Тази чалга фурия става баба през април, запознала се със снахата на паркинг
Бебето ще е зодия Овен, разкри певицата ДесиСлава, която съвсем скоро ще стане баба
В студиото на "Преди обед" ДесиСлава разкри, че внучето й ще дойде на бял свят през април. "Ще е зодия Овен", обяви попфолк звездата. Неостаряващата певица довери още, че се е запознала на паркинг с бъдещата си снаха.
"Първата ни сгледа беше на голям паркинг в родния й град. Стори ми се много мило момиче. Беше обаче и малко притеснено, защото все пак аз съм известна личност", разказа бъдещата баба.
"В първия момент си помислих, че това е поредното момиче", признава тя. Много скоро обаче се уверила, че това е жената на живота на големия й син.
"Аз също съм мил човек и много лесно могат да ми се качат на главата", сподели още изпълнителката.
"Голямо щастие е да имаш внуче! Наследниците са много важни за всеки човек!", радва се тя. По думите й научила благата вест в семейството непосредствено преди голям концерт. "Синът ми го каза с един изцъклен поглед и аз веднага го попитах: "това ли е, за което си мисля?". И той отговори, че чакат бебе".
Не можете да си представите какви чувства, какви емоции забушуваха в мен. Предпочитах да изживея тази радост сама, но така се получи, бях на сцената", каза ДесиСлава.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
