Хюсеин с БМВ-то с четирите петици съвсем я закъса, прокуратурата го подхваща
Ще бъде привлечен като обвиняем и съден за шофирането в нетрезво състояние
33-годишният Хюсеин Хасан, който преди няколко дни катастрофира самостоятелно с джипа си БМВ със златен номер от четири петици, ще бъде привлечен под наказателна отговорност и съден за шофиране в нетрезво състояние, научи Флагман.бг.
При самостоятелното ПТП, което стана през уикенда край Руен, той бе с 2,23 промила алкохол в кръвта. Отказал бе и кръвна проба.
Шофьор на култово БМВ със златен номер катастрофира мъртво пиян край Руен
Хюсеин бе арестуван незабавно с 24-часова мярка, а БМВ-то му отнето в полза на държавата. Днес от бавареца със златния номер му остават само снимките, които той гордо е качил във фейсбук профила си.
Съдебната практика за подобни случаи са за условна присъда, ако няма други провинения.
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника
Мениджърът Иван Иванов стана лидер на ГЕРБ в Айтос
Древен „египетски метод“ помага да заспим лесно в жегата
Kаруца блъсна 12-годишно момиче на пътя между две села край Стара Загора

Смешник!
Аре у лево.....нещастник
до 22
Ако и да съм се подписвал,с псевдоними (рязана карабина,ястреб....и т.н.) ,ама от българи хубаво не съм видял,вярвай ми.....
И това което сме коментирали,си е самата истина,разбира се,че има и свестни люде между нас,но колцина са....????
Масата са паплач,затова и всички ни,ни слагат под един знаменател......
Тези плюещите по всичко са така наречените про - руски и про - комунисти.
Те и тях си не обичат,за тях няма България, майка или брат.
до 15 Хюсеин
Ашколсун кьопоолар.....машалла.....добре го каза..!!!!.....хахахаха
Правете го полицейски тва x5!