×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Протест пред НС срещу участието на България в Съвета за мир на Тръмп
  • Американският самолетоносач пристигна в Близкия изток. Тръмп: Иран иска сделка
  • Границите ни със Сърбия и с РСМ втори ден блокирани за камиони
  • Италия обяви извънредно положение заради циклона ''Хари''
  • Най-малко 26 души са загинали в САЩ заради зверския студ
  • Марк Рюте отхвърли призивите за създаване на европейска армия
  • Наемите в центъра на София надхвърлят 1000 евро на месец
  • Тодор Кантарджиев: Микробната резистентност вече е сериозен проблем и у нас
  • Окончателно: ЕС забрани напълно вноса на руски газ от 2027 г.
  • Камион се вряза в чакащи тирове на "Капитан Андреево", шофьорът загина
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Свестни и богати хора са застреляните от зет си Атанаска и Иван Гълъба


Свестни и богати хора са застреляните от зет си Атанаска и Иван Гълъба
Къщата на Атанаска и Иван Гълъба, където е станало кървавото убийство снощи. Вратите са запечатани с полицейски лепенки
05 Декември 2023, Вторник, 14:12 ч.
Автор: Флагман.БГ

Васил смятал, че родителите на жена му Таня я настройват срещу него и затова решил да се саморазправи с тях

Ревност между съпрузите Стоянка и Васил довела до жестокото убийство на родителите на жената в Маноле Атанаска (57) и Иван (61), мълвят съседи. Според тях в основата май стояла 19-годишната Тодорка - работничка в магазина на застреляните тъстове. Миналата събота била засечена с Васил. Жена му Таня научила за това. Тя също не била вярна на мъжа си, но го ревнувала. Имат две дъщери - на 12 и 16 години.
Васил смятал, че родителите на Таня я настройват срещу него и затова решил да се саморазправи с тях.

Тази нощ той влетял в дома им и ги застрелял с незаконна ловна пушка, ранил брата на жена си Танчо и накрая се самоубил, пише 24часа.


Таня и Васко се караха често, жената периодично бягаше при родителите си, твърдят в махалата, наричайки я "Гръцкият квартал", тъй като много от жителите й са били на гурбет в южната ни съседка и си построили къщи подобни на гръцките. Мнозина не могат да си обяснят как така лекомислено се отнемат човешки животи.
"Богати и свестни хора са Атанаска и Иван, чийто прякор е Гълъба. Още от зората на демокрацията имат магазин за хранителни стоки и барче. Гълъба дори купи къща в българската част на селото, близо до стадиона", разказват местните.

По-добре мен да беше гръмнал", тюхка се 57-годишният Йордан Христов

Убитите съпрузи имали средно специално образование - нещо, с което малко хора от малцинствата в онези години са се сдобивали.
"Балдъза и баджанак ми бяха. По-добре мен да беше гръмнал", тюхка се 57-годишният Йордан Христов.

Съседи не крият, че Васил и Стоянка се карали на публични места. Засичали ги да си говорят на "висок тон", но нищо не излизало извън семейството.
На улица 28-а в Маноле, където са къщите на двете семейства, описват Васил като спокоен човек и дори майтапчия. Занимавал се със строителство. Със Стоянка били заедно от 20 години, но заради скандалите ту се разделяли, ту пак се събирали. В последната седмица преди фаталната нощ били скарани.
Бащата на Васил е бил свещеник в Маноле, но починал отдавна. Майка му Стоянка работи в мандрата и има втори брак с две природени деца.


В категории: Пловдив


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
12
Коментара
Флагман.БГ Опасни пътища на 27 януари Опасни пътища на 27 януари 27/01/2026, Вторник 07:30 0
12
Коментара по темата
12.
Урко
05.12.2023 23:35:58
0
6
Мисля, че циганите, нямат право да носят български имена
11.
Капитана
05.12.2023 17:02:12
0
25
Kakва поредна циганска драма, уважаеми дами и господа!
10.
играй цигански игри
05.12.2023 16:57:35
0
25
спечели цигански награди
9.
Още когато
05.12.2023 16:31:35
0
17
излезе новината, че в някакво село циганин застрелял с огнестрелно оръжие тъста и тъща си, ми се видя чудно как в цигани е попаднало такова !
Виж незаконни ловни пушки дал Господ , не само в циганите!
На пазара в Димитровград ги продаваха на "гьотере"!
Готов съм да се обзаложа, че поне 20 човека в махалата са знаели, че тоя държи незаконна пушка!
Не че има някакво значение, щом е решил да убива, ще намери с какво, но все пак е улеснение!
8.
Тъпо заглавие
05.12.2023 16:21:20
3
23
По повод заглавието ! Богати свестни хора няма. Знающм че писалия това е промит мисирок, но аз да отбележа глупостта му. Забогатяват само престъпниците, тези които крадат труда на хората които им работят. Сам с две ръце, не можеш да станеш милионер никога, колкото и да работиш. Можеш да се изхранваш ако не работиш за работодател, да изхранваш семейството си ако не слугуваш на работодател а работил за себе си, да си добре, доволен, щастлив, но не и богат. Богат се става само с престъпност
7.
Бай Иван
05.12.2023 15:53:25
1
16
От цялата статия не се разбра само едно...КЪДЕ се е случило това?
6.
Аз
05.12.2023 15:26:34
2
26
Мир на праха на хората!
Ама...засекли Васил с 19-годишната Тодорка...
...тя и жена му не била вярна , ама ревнувала...
... те често се карали "на висок тон"... разбирам мазните панаири е било...
... ту се разделяли, ту се събирали...
...

Бъдете живи и здрави... и не се дебнете - да не се хванете! ;)
5.
Ами
05.12.2023 15:08:52
0
21
Ами така стават нещата! Вместо да седнат и да бъдат сериозни хора, да отгледат децата си, като едно нормално семейство, те правят простотия. Той клатил друга, жена му се клатила с друг. Старите и те се намесват със своите глупости и най-накрая децата страдат и носят болката в себе си, заради разгонени те си родители.
4.
До 1
05.12.2023 15:07:04
4
23
Авторът ще има висше образование, не само средно. Показателно е за нивото на държавното образование, и за това на "Флагман".
3.
хе хе
05.12.2023 15:04:36
1
36
С едно изречение - „Мангали сър“ ситуацията ще бъде ясна на всички!
2.
Чичо
05.12.2023 15:00:02
2
31
Защо не кажете, че са от ромския етнос за да станат по ясни нещата.
1.
.
05.12.2023 14:37:23
1
71
Не мога да повярвам, че авторът на статията има средно образование.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Свлачище затвори прохода Троян - Кърнаре след проливни валежи Свлачище затвори прохода Троян - Кърнаре след проливни валежи Движението е спряно и в двете посоки Безвъзмезден жест за милиони: Инвеститорът на "Колодрума" дари на Община Бургас още 3,2 дка Безвъзмезден жест за милиони: Инвеститорът на "Колодрума" дари на Община Бургас още 3,2 дка Общата площ на дарените имоти достига до 6 110 кв.метра  Над 1000 евро наем на месец трябва да платиш за жилище в центъра на София Над 1000 евро наем на месец трябва да платиш за жилище в центъра на София Двустайните жилища в периферията се наемат средно за около 500 евро на месец Бургас с историческа стъпка: 1 евро месечно за ученически и студентски транспорт Бургас с историческа стъпка: 1 евро месечно за ученически и студентски транспорт Данните от НСИ сочат, че за 2025 година има 800 ученици повече и 300 студенти, увеличават се и броя на децата в детските градини Тежка катастрофа с камион затвори пътя към Капитан Андреево Тежка катастрофа с камион затвори пътя към Капитан Андреево Шофьор загина след удар в колона от тирове край граничния пункт Навършват се 70 години от събитие, с което бургазлии са особено горди Навършват се 70 години от събитие, с което бургазлии са особено горди Само 245 мъже, от едва 14 държави, застават на старта, а сред тях е и България Започват консултациите за служебен кабинет при президента Започват консултациите за служебен кабинет при президента Държавният глава разговаря първо с председателя на Народното събрание   Жълт код и опасно време на 27 януари - сняг, дъжд и бурен вятър от ранните часове Жълт код и опасно време на 27 януари - сняг, дъжд и бурен вятър от ранните часове Максималните температури в най-големите градове ще бъдат както следва - София - 4°, Пловдив - 8°, Варна - 11°, Бургас - 10° Дневен хороскоп за 27 януари: Скорпионът омагьосва с чар Дневен хороскоп за 27 януари: Скорпионът омагьосва с чар Звездите насърчават смелите решения, но предупреждават за прибързани думи и крайности Blossom Gardens – нов живот сред зелените хълмове и тишина, само на минути от Бургас Blossom Gardens – нов живот сред зелените хълмове и тишина, само на минути от Бургас Къщите са двуетажни, с разгъната застроена площ 180 квадратни метра и самостоятелен двор от 400 квадратни метра
Ключов пробив: ЕС и Индия сключиха споразумение за свободна търговия с пазар от 2 млрд. души Ключов пробив: ЕС и Индия сключиха споразумение за свободна търговия с пазар от 2 млрд. души Сделката идва след близо 20 години преговори и обхваща една четвърт от световния БВП Марк Рюте отхвърли идеята за европейска армия извън НАТО Марк Рюте отхвърли идеята за европейска армия извън НАТО Генералният секретар заяви, че подобен проект ще струва над 5% от БВП и ще отслаби сигурността на Европа Холивуд подготвя „сватба на годината“ Холивуд подготвя „сватба на годината“ Източници разкриват детайли за планираното тържество и потенциални звездни гости в Ню Йорк Amazon подготвя нова вълна от съкращения в офисите си Amazon подготвя нова вълна от съкращения в офисите си Технологичният гигант планира допълнително намаляване на персонала като част от мащабна реорганизация Американска компания планира газопровод в Босна и Херцеговина като алтернатива на Турски поток Американска компания планира газопровод в Босна и Херцеговина като алтернатива на Турски поток Проектът на AAFS Infrastructure and Energy предвижда свързване с LNG терминала на остров Крък и инвестиции за около 200 млн. долара Прокуратурата пое случая с ученика, който се самоуби заради учителката си Прокуратурата пое случая с ученика, който се самоуби заради учителката си Когато дете избере смъртта, това не е „инцидент“. Това е вик, който никой не е чул навреме. Училището трябва да е място на подкрепа, не на страх, обявиха жители на селото Пияна шофьорка блъсна таксиметров автомобил и двама мъже Пияна шофьорка блъсна таксиметров автомобил и двама мъже Полевият тест на място е показал 1,2 промила алкохол След убийството на мъж: Протести по улиците на Минеаполис, Тръмп обвини демократите След убийството на мъж: Протести по улиците на Минеаполис, Тръмп обвини демократите Митингът се състоя, въпреки че температурата навън беше минус 20 градуса и е в сила предупреждение за опасно време Увита в чаршаф и хвърлена в боклука: Откриха обезглавено тяло на жена с отрязани крайници в Истанбул Увита в чаршаф и хвърлена в боклука: Откриха обезглавено тяло на жена с отрязани крайници в Истанбул Групи за правата на жените изразиха възмущението си и призоваха за протестни шествия Норвежците предупредени, че жилищата им могат да бъдат иззети от държавата в случай на война Норвежците предупредени, че жилищата им могат да бъдат иззети от държавата в случай на война Изявление на армията обяснява хода с необходимостта от достъп, в случай на война, до "ресурси, необходими за отбраната на страната"
Любен Дилов - син Любен Дилов - син Преди 36 години закука кукувицата и от тогава не ни е пускала
Виц на деня Виц на деня - Защо съседа псува така?
- Или кучето му е избягало или жена му се е върнала.
Виц на деня Виц на деня - Тичам на работа, като се прибера готвя, чистя, пера... а ти седиш на дивана и чакаш да ти донеса ракия. Какъв мъж си ти бе?!?
- Търпелив!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Промоция! Гледам деца на Сейшелите, Бахамите и други подобни дестинации! Не вземам скъпо!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори