Хюсеин с БМВ-то с четирите петици съвсем я закъса, прокуратурата го подхваща
Ще бъде привлечен като обвиняем и съден за шофирането в нетрезво състояние
33-годишният Хюсеин Хасан, който преди няколко дни катастрофира самостоятелно с джипа си БМВ със златен номер от четири петици, ще бъде привлечен под наказателна отговорност и съден за шофиране в нетрезво състояние, научи Флагман.бг.
При самостоятелното ПТП, което стана през уикенда край Руен, той бе с 2,23 промила алкохол в кръвта. Отказал бе и кръвна проба.
Шофьор на култово БМВ със златен номер катастрофира мъртво пиян край Руен
Хюсеин бе арестуван незабавно с 24-часова мярка, а БМВ-то му отнето в полза на държавата. Днес от бавареца със златния номер му остават само снимките, които той гордо е качил във фейсбук профила си.
Съдебната практика за подобни случаи са за условна присъда, ако няма други провинения.
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите

Смешник!
Аре у лево.....нещастник
до 22
Ако и да съм се подписвал,с псевдоними (рязана карабина,ястреб....и т.н.) ,ама от българи хубаво не съм видял,вярвай ми.....
И това което сме коментирали,си е самата истина,разбира се,че има и свестни люде между нас,но колцина са....????
Масата са паплач,затова и всички ни,ни слагат под един знаменател......
Тези плюещите по всичко са така наречените про - руски и про - комунисти.
Те и тях си не обичат,за тях няма България, майка или брат.
до 15 Хюсеин
Ашколсун кьопоолар.....машалла.....добре го каза..!!!!.....хахахаха
Правете го полицейски тва x5!