорите Иво Аръков, Антоан Петров и Кирил Ефремов ще ви върнат към театъра със смешни ситуации и непредвидими обрати. "СПАНАК С КАРТОФИ" представя комедийната история на едно ястие, което обединява картофите и спанака. Тази комедийна симфония на вкусовете ни предлага смешни и забавни моменти, когато приготвянето на ястието се обърка, но в крайна сметка всичко се разрешава с много смях и забавление.
В спектакъла актьорите Иво Аръков, Антоан Петров и Кирил Ефремов ще създадат неповторими персонажи, които ще ви забавляват и впускат във вълнуващата комична атмосфера на "СПАНАК С КАРТОФИ". Техните изпълнения и актьорска игра ще ви накарат да се смеете и да се забавлявате на цялото представление.
Постановката ще се играе на 7 декември от 19ч. в зала “Тончо Русев” на Културен дом НХК. . Билети се продават на касата на „ НХК” и в Грабо. За резервация и повече информация тел.0894/898-098-Маруся Русева –организатор /Арт ателие/
Река Янтра излезе от коритото си край Бяла
3 зодии започват да привличат пари и нови възможности
Радев: Считаме просветата, културата и писмеността за висша ценност
Спад в цените на някои от основните храни тази седмица
Ормузкият проток в епицентъра: Тръмп обяви, че споразумението с Иран е „до голяма степен договорено“
Дони и Нети празнуват сребърна сватба, показаха уникални кадри
Трагедия на празника: Момиче е намерено мъртво в Благоевград
В Русе издигнаха паметен знак на Стоян Михайловски в навечерието на 24 май
Чайка нацвъка Чарлз в Северна Ирландия
След пороите: Издирват 55-годишен мъж в Севлиево
С какво да се подслаждаме кафето - трима диетолози са категорични в отговора си
Престрелка пред Белия дом, има убит и ранен
