×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Тези двама водещи май пак ще се съберат


04 Декември 2023, Понеделник, 18:20 ч.
Автор: Флагман.бг

Ще видим ли отново Зуека и Рачков заедно 

Най-звездният тандем в БГ шоубизнеса отново застана рамо до рамо в епизод на „Господари на ефира“. Любимите водещи у нас минаха през куп препятствия и кариерни промени, но най-накрая двамата са заедно и публиката пощурява, пише България Днес. Екранната двойка работи в тандем от почти 2 десетилетия, но от няколко години актьорите са разделени. Преди близо 3 години талантите седнаха в стола на „Господарите“ за последен път, след което Зуека окончателно се отказа от шоубизнеса.

През 2021 г. Васил Василев обяви, че е заминал за Испания и че напуска телевизията. Там той се отдаде на изобразителното изкуство и често прави международни изложби. Щастливата новина за събирането на Рачков и Зуека обявиха самите „Господари“ в Инстаграм профила си, а обявлението им обра лайковете в нета за минути.

„Ти защо замина за Испания, като живееш в интернет“, с гръм откри епизода Димитър и разочарова феновете, че на мястото на Васко стои огромен екран, от който Зуека дистанционно води предаването, но химията между тях двамата си беше същата.

Димитър Рачков не спря да целува любимия си приятел през цялото време, а накрая дори поля екрана с вода. Тази година „Господари на ефира“ отбеляза цели 20 години на екран, които отпразнува със специално подбрани видеа от най-добрите моменти в предаването. Телевизионният фурор напомни на зрителите как са изглеждали младите водещи през далечната 2007 г. и какви щуротии са спретвали.

Тази година те не спретнаха нищо, но фактът, че се появиха заедно в ефир, беше достатъчен на всичките им заклети почитатели. „Обичаме ви! Поздрави от мрачна Англия“, написа далечен чен фен на предаването.

Рачков обаче не се отказа толкова лесно от телевизията. След всички опити с шоубизнеса като „Маскираният певец“ и „Като две капки вода“ бургазлията най-накрая поведе свое собствено шоу и блесна на екран. В новия епизод дуото проследи цялата история около БФС и полицейското насилие по време на протестите.


В категории: Лайфстайл


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
3
Коментара
3
Коментара по темата
3.
Надя Хаджийска
06.12.2023 17:41:03
0
0
Оле писна ми от тия ....Няма ли млади хора Рачков гнусота
2.
Пешо
05.12.2023 08:07:41
1
3
Тоя шебек ще направи всичко възможно да върне Зуека, само за да може да продължи да се лигави и ни тормози от сцената.
Зуек, мъж ли си или ще си плюеш на думите че си скъсал с България и телевизията? Май картините не носят толкова пари, колкото сте с свикнали да харчите с тоя пуяк.
1.
Смешници
04.12.2023 18:39:40
3
7
... и то големи
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Кран изпусна купола на църквата „Св. Николай Мирликийски“ в село Голема Раковица, строена преди 169 години Кран изпусна купола на църквата „Св. Николай Мирликийски“ в село Голема Раковица, строена преди 169 години На кадрите се вижда как кранът повдига купола, но малко след отделянето му от камбанарията, той се изкривява на една страна. След това започва да се люлее Ад под небето: Черна серия от катастрофи и каскади превърна уикенда в Бургаско в истинско бойно поле Ад под небето: Черна серия от катастрофи и каскади превърна уикенда в Бургаско в истинско бойно поле Пиян до козирка бургазлия се размаза на велоалеята за Крайморие, дрегерът щеше да гръмне, друг, отново с тротинетка блъсна възрастна жена пред мола в ж.к. "Славейков" Апаши разбиха и обраха манастира "Св. Четиридесет мъченици" в село Кътина Апаши разбиха и обраха манастира "Св. Четиридесет мъченици" в село Кътина Крадците са задигнали събраните дарения под формата на монети, които са били за ремонт на храма, а полицията вече издирва извършителите на дръзкото посегателство Почти 1 милион българи работят на минимална заплата, сочат данните на НАП Почти 1 милион българи работят на минимална заплата, сочат данните на НАП Статистиката отчита висок дял на ниските официални доходи, но същевременно постъпленията от данъци върху доходите нарастват с над 13 на сто ОДМВР в Бургас започна наркоофанзива след призива на вътрешния министър ОДМВР в Бургас започна наркоофанзива след призива на вътрешния министър Сред задържаните е криминално проявен ямболлия с кокаин, пистолет и много марихуана  Каналджията, който катастрофира в подлеза на ж.к."Зорница" в Бургас, едва не направил тримата мигранти инвалиди Каналджията, който катастрофира в подлеза на ж.к."Зорница" в Бургас, едва не направил тримата мигранти инвалиди Нова опасност сред биохакери и инфуенсъри Нова опасност сред биохакери и инфуенсъри Пептидите не са безопасни, подчертават експертите Почина младият художник Деян Янев Почина младият художник Деян Янев Той напусна този свят ненадейно Иван Демерджиев спешно привика всички областни директори на МВР Иван Демерджиев спешно привика всички областни директори на МВР Ще има Национално съвещание, за да се набележат приоритетните цели на МВР за следващите месеци  Мутрите във Варна бяха "мегатъпи парчета". Запалиха ми заведението, обяви Мишо Шамара Мутрите във Варна бяха "мегатъпи парчета". Запалиха ми заведението, обяви Мишо Шамара В София имаше ВИС и СИК, а по морето - фантазьори, твърди рапърът
Убийствената жега в Европа погуби седмина във Франция, Англия стана "тропическа" Убийствената жега в Европа погуби седмина във Франция, Англия стана "тропическа" Седем души са загинали заради горещата вълна във Франция Осем държави не искат туристи това лято Осем държави не искат туристи това лято Някои туристически държави са толкова уморени от наплива на летовници, че започват открито да го заявяват Български триумф в Милано: Елена Манолкова със световна награда за съвременно изкуство! Български триумф в Милано: Елена Манолкова със световна награда за съвременно изкуство! Церемонията по награждаването се състоя в началото на месец май в историческия Auditorium Fondazione San Fedele в сърцето на Милано – емблематично място, символ на италианската културна памет Мелания Тръмп не отиде на сватбата на Доналд Тръмп-младши на Бахамите Мелания Тръмп не отиде на сватбата на Доналд Тръмп-младши на Бахамите Отсъствието на първата дама и нейния син Барън засили коментарите за сериозна емоционална дистанция в известната американска фамилия Гърция отчита огромен ръст от 64% в приходите от туризъм за първите месеци на 2026 г. Гърция отчита огромен ръст от 64% в приходите от туризъм за първите месеци на 2026 г. Над 3,4 милиона чуждестранни гости са посетили страната през първите три месеца, като туристическият трафик от Еврозоната бележи сериозно увеличение Новият премиер на Унгария реже драстично заплатите на висшите държавни служители, свива наполовина и своята Новият премиер на Унгария реже драстично заплатите на висшите държавни служители, свива наполовина и своята Заплатата му ще бъде под половината от това на предшественика му Виктор Орбан Голям проблем на границата с Турция, не признават лични карти, ако... Голям проблем на границата с Турция, не признават лични карти, ако... Ако безсрочният документ е по-стар от 10 години, турските гранични власти няма да го признаят и задължително трябва да се пътува с валиден задграничен паспорт. Иран заплаши САЩ с космически цени на петрола Иран заплаши САЩ с космически цени на петрола Американското правителство многократно е демонстрирало, че разбира само езика на силата. Пригответе се за петрол на цена от 200 долара", написа Ебрахим Золфагари, говорител на централния щаб на военното командване на страната "Хатам ал-Анбия" Съдийската комисия спря правата на двама рефери след касапското изпълнение в Разград Съдийската комисия спря правата на двама рефери след касапското изпълнение в Разград Причината за това решение на комисията е следствие случилото се в 62-ата минута, когато Идан Нахмиас се обърна и изрита топката, но бутонките му се спряха в гърдите на Леандро Годой Спипаха митрополит Иларион с кокаин в колата? Спипаха митрополит Иларион с кокаин в колата? Полицията не е информирала митрополит Иларион защо колата му е била спряна за проверка и не му е позволила да присъства на претърсването
Бойко Борисов Бойко Борисов Никога не съм бил нито в “Джуджетата“, нито ги знам кои са, а в случая сега разбираме коя е Снежанка Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Ти вярваш ли в любовта от пръв поглед?
- Не.
- Защо?
- Защото с един поглед не може да се прецени колко пари има мъжа.
Виц на деня Виц на деня - Мамо, аз днес направих нещо добро!
- Така ли? Какво?
- Двама тичаха за влака, аз пуснах кучето след тях и те успяха да го хванат!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Учителка на плажа: "Влизането в морето става само след свирка на спасителя."
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори