Хюсеин с БМВ-то с четирите петици съвсем я закъса, прокуратурата го подхваща
Ще бъде привлечен като обвиняем и съден за шофирането в нетрезво състояние
33-годишният Хюсеин Хасан, който преди няколко дни катастрофира самостоятелно с джипа си БМВ със златен номер от четири петици, ще бъде привлечен под наказателна отговорност и съден за шофиране в нетрезво състояние, научи Флагман.бг.
При самостоятелното ПТП, което стана през уикенда край Руен, той бе с 2,23 промила алкохол в кръвта. Отказал бе и кръвна проба.
Шофьор на култово БМВ със златен номер катастрофира мъртво пиян край Руен
Хюсеин бе арестуван незабавно с 24-часова мярка, а БМВ-то му отнето в полза на държавата. Днес от бавареца със златния номер му остават само снимките, които той гордо е качил във фейсбук профила си.
Съдебната практика за подобни случаи са за условна присъда, ако няма други провинения.
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан

Смешник!
Аре у лево.....нещастник
до 22
Ако и да съм се подписвал,с псевдоними (рязана карабина,ястреб....и т.н.) ,ама от българи хубаво не съм видял,вярвай ми.....
И това което сме коментирали,си е самата истина,разбира се,че има и свестни люде между нас,но колцина са....????
Масата са паплач,затова и всички ни,ни слагат под един знаменател......
Тези плюещите по всичко са така наречените про - руски и про - комунисти.
Те и тях си не обичат,за тях няма България, майка или брат.
до 15 Хюсеин
Ашколсун кьопоолар.....машалла.....добре го каза..!!!!.....хахахаха
Правете го полицейски тва x5!