Варненци вбесиха тази миска, ползвали й марката без разрешение
Жени Калканджиева: Ако повторят, ще ги съдя
Шефката на най- известната модна агенция у нас Жени Калканджиева е бясна на варненска агенция. За пореден път там организирали ревю, ползвайки името на „Визаж“. За това сигнализира самата тя в личния си профил във Фейсбук, след като в социалните мрежи бяха публикувани снимки от събитието с логото на агенцията на Калканджиева.
„Агенцията във Варна от много отдавна няма договор с мен. Да, те са били мои представители, но от години не съм подновявала договора им и те нямат нищо общо с нас. В тази връзка нямат право да използват името на “Визаж“, нито логото, което аз съм патентовала. Отказах да подпиша договора за представителство във Варна“, обясни пред “Телеграф” Калканджиева. Модната шефка добави, че подобни ситуации в морския град с тази агенция имало и преди. Варненци многократно били предупреждавани.
„Аз лично съм звъняла да говоря с тях, да не ползват марката, букера също многократно се е обаждал”, каза още тя. Според Жени нито моделите, нито ревютата отговаряли на нейните изисквания.
Калканджиева каза още, че ако във във Варна не си вземат поука от случилото се, ще си търси правата в съда. „Надявам се това да им е за урок. Да го приемат за предупреждение. Реших, че вече няма да премълчавам подобни кражби. Ако не се спрат, разбира се, че ще ги съдя“, завърши шестата в света. Собственикът на управителя във Варна г-н Иван Димчев каза, че няма намерение към момента да коментира ситуацията.
Как се прави съвършена домашна баница: Тайните
Кметове от Бургаско получават достъп до хидранти и дронове с термокамери
Анхиало Classic cars & Jazz fest ви очаква на 11 юли с новия български джаз и старите вечни возила
Как се прави съвършена домашна баница: Тайните
06/07/2026, Понеделник 19:33
0
ТФ "Петлите" открива летния си концертен сезон в Поморие
Григор Димитров се завърна от "Ада", по-опасен от всякога! Включвайте телевизорите
Ректорът на БДУ обсъди с областния управител на Одрин възможностите за развитие на международното академично сътрудничество
На 15 август Старият кей в Поморие събира стотици плувци, регистрацията вече е отворена
Матрицата стана реалност! Учени създадоха мислещо създание, което ще промени човечеството завинаги
Обвинението за завлечените пари от мащабната обществена поръчка набъбна до 300 000 евро (ВИДЕО)
Побеснял мъж разпра с нож свой авер след зрелищен екшън с таксиметрови коли
Изпуснете ли този срок, временният служител ви става вечен по закон!
Държавата закова брутален лимит на университетските такси
