Този рапър преживява най-голямата загуба
Лъчо от "Скандау" отменя концертите си, заради кончината на майка му
Дуетната половинка на скандалния рапър Йонислав Йотов-Тото – Лъчо, изгуби майка си. двамата рапъри съобщиха трагичната новина във видео, разпространено в социалните мрежи. Лъчо уточни, че се отлага концертът им, предвиден за 19 декември и допълни през сълзи, че всеки, който иска може да върне билетите си.
Зад него стои Тото, който също се просълзява. Така и не става ясна причината за внезапната кончина на майката на Лъчо, която не е била възрастна. По всяка вероятност става въпрос за сериозен здравословен проблем.
Концертът им на 19 декември, трябваше да е вторият им по ред в най-голямата зала у нас – „Арена София“. При предишното им шоу там през 2019 г. дуетът успя да събере над 13 000 души като в публиката бяха и майките на двамата изпълнители. Тогава Лъчо и Тото им благодариха от сцената за цялата подкрепа, която са получавали от тях. Новата дата за отменения концерт е насрочена за 27 април, следващата година.
Според мълвата обаче кончината на майката на Лъчо далеч не е единствената причина за отмяната на концерта, а фактът, че били продадени едва 3000 билета, което отчаяло сериозно рапърския дует.
Българка от плаж в Гърция: Потресена съм, нашенец осакати рак пред очите на деца
Есенният медицински форум в БДУ разширява международното си участие
Такситата в София искат нови 10% отгоре от 1 януари
САЩ отвориха таен коридор през Ормуз: До 20 танкера минават нощем, но петролът пак лети нагоре
КЗК установи картел при обществени поръчки за строителна техника
Български тираджия арестуван в Италия с кокаин и марихуана за над 3 млн. евро
Генерал от ФСБ е намерен мъртъв в Москва, руските медии съобщават за самоубийство
София се напълни с мигранти, дрога, отпадък и селяндури, а общината преследва детските рождени дни в парка
ЦСКА набеляза 196-сантиметров национал на Мозамбик за центъра на отбраната
Тежка катастрофа затвори Подбалканския път край Павел баня, медицински хеликоптер кацна за ранените
