Тази чалга фурия става баба през април, запознала се със снахата на паркинг
Бебето ще е зодия Овен, разкри певицата ДесиСлава, която съвсем скоро ще стане баба
В студиото на "Преди обед" ДесиСлава разкри, че внучето й ще дойде на бял свят през април. "Ще е зодия Овен", обяви попфолк звездата. Неостаряващата певица довери още, че се е запознала на паркинг с бъдещата си снаха.
"Първата ни сгледа беше на голям паркинг в родния й град. Стори ми се много мило момиче. Беше обаче и малко притеснено, защото все пак аз съм известна личност", разказа бъдещата баба.
"В първия момент си помислих, че това е поредното момиче", признава тя. Много скоро обаче се уверила, че това е жената на живота на големия й син.
"Аз също съм мил човек и много лесно могат да ми се качат на главата", сподели още изпълнителката.
"Голямо щастие е да имаш внуче! Наследниците са много важни за всеки човек!", радва се тя. По думите й научила благата вест в семейството непосредствено преди голям концерт. "Синът ми го каза с един изцъклен поглед и аз веднага го попитах: "това ли е, за което си мисля?". И той отговори, че чакат бебе".
Не можете да си представите какви чувства, какви емоции забушуваха в мен. Предпочитах да изживея тази радост сама, но така се получи, бях на сцената", каза ДесиСлава.
Шокиращо: Син държал тялото на баща си във фризер 2 години и половина заради пенсията
Държавата затяга контрола: Треньорите вече упражняват регулирана професия
Парламентът заделя над 1 млн. евро за самолетни билети, в списъка е и Москва
Екшън: Мъж бяга от полицията със самоделно електрическо бъги (СНИМКА)
Германия губи работниците от Източна Европа: 45 000 повече си тръгнаха
Пленерът „Добротворци“ в Поморие събра над 3500 евро за деца в нужда
Родители след първите профилактични прегледи в Детската болница: Бургас се гордее с вас!
Пилот на "Малайзия Еърлайнс" заловен със 70 114 таблетки екстази след полет
17-годишен нападна двама полицаи, единият е със счупен пръст
България е първа в ЕС по производствена инфлация за трети пореден месец
Емона отваря дворовете си за изкуство: Фестивалът "АртЕмона" започва на 6 август
Банков рекорд у нас: 1,1 милиарда евро печалба за половин година и силен ръст на чуждите инвестиции
