Шофьор изпреварва през насрещното в Бургас
"Бургас, градът на неограничените възможности!", гласи лаконичното описание на проявата
Абсурдна проява на водач в Бургас бе разпространена в социалните мрежи. На кадрите се вижда как червена кола изпреварва в насрещното на булевард, разминава се с други машини, а после се връща в лентата за движение през двойна непрекъсната линия, пише Glas.bg.
Кадрите са разпространени в група на морския град във Facebook, където предизвикват вълна от възмущение.
"Бургас, градът на неограничените възможности!", гласи лаконичното описание на проявата.
За броени часове видеото е гледано над 40 хиляди пъти и събира стотици реакции. Хората недоумяват причината за подобно неразумно и опасно за останалите участници в движението поведение. Като някои от тях се надяват нарушението да бъде санкционирано от органите на реда.
"Дай записа на КАТ. И стани свидетел. Така актът му е в кърпа вързан", призовава бургазлия.
"Само Пловдив се конкурира с Бургас по калпави шофьори. В Пловдив хората не живеят, а всеки ден оцеляват от ПТП", генерализира Димитър К.
"Има два града, в които определено настръхвам като карам - Истанбул и Бургас", пише Китц М.
"Още в началото на клипа можеше да има челен удар!", отбелязва Десислав Т.
Към момента няма информация дали по случая е подаден сигнал до органите на реда.
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника
