Те са най-големите звезди в турското кино, но идва ли краят на брака им
Според клюките, разпространили се вирусно се заговори, че съпругата му Башар Дизер била бясна заради неговата заигравка с колежката му Серенай Саръкая
Къванч Татлъту и съпругата му Башар Дизер са една от най-одумваните двойки Непрекъснато се носят слухове за раздялата на турския Брад Пит и неговата избраница. Двамата минаха под венчило през 2016 година в Париж, а на 15 април 2022 им се роди първородния им син Курт Ефе.
За разрив в брака се заговори отново, след като бе снимана хитовата поредица „Семейство“. Според клюките, разпространили се вирусно се заговори, че съпругата му Башар Дизер била бясна заради неговата заигравка с колежката му Серенай Саръкая.
Дизайнерката толкова била разярена, че дори се заканила да се разведе, ако любовната афера се докаже. Само че след тази клюка двамата отрекоха слуховете, че ще се развеждат и за това е виновен трети човек. Актьорът категорично заяви още, че не само че не е изморен от брака си, ами съпругата му е тази, която „крепи семейството и заради това той се чувства щастлив с нея“.
„Бракът не е отживяла институция, напротив. За седем години семеен живот трябваше да се справим с много трудности,включително с клюките и скандалите около нашия брак. Но на всички мога да кажа, че сме още по-щастливи и влюбени“, заяви Къванч Татлату и попари мераците на фенките, разби и недробожелателите си. За доказателство актьорът се появи заедно със съпругата си на премиерата на новия си филм.
Президентският вот през октомври: Първият голям тест за стабилността на управляващите
Абсурдно убийство: Мъж удуши майка си, а в участъка се престори на заспал
Кървава драма: Млада жена загина след шокиращо нападение
Ива Петрова: Политическият разговор трябва да отстъпи място на експертния в името на устойчивото бъдеще на комплекса "Марица-изток"
Радев бистри футбола с делегация на Барса
След скандал в мрежата: Глобиха Александър Кадиев
Огнен ад в Банкок: 28 загинаха в бар, десетки са в болница
Като в хорър филм: Слон-убиец погуби 4 човека от едно семейство
АЕЦ „Козлодуй“ затъва в дългове, проф. Касчиев алармира за раздути обществени поръчки
Секс скандал съсипа живота на елитен съдия, намериха го мъртъв седмици след като го изхвърлиха от Световното първенство
Вълна от обири по гръцките плажове: Десетки българи ужилени само за два уикенда
Лудост на АМ Тракия: Дете с крака през прозореца при 130 км/ч
