Този любим филм с Джулия Робъртс съвсем нямаше да е същият без "Дисни"
Щеше да е съвсем различен, без хепи енд и с друго заглавие
Филмът „Хубава жена”, който издигна кариерата на Джулия Робъртс, е носел съвсем друго име и е щял да завърши по съвсем различен начин в оригиналния му сценарий. Това разкри самата актриса, изиграла култовата роля на проститутката Вивиян, в която Едуърд - изигран от Ричард Гиър, се влюбва до ушите.
„Трябваше да е много по-мрачен филм. Името беше „3000” - толкова пари струваше проститутката Вивиян за една нощ. Трябваше тя да е наркоманка, която в края на филма Едуард захвърля на улицата и ѝ хвърля 3000 долара”, разкрива Джулия Робъртс, цитирана от dailymail.co.uk.
Тя разказва още, че всъщност оригиналният сценарий е бил готов за заснемане, но компанията, която е трябвало да поеме продукцията, се е отказала. В следващия момент обаче „Дисни” купува идеята и създава филмът, който всички познаваме днес.
Морска гледка, две стаи и без такса поддръжка: Това търсят купувачите на ваканционни имоти
Митрополит Йосиф изчезна, откриха го в болница - потрошен след катастрофа
Бензинът в Гърция 2,50 евро
Меси спира футбола за неопределено време след смъртта на баща си
Майорка се готви чудо: Утре денят ще се превърне в нощ
БАБХ с важно предупреждение преди Голяма Богородица: Не водете овце и кози до храмове за курбан
Демерджиев обяви война на изродите, които превръщат децата в оръжия: Ще ги ударим с всяко средство на държавата
Само двете момичета обжалват ареста за убийството на Георги Кузев
Зеленски: Украйна вече достига Сибир с удари над 2500 км
Несебър утвърждава позицията си на Община с активна и отговорна социална политика
БДУ поставя начало на ново академично партньорство с Италия
Като във филм: Тръмп се качил на Air Force One пред камерите, после го измъкнали тайно с кетъринг камион
