×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Цените на петрола продължават да падат след новините за примирие
  • ЦИК призовава да не променят Изборния кодекс
  • Тръмп покани новия иракски премиер в Белия дом през юли
  • Земетресение с магнитуд 6,7 бе регистрирано на индонезийския остров Сулавеси
  • Зеленски предлага среща на Путин в САЩ
  • Седем медала и две титли на Световното първенство за спортисти със Синдром на Даун
  • Арестуваха четирима българи за контрабанда на цигари за над 2,8 млн. евро в Румъния
  • Край на войната: САЩ и Иран подписаха меморандум за разбирателство
  • Ед Шийрън си взема почивка от музиката, за да се отдаде на бащинството
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Той ли ще е наследникът на Николаос Цитиридис


Той ли ще е наследникът на Николаос Цитиридис
Къци е доста позабравен
28 Ноември 2023, Вторник, 11:21 ч.
Автор: Флагман

Къци Вапцаров сензационно може да се завърне в телевизията, но доколко този ход ще е успешен, питат се зрителите 

Къци Вапцаров може да се върне на екран и да заеме часовата зона, в която до миналата седмица се излъчваше шоуто на Николаос Цитиридис. Това твърдят източници от бТВ. Рокадата ще е интересна, защото Къци изглежда позабравен от зрителите. Преди 20-ина години той безспорно бе голяма звезда, но рейтингът му падна, а самият той сякаш се изхаби с безвкусните си шеги и тъпите вицове. 

Ще е интересно и какъв ще е формата на евентуалното му шоу и дали ще се запази концепцията на Цитиридис или ще се търси нещо коренно различно.

Друга опция, според изночници от бТВ е часовата зона да се отдели за Иван и Андрей, които щели да предложат собствен формат, без аналог за България.

Припомняме, че след 4 години Николаос Цитиридис, който замени Слави Трифонов, бе свален от екран. Той така и не успя да се доближи дори малко до предшественика си, а в предаването му се канеха предимно фолкаджийки и лицата от риалити форматите на бТВ.

Реакциите на тази новина се оказаха доста разнопосочни.

„Браво! Явно БТВ можело да мисли от време на време“, „Това трябваше да стане още след първото предаване“, „В 7/8ми има място…“, такива са кратките реакции на тези, които не харесваха Цитиридис и шегите му. Те не са никак малко. Някои, които се радват, че мястото на шоуто му се отваря за нещо по-забавно и интересно, са по-изчерпателни.

„Шоуто на Цитиридис мога да го сравня с яденето на наденици от типа наблъскани с кожа и копита. Ядеш защото си гладен, но след това ти остава неприятен вкус. Та и това предаване, голям шум, но не разбираш за какво изобщо си го гледал. Изгледала съм най-много 3-4 предавания, всеки път със същото чувство на неприятно изгубено време“, гласи друг от коментарите в мрежата


В категории: Лайфстайл


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
7
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Яростен критик на Путин разстрелян в Полша Яростен критик на Путин разстрелян в Полша 16/06/2026, Вторник 08:30 17
Тервел ИЛИЕВ Какво ще е времето на Черноморието на 16 юни Какво ще е времето на Черноморието на 16 юни 16/06/2026, Вторник 07:34 0
Михаил ДИМИТРОВ Дефибрилатор монтираха и на Моста в Бургас Дефибрилатор монтираха и на Моста в Бургас 15/06/2026, Понеделник 23:17 0
Тервел ИЛИЕВ Как да направим перфектните бързи спагети Как да направим перфектните бързи спагети 15/06/2026, Понеделник 22:00 0
7
Коментара по темата
7.
Недоволството!
30.11.2023 15:59:24
1
1
Като видя вечерните часове по БТВ и Нова предаванията- директно превключвам на други канали!!! Отвръщам се.Ужасяващи простащини,които принуждават да ги гледат цяла България... Подминавам ги,понеже са под достойнството ми.Аз уважавам себе си и не си позволявам да гледам простащини от рода- фермата ,игри...
6.
Леля Мале
29.11.2023 16:54:12
1
1
Само този дядка ни трябва. Е това е вече дъно. Цициридката само разкопа до дъното, а този ще дълбае. Ако целта е социологическо проучване за предпочитание, да знаете, че много хора просто не гледат вашата телевизия.
5.
Меч
29.11.2023 10:38:56
0
0
Със сигурност ще мъчат да ни наложат предаване "без аналог" в България. Едни и същи изтъркани, повърхностни, копиращи чужди формати аматьори. В Нова е арменец, в БТВ двамата опосуми. Само като сменям каналите ги засичам, че още съществуват в ефира.
4.
Митето
29.11.2023 00:20:55
0
6
Да го комбинират с Рачков-повръщането е гарантирано!
3.
Ко? Нееее
28.11.2023 22:51:04
0
3
Мили Боже!!! Този не знайно кой го тика и крепи да говори безсолни,,смешки,, и тъпи вицове !
2.
Честито
28.11.2023 19:09:44
0
3
Когато го видя на екран моментално сменям канала.
1.
ония
28.11.2023 12:00:10
2
7
ужас
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Тежка катастрофа в Бургас: Мотоциклетист е с опасност за живота след сблъсък на бул. „Захари Стоянов“ Тежка катастрофа в Бургас: Мотоциклетист е с опасност за живота след сблъсък на бул. „Захари Стоянов“ Мотористът се е движил неправомерно в буслента, Мерцедес го е връхлетял при престрояване Правителството представи нова система за следене на обществените поръчки Правителството представи нова система за следене на обществените поръчки Така всеки ще може да следи къде отиват парите държавата Без такси за куфар в самолета, ръчният багаж вече ще е безплатен и включен в билета Без такси за куфар в самолета, ръчният багаж вече ще е безплатен и включен в билета ЕС въвежда безплатен ръчен багаж и автоматични обезщетения при закъснение на полетите "Черноморец 1919" е отборът на Бургас, мястото му е в елита, но трябва да извървим стъпките правилно "Черноморец 1919" е отборът на Бургас, мястото му е в елита, но трябва да извървим стъпките правилно Нашите усилия са насочени към тази цел, но нека първо да сме напълно готови и като клуб Трансграничен аутобан заменя досегашната концепция за магистрала „Черно море“ Трансграничен аутобан заменя досегашната концепция за магистрала „Черно море“ Държавата поема проектирането и отчуждаването на мегапроекта, докато успоредно търси чуждестранен концесионер Яростен критик на Путин разстрелян в Полша Яростен критик на Путин разстрелян в Полша Междувременно Зеленски кани лидера на РФ на преговори в САЩ Дневен хороскоп за 16 юни 2026: Любов и късмет за Везните Дневен хороскоп за 16 юни 2026: Любов и късмет за Везните Ден на важни разговори, нови възможности и съдбовни срещи, в който интуицията и търпението ще помогнат на много от зодиите да постигнат желаното Дефибрилатор монтираха и на Моста в Бургас Дефибрилатор монтираха и на Моста в Бургас Такива животоспасяващи устройства вече има разположени на ключови места в града 21-годишният Максим от Бургас е шофирал БМВ-то, убило тийнейджърка на тротоара в Свети Влас 21-годишният Максим от Бургас е шофирал БМВ-то, убило тийнейджърка на тротоара в Свети Влас Пробите му за алкохол и наркотици са отрицателни, опитал се е да помогне Търсят парите на „Калашниците“, шефовете на бандата остават на свобода Търсят парите на „Калашниците“, шефовете на бандата остават на свобода Двама от 16-те задържани са оказвали натиск на свидетели, присъствали на катастрофата на „Челопешко шосе“
B-52 се разби в американска военновъздушната база Едуардс B-52 се разби в американска военновъздушната база Едуардс Бомбардировачът, способен да носи ядрено оръжие, е паднал на летището малко след излитане Ценопад след сделката на Тръмп с Иран, но мирът в Близкия изток май е невъзможен Ценопад след сделката на Тръмп с Иран, но мирът в Близкия изток май е невъзможен Дори този петък в Женева да бъде подписано споразумението, едва ли ще се сложи край на войната, защото управляващите в Израел обявиха, че няма да го спазват – няма да изтеглят ЦАХАЛ от Ливан Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000 Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000 Това е минималната премия за главните съдии от Мондиал 2026 21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже 21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже Тя е паднала от около 40 метра (131 фута) височина Аз ще бъда най-отпред: Пеевски разсея слуховете за оттегляне и проведе чистка в ДПС Аз ще бъда най-отпред: Пеевски разсея слуховете за оттегляне и проведе чистка в ДПС Напук на разпада в регионалните структури, лидерът бетонира властта си и пенсионира Йордан Цонев и Хамид Хамид от тясното партийно ръководство Фестивалът Етносфера продължава с Ден на ромската култура Фестивалът Етносфера продължава с Ден на ромската култура Днес фестивалът принадлежи на ромската култура - жива, пламенна и неудържима Война между двете камари в Лондон: Депутатите заобикалят Лордовете, за да узаконят правото на смърт Война между двете камари в Лондон: Депутатите заобикалят Лордовете, за да узаконят правото на смърт Историческият законопроект за асистираното умиране се завръща с процедурен коз, който елиминира ветото на „неизбраното малцинство“ Звездата Оливър Трий загина при самолетна катастрофа Звездата Оливър Трий загина при самолетна катастрофа Два хеликоптера се сблъскаха над Рио де Жанейро в неделя сутринта и се разбиха в западната зона на града, при което загинаха всичките шест души на борда, включително Трие Кралски позор в Норвегия: Доведеният син на престолонаследника влиза в затвора за изнасилване Кралски позор в Норвегия: Доведеният син на престолонаследника влиза в затвора за изнасилване Най-големият потрес в залата предизвика разкритието, че едно от изнасилванията е било извършено в мазето на семейния дом на престолонаследника принц Хокон Дипломатическа експлозия: Израелските десни обърнаха гръб на Тръмп и нарекоха Джей Ди Ванс „измет“ Дипломатическа експлозия: Израелските десни обърнаха гръб на Тръмп и нарекоха Джей Ди Ванс „измет“ Сделката между Вашингтон и Техеран предизвика безпрецедентен разрив и гневни обвинения в предателство
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Кораби, палете двигателите си. Нека потече петрол Виц на деня Виц на деня Двама си говорят:
- Къде ще ходиш на почивка тази година?
- На Кушадасъ, че за Созопол нямам толкова пари...
Виц на деня Виц на деня Мъж при гадателка:
- Утре ще умре вашата тъща.
- Това го знам. Интересува ме дали ще ме хванат.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки упорит мъж може да постигне всичко, което иска жената.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори