Писателка от Бургас помага за възстановяване на гори с част от парите, които спечели от „Стани богат“
Стефанка Иванова – Бънкова сподели, че е отговорила на въпроса за 10 000 лева, защото е послушала интуицията си
Стефанка Иванова – Бънкова, която вчера спечели 10 000 лева от „Стани богат“ ще дари пари за озеленяване. В интервю за „Тази сутрин“ по бТВ писателката сподели, че е решила да дари 10% от спечелените средства (б.а. 1000 лева) за каузата на Никола Рахнев – създателят на гората.БГ, който бе обявен за "Будител на годината" за 2019-а.
„Той е от онези хора, които ме вдъхновяват и смятам, че има нужда от подкрепата ни. Важно е да започнем да садим дървета. Затова реших да застана зад неговата мисия“, заяви бургаската писателка.
В началото на интервюто водещият Златимир Йочев каза, че е поетично настроен и затова се осмелявал да попита писателката как са Бургас, морето и трудовите хора, а тя от своя страна сподели, че много хора са й се обадили след предаването.
„Мисля, че съм успяла да ги вдъхновя, да ги накарам да се усмихват и да следват мечтите си. Това е най-важното“, каза Стефанка Иванова – Бънкова.
Мария Цънцарова пък добави, че писателката се занимава с нумерология и попита дали познанията от това са й помогнали, а тя от своя страна отговори, че едва ли това е в основата на успеха.
„Ние се подготвяме за това, което ни предстои. Разбира се, че имах късмет. Слушах интуицията си. Научих се да го правя“, споделя поетесата.
Слушам сърцето си и правя най-доброто, на което съм способна, а резултатът е такъв, каквато е Божията воля, добави тя.
Йочев пък я пита какво е усещането да играе на късмет на въпрос за 10 000 лева и дори да познае отговора, а тя припомни, че от самото начало е споделила, че не знае какво да каже. Послушах обаче интуицията си и имах късмет, призна бургазлийката.
След като й бе зададен въпроса дали ще видим продължение на първия й роман „Лъч светлина” с парите, които тя спечели от шоуто или пътешествие до някое силно енергийно място, тя сподели, че скоро се е върнала от Рилския манастир.
„Бях и в пещерата на Иван Рилски. Препоръчвам на всеки да се докосне до тези свети места“, заяви дамата, която е автор и на две стихосбирки.
„Следващият роман, който ще излезе се казва „Лъч светлина – озарението“. Готов е вече. В предпечатна подготовка е“, каза още тя.
Има разлика между коледния и годишния бонус
Булката беглец и в реалния живот - ето кои звезди избягаха пред олтара
Може ли работодателят да те уволни, ако си в болничен
„Сигнал“ постави впечатляващ финал на Никулденските празници в Царево
"Игра на тронове" се завръща с нов сезон
БГ Роналдо ще е охранител в новия сезон на "Под прикритие"
Илон Мъск иска Европейският съюз да бъде премахнат
Добавиха 77 лв. към пенсиите
Илон Мъск иска Европейският съюз да бъде премахнат
Зрителите срещу „Игри на волята”: Нашият победител е Калин!
Ако си мъж над 40 г. - не яж това
