Почина известен журналист
Гилдията го познава като посветен вестникар, разследващ журналист и ментор на цяло поколение репортери
Дългогодишният журналист Велислав Русев е издъхнал днес, съобщават негови близки. Той е съпруг на водещата на "Преди обед" Десислава Стоянова. Русев е издъхнал след претърпян инсулт. Той беше уважаван професионалист с респектираща кариера и богат опит в медиите.
Гилдията го познава като посветен вестникар, разследващ журналист и ментор на цяло поколение репортери, работил във вестниците "24 часа", "Сега", "Монитор" и "Експрес".
Поклонението пред Велислав Русев ще се състои на 1 декември, петък в 14:00 часа в Частен гробищен парк "Бояна парк". Семейството моли за разбиране и време, което да им позволи да бъдат заедно в скръбта си и в преодоляването на тази огромна лична загуба.
Левски е шампион след 17 години чакане: 27-ата титла се върна на Герена
Правителство до дни? Прогресивна България няма да бави мандата
Фалит на авиокомпания в САЩ: Скъпото гориво удря евтините полети
Село, изгоряло до последната къща, оживя във възстановка на Априлското въстание
Трагедия в Петрич: Прокурор заспа и автомобилът му падна в дере, жена загина
Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия
Иван Гайков: Пред Община Приморско се откриват сериозни възможности за развитие
Китай се опълчи на САЩ: Няма да спазваме санкциите за иранския петрол
Тръмп изтегля 5000 американски войници от Германия след остър спор с Мерц
Плувец мина 55 км сред 5500 крокодила и счупи световен рекорд
Китът Тими вече е на свобода след спасителна акция край Германия
Крис и Юлиян от „Молец“ се готвят за турне с „Параклис“

Много сили за Деси Стоянова и децата им
Съболезнования на семейството!
Ае бегай.....