Порядъчно пийналата украинка Ангелина седна зад волана и катастрофира край Слънчев бряг
24-годишната жена не носела и документи за самоличност
Порядъчно пийналата 24-годишна украинка Ангелина П. нахално седна зад волана и предизвика катастрофа. Инцидентът е станал по пътя Слънчев бряг – с. Тънково.
Ангелина катастрофирала самостоятелно с лек автомобил „Ауди А 3“, без поставени регистрационни табели, управляван от 24-годишна украинска гражданка, постоянно пребиваваща в София, която не представила документ за самоличност или шофьорска книжка.
Тествана е за употреба на алкохол, като дрегерът отчел 1.51 промила. Отказала е да даде кръв за химичен анализ. Водачката е задържана с полицейска заповед за срок до 24 часа, а автомобилът е иззет. Работата по случая продължава.
Асен Блатечки лично покани бургазлии на театър под звездите на Морска гара
Без КЕП и без хартия: Бургазлии получават здравното си досие в телефона
Дунав отстъпи и разкри останки от мамут край Ряхово
238 051 българи губят част от отпуска си: Новите правила удрят работещите на 4 до 7 часа
Установиха коя е жената, открита в куфар в Атина
Дженифър Анистън обмисля трета сватба, но годеж още няма
BMW реже 8000 работни места, Германия ще понесе основния удар
Почина Том Чадбън - актьорът от Игра на тронове, Доктор Кой и Казино Роял
Откриха мъртъв 22-годишен с огнестрелна рана в Стара Загора
БТПП за бюджета: Плюсовете, дефицитите и липсата на реформи
Кол центровете започнаха да изчезват: ИИ вече съкращава хиляди работни места
Жесток скандал! Щяха да ни хранят с 19 тона пилешко и 16 тона масло, абсолютно негодно за хора

Да живее рассия
До 6: на две ракии караш по-добре, а на три сигурно ще ти е все едно кой ще те мушка пиян.
И макар и условно 4 години в свидетелството ти за съдимост пише съден,демек не можеш да работиш работа за която се изисква свидетелство за съдимост а почти за всяка работа се изисква
.само да.ви кажа за за 11 дена шофирана е Украйна над 4000 км видях една лека катастрофа.в центъра на Днепър огънат калник..всички камери ме засичат скорост заради войната и всеки кара колкото може,и пътища имат и мостове,правете си сметката,тук като завали един дъб и 10 катастрофи в Бургас да не говорим ако има смях като там е.-15-30